#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Тњеет тхис Ч)

After the killings in Macedonia,ethnic Albanian terrorists and al Qaeda threatens to continue killing in Europe and America#spreadthetruth
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Оф леле мајко моја!!!!!!!
Кажи и на другарка ти од срце дека и се извинувам што не сакам утре мене да ме разнесе некој во воздух само затоа што сум одела по погрешна улица!!!

Какво МВР, каква црна ВЛАДА бе какви бакрачи, ебате тоа лоботомизираните суштества без една своја мисла во тоа тупата глава!!!!
And that's why she's not my friend anymore :)

Не можам да и кажам, ја блокирав на ФБ :D
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
За да биде најинтересно, една другарка (по партиска линија) вчера учтиво ме замоли да не учествувам во никаков протест против владата.
Guess what....
She's not my friend anymore :свиркам:

Кажи и на другаркати да го најде Кико прво! Мизерии! Ама озбилно пиши и!

http://kurir.mk/makedonija/crna-hronika/69455-Iscezna-13-godisno-dete
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
ej, удрете на овој твит некое време:

#spreadthetruth is NOT against the Albanians, it's against radical islamists!
 

makedonec_bt

Проф. по улични науки
Член од
15 април 2012
Мислења
146
Поени од реакции
102
Се се тоа испрани мозоци,не им се секирај,некој нивни близок кога ќе загине од такви како тие што ги рокнаа децата,ќе се свестат.
Taka e!!! Naskoro ke napravam peticija VMRO_DPMNE da go otstrani VMRO od nivnoto ime bidejki go zacrnuvaat toa sveto ime i zacrnuvaat se za shto stoi toa ime.
 

Attachments

Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.799
Готов ми е мене твитерот,го надминав лимитот,саат време твитав и ретвитнував и толку е.

Ајде само да се продолжи вака и предлог за утре истава акција но некаде околу 22:00,знаете има деца втора смена у школо ова она,вечерниот термин е најдобар за сите.

Барем според мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom