#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
не се замарај .. обични мамини галеничиња или wannabe мамини галеничиња ... дежурни гомнојадци на твитер, самобендисани-самонаречени интелектуалци :)
c c c c pa mora takvi da ima c c c c fala :)
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Смееш да :) Нека ми прати некој напис каде ова се кажува.
Ако смеам. Не е лошо да го преведете и делот од судска медицина кој беше јавно објавен. Со колку куршуми биле убиени, каде им било пукано, колку луѓе го извршиле злосторството итн.

Абе не протекоа некои слики од судска медицина? Иако незнам дали би издржал да ѓи гледам :place:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Си ебал он сам мајката има само тројца шо го следат :pos:
по тие тројца што го следат и кого он следи можеш да видиш дека овој е некој од влијателните со втор јузер...

пошто ќе му се наруши влијателноста да кења од првиот... :icon_lol:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Ај нека прати некој слика како аватар да поставам на кајгана и на твитер. Не би било лошо ако сите така направиме :)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
@AlleksandarMK

today 4 children were killed, tomorrow maybe 40 will be killed. Do not let this happen! Stop terrori :pos:
:eek:

како сум ги испуштил тоа 2те букви на крај SM :mad:

јбг друг пат ке отворам очите повеќе :)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
СпамСкуадКру,

Поздрав до утре во договореното место на договореното место со...

 

Channar

гастроентерохепатолог
Член од
3 јуни 2011
Мислења
199
Поени од реакции
255
Вака, текстов што требаше да се праќа по телевизии, страници итн го преведов и сега ми треба мала консултација со некој понадлежен за составување на молба за да го стават на страницата нивна. Знам каде треба да се праќа ама не знам што би требало да стои во уводот. Помош?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
@don_armos hasn't tweeted yet

Му ги избришале мислејната на гадо над гадојте!
блокиран ти е, затоа така ти пишува. Уште го има, направете му спам повеќемина да го тргнат!
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Pillow Queen @notsoplavusa
Да има сега земјотрес како од 63та ни еден #влијателен нема да преживее, ќе бидат фатени во твитање колку земјотресот е soooo last century.


РЕСПЕКТ ПЕРНИЧКЕ!!! Си ме изнасмеала од убаина!!!!!! :D
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
According to the postmortem analysis, most of the victims were shot from a point-blank range. Each victim suffered a gunshot wound, located in the back, the head and in the chest. Only a single bullet was found in one of the bodies, which confirms the suspicions that the murderers were using a weapon of great force.

Bезилка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom