Xbox360 гејмери

Член од
5 јули 2012
Мислења
31
Поени од реакции
3
Dali nekoj od tuka znae i dali sakate da napravime poseben Makedonski forum za Xbox 360??
--- надополнето: 6 јули 2012 во 15:45 ---
ХАКУВАЊЕ со чипување НА XBOX360 СЛИМ (произведени до 10.август.2011) = 4500 ден
Uste Edno prasanje dali ako go flesuvam Xboxot sega ke treba da go flesuvam pak so update za da gi igram igrite sto iskocile otkako sum go flesuvaj Xbox-ot??
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Ако има некој заинтересиран да си купе xbox 360 нека пише ПП за инфо
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Ама види што пишува на страната: Points can be spent in our reward gallery, where you can find any prize available from the Amazon.com, Amazon.co.uk, or Amazon.ca marketplaces. Amazon prizes are available for residents of the United States, UK, and Canada. Read
Така да мислам дека ја гледав еднаш ова и ако не си во овие земји само пари на PayPal можеш да добиеш
 
Член од
26 јуни 2011
Мислења
67
Поени од реакции
3
Ама види што пишува на страната: Points can be spent in our reward gallery, where you can find any prize available from the Amazon.com, Amazon.co.uk, or Amazon.ca marketplaces. Amazon prizes are available for residents of the United States, UK, and Canada. Read
Така да мислам дека ја гледав еднаш ова и ако не си во овие земји само пари на PayPal можеш да добиеш
Мојш да побараш продавач шо мојт да пуштит за македонија ќе го контактираш и ќе им кажиш за да может да ти го пуштет :)... А иначе иам и префрлано на пејпал пари шо значит дек со тие пари мојш да земвиш на ибеј
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Мојш да побараш продавач шо мојт да пуштит за македонија ќе го контактираш и ќе им кажиш за да может да ти го пуштет :)... А иначе иам и префрлано на пејпал пари шо значит дек со тие пари мојш да земвиш на ибеј
Друже дај сликај ти твој личен мејл или доказ, не од американци бидејќи такви има за секоја страна.

Бар да знаеме да не се мачиме безвезе. :)
 
Член од
26 ноември 2009
Мислења
89
Поени од реакции
4
дечки одкако го флешнав кај драган хбохот не можам да играм алан ваке и асесинг бродерхуд дајте некоја финта или шо треба да се прави да можам да ги пуштам.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Момци , планирам да си зеам Хбох и кај и да е уште едно 15 дена скоро сигурно ќе си зеам . ама хбохот ќе е од америка бидејќи таму се МНОГУ МНОГУ поефтини , па хбохот сигурно ќе е од поновиве верзии и сакам да знам колку пари ќе ми земат за хакирање(чипување,флешување) на хбохот во Македонија
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Момци , планирам да си зеам Хбох и кај и да е уште едно 15 дена скоро сигурно ќе си зеам . ама хбохот ќе е од америка бидејќи таму се МНОГУ МНОГУ поефтини , па хбохот сигурно ќе е од поновиве верзии и сакам да знам колку пари ќе ми земат за хакирање(чипување,флешување) на хбохот во Македонија
Ако не се лажам не сите slim може да се флешуваат. Зависи со кој драјв ќе ти се падне
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Ако не се лажам не сите slim може да се флешуваат. Зависи со кој драјв ќе ти се падне
Не ги разбирам многу работиве околу Хбох . Дали флешување значи чипување ? Аууф ако не може да се чипува ќе биде лошо
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
Момци , планирам да си зеам Хбох и кај и да е уште едно 15 дена скоро сигурно ќе си зеам . ама хбохот ќе е од америка бидејќи таму се МНОГУ МНОГУ поефтини , па хбохот сигурно ќе е од поновиве верзии и сакам да знам колку пари ќе ми земат за хакирање(чипување,флешување) на хбохот во Македонија
toa so "mnogu,mnogu poeftini" se zeznale dosta lugje( od iskustvo)

1. nemas garancija
2. moras da kupis adapter EURO, 2500-3000 denari.
3.nema da ti se cipuva posto e sigurno "corona motherboard"

e sea presmetaj kolku e poeftino
 

Kajgana Shop

На врв Bottom