#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.280
Поени од реакции
6.963
Saber Rider и Purple Puma уште сеа почнаа,се загреваат за вечер изгледа :icon_mrgr:
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
107
ЛУЃЕ ТИПОВ БАРА ПОДРШКА ЗА ДА ГО ИЗБЕРАТ :
Gov. Buddy Roemer@BuddyRoemer
Running out of time! Only 6 days left to support me on @AmericansElect. Make 2012 a #3wayrace!
Retweeted by Buddy 2012 Staff
Е СЕГА ДАЈТЕ ПРЕДЛОГ, АКО НИЕ ЦЕЛА КАЈГАНА ГО ПОДРЖИМЕ, И ТОЈ НАС ДА НЕ ПОДРЖИ.....ДАЈТЕ МИ ТРЕБА ПОМОШ ВИСТИНА, НЕ МОЖАМ САМА, ГОЛЕМА РИБА Е ОВОЈ
За жал не верувам дека би се заморувал со нас,а посебно не со надворешна политика во моментов.Твитајте го Роберт Спенсер,Вафа Султан,Брижит Габриел и слични активисти како нив.Очекувам нашата вест да се најде и на страната Jihad Watch.Овакви луѓе можат да ни дадат најголема медиумска подршка.
 
S

Shaman

Гостин
Ви реков јас треба детето поише да рика додека да добие цицка... Е сега ние само брадавицата ја гледаме од далеку. Има време додека да ја лапнеме цицката. Ама со напор гарант ќе ни се исплати. Ако запнеме може и двете цицки да ги лапнеме. Така за влијателните само курот со ташаците ќе остане. У менада под маса, мамата у пичка педерска нивна.
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
За жал не верувам дека би се заморувал со нас,а посебно не со надворешна политика во моментов.Твитајте го Роберт Спенсер,Вафа Султан,Брижит Габриел и слични активисти како нив.Очекувам нашата вест да се најде и на страната Jihad Watch.Овакви луѓе можат да ни дадат најголема медиумска подршка.

Знам ама вреди да се обидеме! И тој бара гласови/ твитови на #AmericansElect............ алаш вериш
 
M

Moon Child

Гостин
Туку шо е финтава со Менада ? Ве читам цело време и викам ај да си прашам :unsure:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Што е со Facebook групата луѓе? ако ви е незгодно (поради X причини) да ја давате на пријатели, направете лажни профили, и ширете ја на било кој!!!!!!
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Туку шо е финтава со Менада ? Ве читам цело време и викам ај да си прашам :unsure:
Тоа во соодветната тема во ЧДА, знаеш која;)

И официјално кажаа на вести, во петок албанците најавиле протести, пази сега ова во сите АЛБАНСКИ ГРАДОВИ во Македонија. Ве молам уште сега подгответе се за преводи, ќе има што да се пише.
 
Член од
20 декември 2008
Мислења
593
Поени од реакции
1.192
Тоа во соодветната тема во ЧДА, знаеш која;)

И официјално кажаа на вести, во петок албанците најавиле протести, пази сега ова во сите АЛБАНСКИ ГРАДОВИ во Македонија. Ве молам уште сега подгответе се за преводи, ќе има што да се пише.
Во петок сме и ние на протести, има да биде јакооо :) Хавуз че го прават сите Скопје... Скопје Гори-"Скопско го гаси" :pos:
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Тоа во соодветната тема во ЧДА, знаеш која;)

И официјално кажаа на вести, во петок албанците најавиле протести, пази сега ова во сите АЛБАНСКИ ГРАДОВИ во Македонија. Ве молам уште сега подгответе се за преводи, ќе има што да се пише.
Кој рекол албански градови во Македонија? Такво нешто не постои.
Извор и веднаш screenshot земајте !
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Кој рекол албански градови во Македонија? Такво нешто не постои.
Извор и веднаш screenshot земајте !
На вести слушав сега, ама да ме утепаш не знам на која телевизија беше така изјавено. Они само го читаат она што им го пратиле организаторите на протестот, не ги кривам новинариве. Ако така пишале во известувањево овие, поарно да знаеме, отколку да се премолчи тоа.;)
 
Член од
25 април 2010
Мислења
91
Поени од реакции
107

Kajgana Shop

На врв Bottom