Предлог за MP3 плеер

dexter

Бадијала!Форум
Член од
16 јуни 2005
Мислења
472
Поени од реакции
3
Toshiba Gigabeat 40 GB
Интересно мада не ми праи многу ќејф, требаше да земам iPod 30 GB.
 
Член од
27 април 2006
Мислења
108
Поени од реакции
2
mnogu sum zadovolen 512 mb prilicno dosta e a i bashka za evtini pari go zemav
 

Wuppy

۞HyperBaby۞
Член од
22 мај 2006
Мислења
467
Поени од реакции
1
Ја имам mp4 црна боја малечко е такво служи да ви кажам има и за слики,видео,музика,игри,текстови ТОП е:)само не е некоја огромна меморија требаше со поголема да зеам али овој ми се свиѓаше 512mb а марката не му е позната MS industrial нешто така еве гоПрегледај го приврзокот MAJJJJJJJ.bmp

П.С.И ај некој нека ми каже ако знае за песните lyric од кај да им симињам за да ми се вртат?Ве молам!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Абе сакам да зеам мп3 плеер ама не можам да се одлучам шо да зеам... Предлози?
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
Dragana <>< напиша:

Второто го имам. Добро е, служи. Има 512м.
jas tretoto dobro e se samo od slusalkite ne sum ama ic zadovolen bolat usite i ne mi vadad bas
 

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
Јас неможам да си ја најдам официјалната страна на моево емпетројче, го зедов од Словенија, ама еве ви линк до сликата (да не ја ставам на форумов директно, голема е)
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Dragana <>< напиша:

Второто го имам. Добро е, служи. Има 512м.
И јас вториот, презадоволен.
torrent напиша:
jas tretoto dobro e se samo od slusalkite ne sum ama ic zadovolen bolat usite i ne mi vadad bas
И моите оргинални слушалки беа за нигде, ама си купив Genius HP-02E слушалчиња за 180 ден. и супер звук вади сега и бас и се.


p.s. мора да ви кажам дека ови mp3 плеери се unbranded т.е. не се QUART. Еве страницата за сите тие unbranded плеери. http://www.s1mp3.org/
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Мене ми го донесоа од Ирска (ministry of sound) ептен е топ.Се регистрирав на нивниот сајт, можам песни да симнувам итн...
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
131
Поени од реакции
27
Ми треба предлог МП3-ка но ефтина зошто ми треба за во теретана па ајде постирајте некои линкови за ако може и онлајн да се нарача... значи не ми треба некој многу скап... ефтино. Поздрав
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Слушалки немаш на телефонот ? .... поефтино амин , земај една картичка од 1 гига ( 300 ден ) и пукај колку сакаш музика
 

Дарко Рибарот

Пуштен пуштен,а фактички го кријат..
Член од
15 мај 2012
Мислења
134
Поени од реакции
46
Види у Еми медиа ако си у СК и инсистираш, имаат ефтини. Поефтино би те фатило слушалки и мемориска картичка за телефон.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Слушалки немаш на телефонот ? .... поефтино амин , земај една картичка од 1 гига ( 300 ден ) и пукај колку сакаш музика
Еден гига?



башка сто пати е подобро да имаш посебна мп3јка за музика, батеријата на фонот ти е увек пуна
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Еве ти МП3ка (песна) од мене:
Коце Маајка - Да му ебам мајката.mp3
Он топик: Не земај многу скапо нешто, јас иам Ајпод Шафл, али малку ми е користен, иако кога го купуваш си мислиш бог знае колку ќе слушаш музика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom