Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
L

LFC 4 LIFE

Гостин
Под итно ви треба нов голман од типот на Цезар(Интер).........многу грешки напраи баш како и Арбелоа кој не се истакна многу денес...........инаку нападот е луд...нема бољи моментално.....ме изненадува во последно време Бенајун како добро игра, прекрасно игра.....само така нека продолжи!!!

Бенајун е :zver: МотМ за LFC годинава незнам шо стана со него само така нега игра и догодина :smir:...
 

Krkiroma

NOMEN EST OMEN
Член од
30 декември 2008
Мислења
736
Поени од реакции
22
Момци морам да ви одадам признание за играта што ја покажавте. Го надигравте Арсенал во секој поглед освен во ефикасноста. Имавте шанси за многу голови но едноставо не одеше. Покажавте уште еден натпревар за уживање и за памтење како оној со Челзи. Посакував победа на Ливерпул за да си ги зголемат шансите за титуалта но тоа е. Ви посакувам се најдобро понатаму, и РЕСПЕКТ за игрите што ги покажувате.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе ни одеше добро ама ете налетавме на Фабиански, чоекот можи не знај шо е топка ама одбрани се можно. То пимплањето назад се знаеше дека еднаш ќе ни се удри од глава,и крај краева не можиш против среќата 4 удари 4 гола јебига. Тој шо ќе речи дека Арсенал имаше шанси нека се јави ќе му препорачам психијатар.Видете ги само корнерите ние имавме 12 а тие неверојатни 0. Ај наредната година :kesa:. И немој некој да јади бурек оти ќе ми закачат бан.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Честитки за одличниот натпревар :)

Не се согласувам со тоа.Арсенал даде 4 гола без некоја посебна игра и без некој шанси.Да беше Ливерпул надигран ќе се согласев вака нема шанси.
А како Арсенал ги дал тие 4 гола друже? Реина си ги шутираше во своја мрежа а? :helou:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Е значи дефинитивно во последно време да го гледаш Ливерпул како игра е уживање. Две утакмици против големи екипи завршуваат 4-4. Плус имаше и многу шанси. Абе се на се одлилна утакмица. Е сега лошо е тоа што ако победи утре Манчестер Ливерпул за жал може слободно да се збогува со титулата.
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Честитки за одличниот натпревар :)



А како Арсенал ги дал тие 4 гола друже? Реина си ги шутираше во своја мрежа а? :helou:
Друже тоа ти се вика СРЕЌА.
Две катастрофални грешки а вие напрајвте 100 и од тие грешки вие ни кладовте 2 а ние -2. Другите 2 беа даени од немај каде то после не беше фудбал то беа глупости.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Друже тоа ти се вика СРЕЌА.
Две катастрофални грешки а вие напрајвте 100 и од тие грешки вие ни кладовте 2 а ние -2. Другите 2 беа даени од немај каде то после не беше фудбал то беа глупости.
???????
Не можам да те разберам...кој, што како, зошто, каде ?????....која срека???
Овој натпревар за тебе бил ГЛУПОСТ ?
хехе :zver:
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе среќа во смисла на тоа дека се најдовте на точно место во точно време а не во смисла дека топката се одби од рефлектор па падна в гол. Натпреварот беше многу добар за вас и за другите гледачи имаше 8 гола и 90 мин активна игра ама за нас беше ептен голема глупост сите фудбалери се вртеа на терен ко муви без глави. Грешки еден куп и така паднаа головите. Да не беше првата грешка на Маскерано натпреварот ќе завршеше 0 0 или евентуално 1 0.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
???????
Не можам да те разберам...кој, што како, зошто, каде ?????....која срека???
Овој натпревар за тебе бил ГЛУПОСТ ?
хехе :zver:
не туку се возбудувај. не би смеело да те радува играта на арсенал, но .. твој проблем. веројатно резултатот ти е поважен во ситуација кога бодовите не баш ви беа потребни, и 4-те гола ти асоцираат на супер игра. ок, нека е така.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
не туку се возбудувај. не би смеело да те радува играта на арсенал, но .. твој проблем. веројатно резултатот ти е поважен во ситуација кога бодовите не баш ви беа потребни, и 4-те гола ти асоцираат на супер игра. ок, нека е така.
Кој спомна дека сум задоволен од играта на Арсенал, со ваков десеткуван состав постирав дека сум задоволен од резултатот другар ! Разбираш сега?
Нас не ни се потребни бодови, едно да ти биди јасно, второ-јас честитав за феноменалната игра и мноштвото на голови, трето-ако си ти искомплексиран за тоа што не освоивте 3 бода-твој проблем

Срека понатаму и биди ми поздравен
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Кој спомна дека сум задоволен од играта на Арсенал, со ваков десеткуван состав постирав дека сум задоволен од резултатот другар ! Разбираш сега?
Нас не ни се потребни бодови, едно да ти биди јасно, второ-јас честитав за феноменалната игра и мноштвото на голови, трето-ако си ти искомплексиран за тоа што не освоивте 3 бода-твој проблем

Срека понатаму и биди ми поздравен
Другар нашиве ја ебаја титулата ти честиташ за феноменалната игра то се прај во друга ситуација а не на денот ко ќе ги изгубиш шансите за титула.И каква феноменална игра беше ова оти сите клоцаја ко будали ко во македонска трета лига.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Другар нашиве ја ебаја титулата ти честиташ за феноменалната игра то се прај во друга ситуација а не на денот ко ќе ги изгубиш шансите за титула.И каква феноменална игра беше ова оти сите клоцаја ко будали ко во македонска трета лига.
Па немора да ме цитираш! Ако не ти се допадна сето тоа што го виде вечерва, едноставно игнорирајме и толку
Значи немора да навлегуваш во ситуација која едноставно не би ја посакал никој, т.е може да си правиме муабет до утре...

не ми реплицирај, муабетот е завршен , позз
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Ако не сакаш да ти реплицирам оди си во твојот фан клуб и таму дудлај вакви глупости,јас не дојдов кај вас да исправувам шајки, како шо знам ти прв почна да му реплицираш на FootSoldier а тоа се однесува на сите кои навиваат за Ливерпул. Затоа помалце јадење и истреби се одтука и немој да ми кажуваш кога е завршен разговорот то ќе му го кажуваш на твојте таму овде никој нема да те трпи.Ајде сега фаќај магла.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom