Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Skrtel:

Meanwhile, Skrtel admits his girlfriend is still finding it hard to distinguish between him and Liverpool's many other bald players during matches.

He explained: "It was funny. The first game we played with Paul Konchesky, at the end I came home and she said 'I can't see the difference between you on TV.'

"It's a funny situation because we have a lot of bald players, and then Raul Meireles shaved his head after he came here.
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
a pto KARAGAER DA IGRA DESNO ???
neka igra KELII super e detetooo so CHELSI kolku dobro izigra ?? :D nemozam da go sfatam ovoj hodzon lelel :mad:@@
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Се надевам дека нема да биде ваков составот, со Поулсен у прв состав и Кара десно, ништо не праиме..
Подефанзивна формација не можел да смисли, тек сеа нема да мрднеме од НАШ 16ник. Наместо ко сите што играат со офанзивни бекови кои ќе трчаат напред и отвараат игра, овој Кара го стаил десно...И Бејл да му го донесат у тим, пак нема да знае како да го искористи офанзивно.
А шо испадна со Мирелеш, повреден е?
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
Possible starting XI: Reina; Kelly, Carragher, Skrtel, Konchesky; Meireles, Gerrard, Lucas, Maxi; Kuyt; Torres. ??? neznam kolku e tocno no informacijata mi e od goal.com :P
mislam deka e tocno a ako e toa taka DOBRA FORMACIJA IMAME!!! 1:2 pobeda :)
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Чим ти е од гоал.ком си ја нашол добитната. На неколку пати се дешавало и по 10 играчи да стаат во Possible starting XI. Мора да се победи денес иначе ќе лета Рој. Неможе да играме вака лошо у гости и да се надеваме на 4то место или некој како мене на титула
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
The Reds team in full is: Reina, Konchesky, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Lucas, Gerrard, Maxi, Kuyt, Meireles, Torres. Subs: Jones, Kelly, Shelvey, Poulsen, Jovanovic, Babel, Ngog.

Каков Поулсен какви бакрачи :). Меирелеш бил болен и пред утакмицата со Виган, па затоа на полувреме бил сменет. Сега е добар и ќе стартува. Составот е скоро идеален, само Кели да беше пак на место Карагер. Не оти Кели е класа некоја, ама подобро од Карагер кога веќе Џонсон не е во избор.
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
epa momci iskreno ja cekav SITI za 12 500 ali izgleda ke igra X taka da iznerviran sum nogu 200evra ne se malce pari ali sepak ni odgovara ovaa na nas ,,, so pobeda ke dojdime na -3 od niv :) a so ist broj bodovi so totenhem :)))
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
гледав 25 минути и веке не ја гледам утакмицата оти нема што да се види. ова не е ливерпул. мислам дека без разлика дали ке биде победа, пораз или нерешено рој си ги има спакувано куферите и овие денови ке се знае се. ова на ништо не личи, мене ми мириса на пораз :jaj:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Абе што го игра Меирелеш десно крило не ми се верува се губи дечково не е толку брз нема некој дриблинг треба си игра у средина. Слабо слабо играме
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Гледа ли некој преку сопкаст? Само мене ли ми вади грешка во конектирање со било кој канал?

Да се изнамочам на интернетот од кејблтел се преполнив со нервози 2 секунди и закочува секој ебан стрим.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Гледа ли некој преку сопкаст? Само мене ли ми вади грешка во конектирање со било кој канал?

Да се изнамочам на интернетот од кејблтел се преполнив со нервози 2 секунди и закочува секој ебан стрим.
И кај мене заебава сопкастот.Дај друго нешто да гледаме преку него неможам да најдам добра слика.:smir:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
почнав да гледам како што треба за да ни шибнат гол. цела нервоза што пропуштив полувреме и сега ова срање. браво, спектакуларен ден имам
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Хаха најголеми пички се нашите фудбалери.Едно не ми е јасно...
Значи океј бараат засилување за да видат шампиони.Затоа ги оправдувам.Но да бидат не победени НАДИГРАНИ од екипи како Стоук,како ВИган и остали е незнам.Го тепаме Челзи ги надигруваме се мотивирааат.Наредните ги губат со споменатите екипи.Значи се работи до нив до нивната психа.Да е виновна управата за порази од Челзи,Манчестер,Арсенал па ако сакате и од Сити и Тотенхем но за се друго си се криви самите они и никој друг.Да се јави една ѕвезда во тимот каде што е единствена и да рече немаме тим за титула си одам океј.Но да се јават 5 ѕвезди значи се работи за ѕвезден тим.Што кур сакаат.Сите до еден се репрезентативци на своите земји
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom