#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
ЛУЃЕ ТИПОВ БАРА ПОДРШКА ЗА ДА ГО ИЗБЕРАТ :
Gov. Buddy Roemer@BuddyRoemer
Running out of time! Only 6 days left to support me on @AmericansElect. Make 2012 a #3wayrace!
Retweeted by Buddy 2012 Staff
Е СЕГА ДАЈТЕ ПРЕДЛОГ, АКО НИЕ ЦЕЛА КАЈГАНА ГО ПОДРЖИМЕ, И ТОЈ НАС ДА НЕ ПОДРЖИ.....ДАЈТЕ МИ ТРЕБА ПОМОШ ВИСТИНА, НЕ МОЖАМ САМА, ГОЛЕМА РИБА Е ОВОЈ
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
ЛУЃЕ ТИПОВ БАРА ПОДРШКА ЗА ДА ГО ИЗБЕРАТ :
Gov. Buddy Roemer@BuddyRoemer
Running out of time! Only 6 days left to support me on @AmericansElect. Make 2012 a #3wayrace!
Retweeted by Buddy 2012 Staff
Е СЕГА ДАЈТЕ ПРЕДЛОГ, АКО НИЕ ЦЕЛА КАЈГАНА ГО ПОДРЖИМЕ, И ТОЈ НАС ДА НЕ ПОДРЖИ.....ДАЈТЕ МИ ТРЕБА ПОМОШ ВИСТИНА, НЕ МОЖАМ САМА, ГОЛЕМА РИБА Е ОВОЈ
Да но со огледа на тоа што можеби убиството е нарачано од Американци, не треба да очекуваме ништо. Сепак може да пробаме...
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.239
Поени од реакции
26.094
ЛУЃЕ ТИПОВ БАРА ПОДРШКА ЗА ДА ГО ИЗБЕРАТ :
Gov. Buddy Roemer ‏ @BuddyRoemer
Running out of time! Only 6 days left to support me on @AmericansElect. Make 2012 a #3wayrace!
Retweeted by Buddy 2012 Staff
Е СЕГА ДАЈТЕ ПРЕДЛОГ, АКО НИЕ ЦЕЛА КАЈГАНА ГО ПОДРЖИМЕ, И ТОЈ НАС ДА НЕ ПОДРЖИ.....ДАЈТЕ МИ ТРЕБА ПОМОШ ВИСТИНА, НЕ МОЖАМ САМА, ГОЛЕМА РИБА Е ОВОЈ
Не се плаши, се работи за човек, како сите нас. Тоа што е политичар не го прави поразличен. Ама секоја чест за ангажираноста и за енергијата. :cuc: Верувај не ти треба посебен план за него. Прави го тоа што и онака го правиш. :)
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Fintava e kako da mu dam do znaenje deka ima nasa podrska i ke go tvitame vo @AmericansElect i to bajegi luge tuka na twitterov!
Sfakate so sakam da kazam ALASH VERISH!!!!!!!
Toj ja ima nasa podrska nie negovata.....Dajte predlog HITNO
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.902
Поени од реакции
14.462
Секако дека ќе му ја возвратиме подршката :D. Ја би препорачал или да се прави ново најдобро до сега видео со многу жална песна или па да се избере најдоброто од сегашниве.
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
OK odam neso da jadam, se vrakam za 20 tina minuti! Luge ova e golema ribka, morame najdobra alternativa da najdeme.....zato ve cekam so predlozi! Zatoa so jas imam nekoj twit, ama sakam i vase mislenje, zoso moite raboti moze ne se najdobroto vo ova situacija!

Cekam se nadevam na odziv! :love:
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
денес нешто не ми се соблекува:pos:
 
S

Shaman

Гостин
Кажвете што да прам Типов е влијателен аииииии. Абе гувернер на ЛУизијана бил, и кандидат за председател ....... Озбилно!
Твоја патриотска должност е да се жртвуваш на секој можен начин за Македонија....
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.823
Поени од реакции
72.239
Ретвитувајте не околу статијава на Израелецов :D
Гледам Kim Kardasian news ме следи со скоро 30 000 следбеници, може ќе прочитаат нешто :P
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Јас ќе почекам со рибава! Потака ќе бомбардираме, ми треба цела една банда за твитој и ретвитој! Во меѓувреме давајте предлози!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom