Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.391
Некако имам приметено дека ако не се фановите на Јуантед овде нема дискусија.:Дури пред некој месец петнаесетина дена немаше пост на Фан Клубов.

Ај:helou: и гледам почнавте да се спремате за 2009/2010..епа ај со среќа нека ви е
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Некако имам приметено дека ако не се фановите на Јуантед овде нема дискусија.:Дури пред некој месец петнаесетина дена немаше пост на Фан Клубов.

Ај:helou: и гледам почнавте да се спремате за 2009/2010..епа ај со среќа нека ви е

Абе што ви е на вас гејчестер фановите ко на дрво да се зборува ... Ај мавнете се од LFC фан-клубот !!! Ко да мора нешто да тропнете на темава.


http://img142.imageshack.us/img142/8856/ronaldoo.gif :pos2:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ја минатово лето само шо излезе од бугарија го земав овој дрес за 45 евра мислам и ептен сум задоволен


Иначе претходно имав од Џерард,Рибок шо беше,од Овен и од Фаулер,ама тој ептен стар ми беше.
Сеа сакам ваква маица да си напраам:


Кај нас тука не сум видел оригинали али мислам дека и Адидас у ГТЦ имаат донесено Ливерпул дресови,не сум сигурен.


Да не забораам да му ја честитам наградата на Стиви,заслужена е бидејќи стварно е најдобриот играч у Англија сезонава.
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Еве го мојот:

Долу лево тоа што е малото ко беџ на него пишува by adidas. А на етикетата пишува official licensed product. A цената сеа ја видов на етикетата е 2400 ден.

 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Манчестер губи 1-0 на полувреме.Ај нека ја изгуби па да биде до последно коло неизвесно и да им ја лапнеме титулата последната утакмица:smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.391
Радувајте се..па ќе плачите на крај


П.С Каде се тие шо велат дека судиите судат у корист на Јунајтед????А????
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Радувајте се..па ќе плачите на крај


П.С Каде се тие шо велат дека судиите судат у корист на Јунајтед????А????
Чекај бе нека заврши.Баш и не требаше да ви го даде последниот корнер пошо продолжи 2 минути а ве остави скоро 3.Ништо чудно затоа што е манчестер иначе да беше некој друг тим одма ќе го прекинеа полувремето затоа што беа покажани 2 минути
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Тешко дека гејчестер би изгубиле од Wigan ама ај ке се надеваме нема што друго.

Инаку за гејчестер фановите .... на ignore ми се ставени исто ко да не ги гледам нивните коментарчиња :helou:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Абе гледаши ли ти??Виде ли дали РОналдо беше во офсајт??Ајде биди искрен и кажи, може??
Добро бе па тешка ситуација беше да се оцени не ви е крив сеа судијата и ти биди искрен и кажи руни и карик што промашуваат??

Навивачка ALL YOU HAVE TO DO IS BLOW
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.391
Добро бе па тешка ситуација беше да се оцени не ви е крив сеа судијата и ти биди искрен и кажи руни и карик што промашуваат??

Навивачка ALL YOU HAVE TO DO IS BLOW
Да знам што промашија..Ама зборот ми беше Бенајун даде гол од офсајт..Судијата не виде,сеа Роналдо не беше во офсајт,на судијата му се причини нешто:tapp:
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Иииииииии Керик овчарот ја шиба ко стално, гаѓаше рефлектор ама го погоди Тевез а за потегот на Тевез да не прајме муабет сакаше да ја прими а даде гол.
Некам сега ни да ги видам коментарите на Манчестеровци од типот
Леле каква стратегија му смисли стариот лисец Ферги
Леле Кики колку добро изигра
ауууу каква топка од Кери до Теви
Бегајте таму педери едни имавте среќа годинава иначе жими к*ров мој ќе земевте титула.
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
sea ke vidime letovo sto ke se prai a ova za Tevez se gluposti be so bara kaj nas aj neka si sedi tamu u ManUtd ne mi se veruva seriozno da e
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Nisto ne ne vadi...gabe ni e eve kade kiksavme.....

Liverpool - Sotuk 0:0 Gejcester - Sotuk mater im ebaa
Stouk - Liverpool 0:0 Stouk - Gejcester 0:1
Liverpool - Hull 2:2 Gejcester - Hull 4:3
Liverpool - Man City 1:1 Gejcester - Man City 2:0
Vigan - Liverpool 1:1 Vigan - Gejcester 1:2
Midlsboro - Liverpool 2:0 Midlesboro - Gejcester0:2
Liverpool - WestHam 0:0 Pederite gi tepaa vest hem doma


i uste miljarda kiksovi so malite klubovi.....
Pederite izgubija 4 meca od koi 2 od nas eden od Arsenal eden od Fulam(ako moze fulam so takov menadzer da se smeta za slab klub)..... i samo 5 nereseni od koi neresnite rezultati se se od klubovi za respekt igraa nereseno so Everton,Totenhem,Newcastle, Celsi i Aston Vila na gosti ........epa site ovie klubovi se za respekt....
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
We will .... you again


иииииииии Керик овчарот ја шиба ко стално, гаѓаше рефлектор ама го погоди Тевез а за потегот на Тевез да не прајме муабет сакаше да ја прими а даде гол.
Очигледно додека го даваа риплејот ти си бил нешто до веце па не си видел убаво. Колку убаво се виде како ја движи ногата и како си го планираше тоа. Уште и откако ја удри топката одма се сврти да виде дали погодил што очигледно тоа го намераваше. А за Ќерик го видов каков рефлектор погоди.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom