Економски факултет (reloaded)

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.995
Поени од реакции
6.276
Деловно комуницирање имаш на zephyr, за МИС не знам, немаше последно кога проверив.
у пм треба до факс да идам ... да не знаеш за колку време закажува дополнителна од кога ќе ги објави резултатите ?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.960
Поени од реакции
5.538
у пм треба до факс да идам ... да не знаеш за колку време закажува дополнителна од кога ќе ги објави резултатите ?
Mислам дека деловно комуницирање немаше дополнителна за никој... обично десеттина денови беше порано, не сум сигурен.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.995
Поени од реакции
6.276
Mислам дека деловно комуницирање немаше дополнителна за никој... обично десеттина денови беше порано, не сум сигурен.
добро битно не е од ден за ден
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
29
Поени од реакции
2
Mислам дека деловно комуницирање немаше дополнителна за никој... обично десеттина денови беше порано, не сум сигурен.
Nema veke dopolnitelna, se polozuva so 60 poeni.
--- надополнето: 11 јуни 2012 во 17:43 ---
Ima nekoj sto znae kako ocenuva Nauka za menadzment na ispit, dali strogo se drzi do praviloto za povekje od 50% od teorijata?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.960
Поени од реакции
5.538
Nema veke dopolnitelna, se polozuva so 60 poeni.
--- надополнето: 11 јуни 2012 во 17:43 ---
Ima nekoj sto znae kako ocenuva Nauka za menadzment na ispit, dali strogo se drzi do praviloto za povekje od 50% od teorijata?
Ќе имало дополнителна по МИС, професорот само требало да одлучи на кои теми ќе биде истата. Чекич, резултати ќе имало утре.
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Колеги ај пишете ако знаете дали ќе дава отворени прашања Меѓународни финансии на испит во среда?
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Колеги ај пишете ако знаете дали ќе дава отворени прашања Меѓународни финансии на испит во среда?
А , од колку саат се полага меѓународни финансии?
 
Член од
2 јуни 2012
Мислења
119
Поени од реакции
19
Другар си го промашил и факултетот и пичињата :D фаќај Европски , Американ таму што и да е ... :D ;)

Аууу,што сакаш да кажеш.Божем нема на државниот.Ај не глумете.Имам 5-6 пати одено и знам каква е состојбата.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
bese nekoj na faks ima MIS rezultati? videl li nekoj koga ke ima dopolnitelna?
--- надополнето: 12 јуни 2012 во 12:56 ---
Аууу,што сакаш да кажеш.Божем нема на државниот.Ај не глумете.Имам 5-6 пати одено и знам каква е состојбата.
abe dete ako ti e za devojki brkanje izlagajsi navecer petok sabota i ne ja zamaraj temava. od vakvive kako tebe nekoj sto saka da uci i mu faka malce klikerot nemozat da se zapisat na ekonomski. a i na kraj kraeva mora da ucis faks???????
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
2
da ne znae nekoj kade se naoga kancelarijata na Irena Kikerkova i koga i se priemni denovi??fala
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
koj e uslovv za zapisuvanje 3 semestar, t.e 2ra godina?
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Нема услови, предметите што не ти се положени од зимски семестар ќе ги презапишеш(слушаш) повторно во 3ти семестар.
aha, znaci ako mi ostanat ekonomija i matematika, u tret semestar mesto 3 predmeti koi gi iimam , ke slusam 5? samo toa? bez razlika od predmetite od 2 semsetar?

isto taka dali mozam ako sakam, da ne gi prezapisam tuku da gi polagam direkt na ispit vo januarska sesija?

fala mnogu! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom