Порнич со учителка од Прилеп

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.057
греота е жената, само да знае дека има голи слики од неа по форуми.. ме потсети у средно кога на другар една типка од школо му го пушеше(во wc у дискотека) и друг другар ги сними со моб од горе.. и набрзо цело школо го гледаше клипот лол.
Којзнае како и било на типката
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Да а? А што поконкретно направила женава, каков грев починила, освен што направила погрешна проценка и имала секс со опинок кој без нејзино знаење ја снимал и ја пуштил на интернет?
А за во Саудиска Арабија и Иран ептен си во право, таму ги спастрија жените и сега е рај на земјата, секој би посакал да живее таму. Слушам луѓе од целиот свет масовно емигрирале во Иран. :icon_lol:
(y) GO TO IRAN GO TO FREEDOM ! :pipi::love:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
По што е учителка?
Како да ја добијам треба да ми објасне една лекција.
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
По што е учителка?
Како да ја добијам треба да ми објасне една лекција.
Англиски јави се во полиција побарај и бројче сигурно имаат тие кажи дека ти е хитно ;)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.418
Професорката од Скопје повеќе од учителката од Прилеп :)

Само да ве опоменам да не ставате фотографии од видеото и линкови до видеото. Си ги знаете правилата. Тука може да се одвива само дискусија за конкретната случка. Избришав 2-3 пораки со несоодветна содржина и доделив една опомена за членот што стави фотографија од жената.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Иии модринки на нозете има, па ногу груб секс имала беее
 

shady3

Никогаш не вели никогаш..
Член од
22 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
61
Се моли тој што го има видеото да фрли една приватна порака накај мене :D
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Се моли тој што го има видеото да фрли една приватна порака накај мене :D
Чим досега не го пратија на никој не верувам дека сега ке ти го пратат на тебе :P
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
греота е жената, само да знае дека има голи слики од неа по форуми.. ме потсети у средно кога на другар една типка од школо му го пушеше(во wc у дискотека) и друг другар ги сними со моб од горе.. и набрзо цело школо го гледаше клипот лол.
Којзнае како и било на типката
а да го споделеш клипот тука и ние да го гледаме?
 

TheIks

Fork & spoon operator
Член од
1 октомври 2007
Мислења
712
Поени од реакции
469
Не се најде некој махер да го ставе видеото на некој јавен ххх сајт... :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Жената е ментална колку за информација, има блага жичка на ретардација озбилно.
Иначе е грдичка, дебела, учителка е во основно училиште и то. Уште кога излезе нештово истиот ден, другарка нејзина не праша шо да праела, мајчинава не ни знаела дека цел фејсбук и е оптоварен со голотија, па ајде во полиција, па ајде во Дирекција за заштита на лични податоци и така натака.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Абе милијарда коментари со молби за линк во ПП...никој не кажува дали некој го добил линкот...??

Еве и јас барам. Го немам гледано сеуште.

П.С. Нема потреба од никакво гонење од работа и слично...не гледам зошто? Па, барем 50% од вас некогаш се имате снимано, а чим сте се снимиле, секогаш постои веројатност да протече видеото или сликите, сакале или не.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom