Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
Еве сум и јас.Лидер сум во пишани постови на темава но во псоледно време поретко бидејќи кога сум во Скопје немам нет за да се посветам на испити и затоа ме нема.Сеедно не завидувам на набилданите постови на другите теми.Впрочем ова е форум не е чат или мирц

Можеби не заслужувва да биде спомнет на темава но ми беше веќе смешно па да не коментирам кај Јунајтед ќе пишам тука....
Мајкл Овен повторно се повреди до крај на сезона...
Ја незнам дали во ногата овој има коска или шпагета?:tapp:
kade de4ki ti preku red????sega jas sum lider.....a na toj owen arno mu e.....toj i onaka ne igrase t.e bese vo nikakva forma....so majka mu barase da go napusti liverpool??!!
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
OFF TOPIC : Dali vie toa ozbilno se natprevaruvate koj poveke postovi ke stavi ?? Ako e taka , komotno mozam da kazam "Rip TEMAVA ". Ne samo sto e detski i glupo , tuku i kaj postovite ne e biten kvantitetot kolku sto e kvalitet , znaci ako 2,3 dena nema nikoj nisto pisano nemora nekoj da pises nesto radi reda ... Take it easy .

ON TOPIC

Mascherano e pred podpisuvanje na nov dogovor , sto spored mene e odlicna vest poradi . Ednostavno Masch e " ZVERISTE " . I za Reina se ocekuva denovive da podpise nov dogovor .
E sega okolu transfer spekulaciite mnogu zavisi od toa koi ke bidat gazdi slednata sezona , ako dojdat nekoi novi bez problem ke gi zememe i Arda i Kjaer i Krasic ( sto se na se ne bi kostalo poveke od 40 milioni funti ) a dokolku ostanat Amerite , ke treba da se pomirime so faktot deka najzvucno zasiluvanje ke ni bide Milan Jovanovic( kojsto mozda ne e los igrac ama sepak mislam deka nema kvalitet za u Liverpool )
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
OFF TOPIC : Dali vie toa ozbilno se natprevaruvate koj poveke postovi ke stavi ?? Ako e taka , komotno mozam da kazam "Rip TEMAVA ". Ne samo sto e detski i glupo , tuku i kaj postovite ne e biten kvantitetot kolku sto e kvalitet , znaci ako 2,3 dena nema nikoj nisto pisano nemora nekoj da pises nesto radi reda ... Take it easy .
Мене ми се чини дека дечките тоа така на шала, без дигање паника молим.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
OFF TOPIC : Dali vie toa ozbilno se natprevaruvate koj poveke postovi ke stavi ?? Ako e taka , komotno mozam da kazam "Rip TEMAVA ". Ne samo sto e detski i glupo , tuku i kaj postovite ne e biten kvantitetot kolku sto e kvalitet , znaci ako 2,3 dena nema nikoj nisto pisano nemora nekoj da pises nesto radi reda ... Take it easy .

ON TOPIC

Mascherano e pred podpisuvanje na nov dogovor , sto spored mene e odlicna vest poradi . Ednostavno Masch e " ZVERISTE " . I za Reina se ocekuva denovive da podpise nov dogovor .
E sega okolu transfer spekulaciite mnogu zavisi od toa koi ke bidat gazdi slednata sezona , ako dojdat nekoi novi bez problem ke gi zememe i Arda i Kjaer i Krasic ( sto se na se ne bi kostalo poveke od 40 milioni funti ) a dokolku ostanat Amerite , ke treba da se pomirime so faktot deka najzvucno zasiluvanje ke ni bide Milan Jovanovic( kojsto mozda ne e los igrac ama sepak mislam deka nema kvalitet za u Liverpool )
ne me izraduva bas mnogu so toa deka amerite ke ostanat!!!! a so toa pogore(off topic) uste pomalku

Мене ми се чини дека дечките тоа така на шала, без дигање паника молим.
izgleda razbiras gospodine:wink:

no sepak ne bese bas sala ....jas sum lider i .(to4ka)...:pos2::pos2::pos2:
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
965
Поени од реакции
830

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
dobro be luge....dali so vakvi raboti ke se radvame??samo gi zadrzuvame igracite(nekoi) a nikoj ne kupuvame(nikoj kvalitetet)...e nema tituli taka
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Коа ќе видиш затоа и престанав толку активно да пишам овде.

Значи 1000000 пати е побитно тимот да успее да ги задржи клучните играчи. Тоа што Реина потпиша, а и Маскерано е на пат да потпише ме прави презадоволен. Искрено очекував Маскерано да си оди и порано, ама со овој потег ме демантира.

Што ќе ми се 5 нови играчи (ѕвезди или не) и кога ќе ги пуштиш сите наеднаш ко муви без глави да трчаат. Потребни се клучните и веќе уиграни играчи да останат во тимот да има според кој новите (да речеме дека ќе дојдат неколку) би се ориентирале и би ја присвоиле играта на клубот.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
Коа ќе видиш затоа и престанав толку активно да пишам овде.

Значи 1000000 пати е побитно тимот да успее да ги задржи клучните играчи. Тоа што Реина потпиша, а и Маскерано е на пат да потпише ме прави презадоволен. Искрено очекував Маскерано да си оди и порано, ама со овој потег ме демантира.

Што ќе ми се 5 нови играчи (ѕвезди или не) и кога ќе ги пуштиш сите наеднаш ко муви без глави да трчаат. Потребни се клучните и веќе уиграни играчи да останат во тимот да има според кој новите (да речеме дека ќе дојдат неколку) би се ориентирале и би ја присвоиле играта на клубот.
pa taka de.....ama vo sekoj slu4aj potrebni se novi igraci...dali uste ke se zadovoluvate so toa sto ostanale nekolku ???? dzabe e da ostanat ako nema novi igraci...ne zboram sekoj preoden rok da kupuvame....tuku ednas da kupime i da gi voigrame....a samo so ostanuvanje na starite...nisto ne se postignuva....gledate deka nema korist od nekoi od ovie igraci.....
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Еве сум и јас.Лидер сум во пишани постови на темава но во псоледно време поретко бидејќи кога сум во Скопје немам нет за да се посветам на испити и затоа ме нема.Сеедно не завидувам на набилданите постови на другите теми.Впрочем ова е форум не е чат или мирц

Можеби не заслужувва да биде спомнет на темава но ми беше веќе смешно па да не коментирам кај Јунајтед ќе пишам тука....
Мајкл Овен повторно се повреди до крај на сезона...
Ја незнам дали во ногата овој има коска или шпагета?:tapp:
Шпагета најверојатно!:toe:



OFF TOPIC : Dali vie toa ozbilno se natprevaruvate koj poveke postovi ke stavi ?? Ako e taka , komotno mozam da kazam "Rip TEMAVA ". Ne samo sto e detski i glupo , tuku i kaj postovite ne e biten kvantitetot kolku sto e kvalitet , znaci ako 2,3 dena nema nikoj nisto pisano nemora nekoj da pises nesto radi reda ... Take it easy .

ON TOPIC

Mascherano e pred podpisuvanje na nov dogovor , sto spored mene e odlicna vest poradi . Ednostavno Masch e " ZVERISTE " . I za Reina se ocekuva denovive da podpise nov dogovor .
E sega okolu transfer spekulaciite mnogu zavisi od toa koi ke bidat gazdi slednata sezona , ako dojdat nekoi novi bez problem ke gi zememe i Arda i Kjaer i Krasic ( sto se na se ne bi kostalo poveke od 40 milioni funti ) a dokolku ostanat Amerite , ke treba da se pomirime so faktot deka najzvucno zasiluvanje ke ni bide Milan Jovanovic( kojsto mozda ne e los igrac ama sepak mislam deka nema kvalitet za u Liverpool )

Не знам кај виде да некој се натпреварува со постови за тоа кој колку имал.

Прво ја споманав дека некој од постарите членови ги снема, тоа го вклучуваше и Атанасе кој е најстар член на Ливерпул форумот!

Не знам шо има тука за наптреварување?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
kade de4ki ti preku red????sega jas sum lider.....a na toj owen arno mu e.....toj i onaka ne igrase t.e bese vo nikakva forma....so majka mu barase da go napusti liverpool??!!
:pos2: Не е преку ред.Пише на темата кој има најмногу постирано...

Шпагета најверојатно!:toe:






Не знам кај виде да некој се натпреварува со постови за тоа кој колку имал.

Прво ја споманав дека некој од постарите членови ги снема, тоа го вклучуваше и Атанасе кој е најстар член на Ливерпул форумот!

Не знам шо има тука за наптреварување?
Значи кажав јас зошто ме нема.Имав колоквиумска а во Скопје немам нет.Кога сум дома прво го отварам форумов после се друго.Таман работа али кажав не му завидувам на другите што имаат по 3 тими.Кога ќе отворам знам дека ќе го видам најбитното за тимот а не некој шо си мирцал тука.Значи нема потреба од билдање постови без потреба шо се вика али не треба ни толку да си ја запустуваме.И ај да прекинеме на таа тема ќе влезат од другиве тимови ќе ни се смеат:smir:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
:pos2: Не е преку ред.Пише на темата кој има најмногу постирано...



Значи кажав јас зошто ме нема.Имав колоквиумска а во Скопје немам нет.Кога сум дома прво го отварам форумов после се друго.Таман работа али кажав не му завидувам на другите што имаат по 3 тими.Кога ќе отворам знам дека ќе го видам најбитното за тимот а не некој шо си мирцал тука.Значи нема потреба од билдање постови без потреба шо се вика али не треба ни толку да си ја запустуваме.И ај да прекинеме на таа тема ќе влезат од другиве тимови ќе ни се смеат:smir:
nema vrska sto imas ti najmnogu....sega jas sum glaven i TO4KA!!!! i ajde bidi malku korisen i kazi nekoja informacija sto samo ti ja znaes :D:D:D hahahahaha se salam mali...osven za toa deka sum glaven
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
965
Поени од реакции
830
Се молат администраторите да ги избришат последниве две страни :pos2: :pos2: :wink:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
ама ова веќе е бескорисно
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Се молат администраторите да ги избришат последниве две страни :pos2: :pos2: :wink:
e ako de malku da se nasmeeme :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::wink:

ej atanase....imam ideja.....ako tolku mnogu go sakas forumov..... -otpisi se od falultet ...taka vo sekoe vreme ke mozes da bides prisuten tuka
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


e ako de malku da se nasmeeme :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::wink:

ej atanase....imam ideja.....ako tolku mnogu go sakas forumov..... -otpisi se od falultet ...taka vo sekoe vreme ke mozes da bides prisuten tuka
Леле ми го фрли ти мене пикот а?

Би се отпишал ама еве оставам ти да ни бидеш главен.Се надевам под твое раководство ќе освоиме некоја титула...
Патем ви треба лидер со факлутет не искусен форумџија или агент хехе мала шала нели во во твој стил
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom