Горан Пандев

F

fantomX

Гостин
Lesno mu e na Pandev koga igra vo tim so jaki i mu ja mestat topkata a toj redi gol
Ако мислиш на Горан, грешка си. Не знам колку си го гледал Лацио, ама повеќе тој прави акции за другите отколку тие за него. Мислиш Роки му создава шанси на Пандев!
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Lesno mu e na Pandev koga igra vo tim so jaki i mu ja mestat topkata a toj redi gol
Auuu kolku si greska!!! koj mu ja mesti be?? Ledesma? Mauri?? Rocci?? Vo druga ekipa Pandev ke bide mnogu podobar odkolku sto e sega vo lazio...mislam da otidese vo Barcelona koga go baraa sigurno ke bese mnogu podobar od toj Maxi Lopez so go zedoa...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Lesno mu e na Pandev koga igra vo tim so jaki i mu ja mestat topkata a toj redi gol
Нема врска шо збориш.
Да е Пандев во Ајакс ке видиш ти кој играч ке биде ке го бараат челси и Арсенал одма.
И плус сам си прави простор и супер играч е мислам дека сега има 23-24 години ке прерасне во многу јак играч.Пандев е закон
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Auuu kolku si greska!!! koj mu ja mesti be?? Ledesma? Mauri?? Rocci?? Vo druga ekipa Pandev ke bide mnogu podobar odkolku sto e sega vo lazio...mislam da otidese vo Barcelona koga go baraa sigurno ke bese mnogu podobar od toj Maxi Lopez so go zedoa...
Mu ja mestat Mutareli i Rocci.
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Lesno mu e na Pandev koga igra vo tim so jaki i mu ja mestat topkata a toj redi gol
Зошто го имаме тој глуп менталитет
Се што е наше а е добро и вреди за светот ние го оцрнуваме...па дај доста со такви глупости Ако на Пандев некој му мести топка тогаш за Роки што да кажеме од сите 15-16 постигнати гола во ланското првенство пола се сервирани од Пандев и од Маури или пак од пенал ... Пандев е тип на играч што сам си ги создава шансите ... или пак по примена топка добро се гради и ослободува простор....а мислам дека не му одговара да игра за Лацио зш таму игра Роки а тој е тој кој е стварно себичен и чека топка во нога за да даде гол или пак со цело срце се надева да досудат пенал иначе типот незнај да дај гол.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Пандев им даде гол на ДИНАМО Б. :tv:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Eve vi nekolku negovi gola

 

pojma_nemam

Пиво
Член од
27 јуни 2007
Мислења
288
Поени од реакции
1
најдобар гол на пандев до сега е тој против јувентус мислам дека и за гол на годината во серија а го поргласија
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Bravo za Pandev! Nema sto da se zboruva, odlicno igra i ne sakam losh zbor da slusnam za nego! Samo sto se zaebava so reprezentacijava toa e drugo!
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
не се заебава тој туку тие од лацио се праат паметни и не го пуштаат за репрезентација да игра.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Abe i ka igra...gleda samo da projda tia 90 min za da si zamine sto pobrzo! Da igra kako sto igra za Lazio kje bide mnogu poveke od reprezentacijava!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom