#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
24 март 2010
Мислења
15.221
Поени од реакции
25.990
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Значи у 6 .. RT .
Oкеј.
Ова од воџата leandra е изгласано или од влијателната PurplePuma ? :D
Ако ме наречеш уште еднаш влијателна, ќе го подмитам Ацид да те банира доживотно, и во овој и во наредниот живот.
Со такви изроди јас си немам работа ;)

Иначе и јас мислам дека е доста рано 6, еве сега се прибирам, и почнувам да твитам.
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Од мене толку,ме блокираа:))
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Дали некад ќе видите некој муслиман/Албанец или што и да е, да се прашува за веродостојност на некоја информација која ја добил од некој со иста вероисповед, или националоност? секако дека не, (очи ќе ти извадат! није он! он бил у подрум!) ама ете кај нас има некои кои сакаат да им се НАЦРТА или пак нејќат да го видат она што е очигледно, мора да се навлага во веродостојност,човекови права, да се повикува на лажна дискриминација, национализам, шовинизам т.е. да се бележи све што е за доброто на земјата како негативност и партиски обоена тема :rolleyes:
За да биде најинтересно, една другарка (по партиска линија) вчера учтиво ме замоли да не учествувам во никаков протест против владата.
Guess what....
She's not my friend anymore :свиркам:
 
H

HITCH

Гостин
Гледајте #spreadthetruth да го вметнете во текстот и ќе ви остане место да додадете и труги твитерџии:


@HuffPostPol Help Macedonia in fight against Radical Islam and #spreadthetruth #BBCnews #CNN #MSNBC #ITV
http://www.youtube.com/watch?v=HHKxxRerns0
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Еве текст: Islamic radicals demand release of mass murderers in Macedonia

Еве адреси на универзитети. Праќајте по два макс да не ве суспендираат педериве. Наредени ви се.

@UniofOxford @Cambridge_Uni
@HeidelbergU @Harvard
@Yale @Princeton
@Cornell_Uni @CUMCIT
@MITNews @JohnsHopkins
@UCLA @BrownUniversity
@NYUpress @nyulaw

Спремам нови листи
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Ах толку од мене, не ми дозволува веќе твитање/ритвитање :D
P.S. Продолжете така добро тргна! И да сега за разлика од вчера ги нема #влијателните да спмаат глупости :)

Ги подбрав со неколку постови и ги снема :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom