Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе знајте вие навивачиња на Јунајтед дека Торес го плативме 20 М а гледајте шо прај. А замисли да имаш 11 такви играчи како шо имате вие. Бербатов мал доказ е за тоа колку пари фрлате, 30 М алоооооооо.Харгривс шо игра по 4 натпревари годишно колку го плативте 20 тина? А наневци и андерсон? тие вредат колку сите наши играчи, секако во парична не во фудбалска смисла. Искористете ја малце главата не ви е само за стрижење.
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Добри се новите дресови и мене ми се свиѓаат ама незнам кај нас кога ке можат да се купат:toe:и дали баш стигаат тие оригинали не ми се фрлаат пари за џабе.иначе сега ќе се селам во друг стан и денеска бев да си кажувам како сакам да ми изгледа собата и се договорив со тој да ми ги направи ѕидовите со на ливерпул амбелот и Џерард и Торес од страна и од горе да пишува You will never walk alone.неможам да дочекам да видам како ке изгледа тоа:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Да ајде прочитај си го постот да се видеш шо глупости трескаш!!!:uvo:

Момче а ти да отидеш на Психијатар чунки ја неможам да те разберам шо сакаш да напишеш зошто речениците ти се неповрзани!:toe:
Епа така ти е кога се мешаш во секоја чорба...се цитиравме со твојот колега атанасе...а ти од никаде се појави и ми делиш памет за без пари! ајде одам на психијатар па вечер славам титула..се гледа дека нема разбирање ајт
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Atanase ti si vrhunac spanska serija :). Vakvite kako tebe se "besceneti" na forumov i znaenjeto koe go imas za fudbalskata igra e preterano pateticno i smesno, a ti ako racunas za majtap postovi kako- Aj brisi od fan klubov, zamaras, vrska nemas; otkako ke bidat pobieni majtapdziite vo sekoe ocajno mislenje kako vaseto deka Junajted e favoriziran od sudiite, deka Ferguson ima vrski so kralicata, deka Giggs ne gi zasluzuva titulite vo PL zatoa sto vo 1996 go pratil Gerard po burek i ovoj svoevidno potresen ne moze da osvoi titula vo Anglija otkako igra za Liverpool, togas neka bide taka. Site si igraat majtap so mene. :)
Eve ti del od edna statija za dolgot na Junajted napisana na 9 April 2009. Malce da te obrazovam za rivalot koj tolku mnogu go mrazis sto duri si imas nabieno i kompleksi deka Junajted se favorizirani sezonava. Sekoja cest za gerard, deckoto koj poinaku razmisluva i znae da bide realen(ponekogas). Ke ti boldiram toa sto e vazno da go znaes.
Otprilika ova e najvaznoto kolku da sfatis deka Manchester vo finansiite e na slicno nivo so liverpool poradi ogromniot dolg i razlikata pomegju vie dva kluba e toa Manchester investira(na ogromen rizik), pobeduva na terenot i osvojuva tituli, isto ne smeam da go zaboravam faktot deka upravata na Junajted ima daleku pogolemi muda od Giletot i Hiksot vo liverpool i seto toa im se isplakja gledajki ja pogolemata slika. ;)
Samo te molam nemoj pak majtap da si igras so mene, moeto srce nema da izdrzi. :)
Вака сеа момче.Ти идиш тука и а тупиш без потреба.Ни испровоциран ниту навреден.Зборуваш без факти.Друга работа не верувам дека имаш 22 години како шо пишува бидејќи размислуваш како основец.Јас колку се разбирам од фудбал.Ај еве пак со факти.Манчестер Јунајтед:Тотенхем утакмицата...Дојдов со желба за дискусија на вашиот фан клуб.Реков нема ни П од пенал.Вие ме распнавте.Како сум бил пристрасен како само сум знаел Ливерпул и ништо друго.Фино си испадна Веб си кажа дека згрешил.Шпекулациите дека Тевез е поврзуван со Ливерпул.Ти или незнам кој се контреше дека ние овде си го вадиме од газот.Не поминаа 3 дена веста дојде на сите страници.Ми кажуваш дека сум пристрасен.Погледни се самиот...
А ти иначе славниот ДЕНО те молам немој да ми кажуваш колку се разбираш и колку сум јас ценет.Патем ти дојди тука и првиот пост ти беше пцофки.Одам на сите фан клубови и си дискутирам.За разлика одтебе каде што на секој фан клуб те додаваат како пинг понгарско топче се заебаваат сотебе како кловн си му.Запрашај се за твое добро.Смешен си ми :smir::smir::smir:
 
L

Liverpudlian

Гостин
Da odlicen e noviot dres,mi se dopagaat crni.A ima li nekade kaj sto ima original dresovi vo MKD?Jas koga ispadnaa dresovite za ovaa sezona 08/09 si go poracav siviot od anglija,imam drugar tamu,pa sega planiram da go poracam i noviot
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Jas samo na goal.com citam,najdobri informacii davat.A xabi go povrzuvaat so R.Madrid,i toa e od pred 1 godina veke,a sega e najverovatno da go prodadat za okolu 30 mil.eu

Да го поврзуваат но пишува и дека Р.Мадрид немаат план да ја платат цената од 30м за Алонсо. Инаку подобро ти е да не го читаш goal.com, не се многу за верување :smir:

еве точно што пишува:

Thus, Alonso's price has been set at €30 million. The Basque star has always been a target for Madrid, although they are not prepared to pay that price.


Инаку има еден фан-шоп кај автобуска станица у ск одма до зградата на космофон ... ја од таму го купив есента црвениот а и плус и тоа продавачот бил фан на Liverpool и ми даде филџан од LFC како поклон :D
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Епа така ти е кога се мешаш во секоја чорба...се цитиравме со твојот колега атанасе...а ти од никаде се појави и ми делиш памет за без пари! ајде одам на психијатар па вечер славам титула..се гледа дека нема разбирање ајт
Епа токму тоа неможам да го разберам.Ако сте најдобри одете славете си титула и не се замарјте со нас.Зошто се замарате?Ве гризе нешто пошто сите знаат дека тимот кој играше најдобар фудбал не е шампион...
 
G

Gray Foxx

Гостин
Вака сеа момче.Ти идиш тука и а тупиш без потреба.Ни испровоциран ниту навреден.Зборуваш без факти.Друга работа не верувам дека имаш 22 години како шо пишува бидејќи размислуваш како основец.Јас колку се разбирам од фудбал.Ај еве пак со факти.Манчестер Јунајтед:Тотенхем утакмицата...Дојдов со желба за дискусија на вашиот фан клуб.Реков нема ни П од пенал.Вие ме распнавте.Како сум бил пристрасен како само сум знаел Ливерпул и ништо друго.Фино си испадна Веб си кажа дека згрешил.Шпекулациите дека Тевез е поврзуван со Ливерпул.Ти или незнам кој се контреше дека ние овде си го вадиме од газот.Не поминаа 3 дена веста дојде на сите страници.Ми кажуваш дека сум пристрасен.Погледни се самиот...
А ти иначе славниот ДЕНО те молам немој да ми кажуваш колку се разбираш и колку сум јас ценет.Патем ти дојди тука и првиот пост ти беше пцофки.Одам на сите фан клубови и си дискутирам.За разлика одтебе каде што на секој фан клуб те додаваат како пинг понгарско топче се заебаваат сотебе како кловн си му.Запрашај се за твое добро.Смешен си ми :smir::smir::smir:
Povtorno besmislen post a?
Sega klovn sum bil, ej gidi majkata. :)
Sea so ispadna rabotava, gluposti li sum tresel minatite postovi kaj so vikav deka Manchester e u dolgovi i pak dzitka pari za transferi?
I pazi sea, dosol kaj nas i kazal deka ne bilo penal protiv Totenham i te raspnale, a tuka kade sto ti nudam besplatni lekcii po fudbal ti me narekuvas klovn i site si go ladeele so mene vo fan klubovive.
Sea so koj atanase praam muabet? So toj so si go ladi so mene? :)
 
L

Liverpudlian

Гостин
Инаку има еден фан-шоп кај автобуска станица у ск одма до зградата на космофон ... ја од таму го купив есента црвениот а и плус и тоа продавачот бил фан на Liverpool и ми даде филџан од LFC како поклон :D
Ej da go imam videno toj fan shop,ic ne mi tekna (ne sum od sk) :)
A ako mozam da prasam kolku kesh go zema dresot? I dali e so nekoj igrac
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Povtorno besmislen post a?
Sega klovn sum bil, ej gidi majkata. :)
Sea so ispadna rabotava, gluposti li sum tresel minatite postovi kaj so vikav deka Manchester e u dolgovi i pak dzitka pari za transferi?
I pazi sea, dosol kaj nas i kazal deka ne bilo penal protiv Totenham i te raspnale, a tuka kade sto ti nudam besplatni lekcii po fudbal ti me narekuvas klovn i site si go ladeele so mene vo fan klubovive.
Sea so koj atanase praam muabet? So toj so si go ladi so mene? :)

Не ми е јасно за што сакаш да објасниш со ова изгледа и ти со твојот другар Реџо или како беше под мишка и правац кај психијатар!

И уште еднаш ке ги молам фановите на Ман Јун да се тргнат од нашиов Фан-Клуб Ливерпул и да престанат да го трујат со смешни постови од типот на Роналдо Синдромот!:helou:

Да го поврзуваат но пишува и дека Р.Мадрид немаат план да ја платат цената од 30м за Алонсо. Инаку подобро ти е да не го читаш goal.com, не се многу за верување :smir:

еве точно што пишува:

Thus, Alonso's price has been set at €30 million. The Basque star has always been a target for Madrid, although they are not prepared to pay that price.


Инаку има еден фан-шоп кај автобуска станица у ск одма до зградата на космофон ... ја од таму го купив есента црвениот а и плус и тоа продавачот бил фан на Liverpool и ми даде филџан од LFC како поклон :D
Ej da go imam videno toj fan shop,ic ne mi tekna (ne sum od sk) :)
A ako mozam da prasam kolku kesh go zema dresot? I dali e so nekoj igrac

Да кажи го тоа и мене ме интерисира но и да ми го кажеш квалитетот зошто кај и да отидам сите дресови се фушерај изработка не е ни приближно сличен со оние на Ливерпул.

А јас пак пробав сега овие новите да ги порачам од сајтот на Ливерпул ама само нашата земја ја нема а ги има преку 200!:toe:
 
L

Liverpudlian

Гостин
:pos2: Abe brat nasata zemja ja nema nikade,nemozis nisto da si poracas od net,osven ako nemas nekoj nadvor od MKD pa da go pratis tamu i posle on da ti go prate tebe
 
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Ej da go imam videno toj fan shop,ic ne mi tekna (ne sum od sk) :)
A ako mozam da prasam kolku kesh go zema dresot? I dali e so nekoj igrac

Да кажи го тоа и мене ме интерисира но и да ми го кажеш квалитетот зошто кај и да отидам сите дресови се фушерај изработка не е ни приближно сличен со оние на Ливерпул.

А јас пак пробав сега овие новите да ги порачам од сајтот на Ливерпул ама само нашата земја ја нема а ги има преку 200!:toe:
Дресот е топ, оригинал е. Инаку има и со играч и без играч, се мислев помеѓу Gerrard и Torres и на крај зедов без играч:pos2:. А беше некаде околу 2000 ден. не се сеќавам точно. Инаку го имаше исто и сивиот ама мислам дека сивиот беше нешто поевтин до 200 ден. некаде или така нешто.
 
L

Liverpudlian

Гостин
Da,poarno e bez igrac na dres,i jas se mislev,sakav agger ama se predomisliv pa zemav bez ime i broj.Aj vidi tamu ako donesat od novite kazuvaj odma
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Јас земав од Торес дрес пред некој месец од Пирамида во ГТЦ и беше без име прво и викам може да ми го напишете на Торес името ми вика нема проблем и како ми го усраа незнаете.А женска ми ми го купи за година мислам дека 3 000 или 2 и 500 така нешто беше ама подобар беше без име.А вака за квалитет е супер
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom