#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Патем вечерва по некоја случајност патот ме однесе и покрај Смилковци. Видов каде се убиени децата и крвта во жилите ми се смрзна. Еден траор и морбидно чувство. Може и би си ги затнале устите ова модерниве џаболебарски мрчатори да ја видат сликата.
Тешко дека луѓе од Центар неизлезени го виделе тоа место. Се кладам дека и да ги пуштиш по обиколница нема да знаат да стигнат па и GPS да има колата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ја па и follow сум му удрила :eek: жими све не знаев дека овој е пратеник
 
M

MrzaRules

Гостин
како да напрам да споделувам на фб од твитерон
 
К

Кики.

Гостин
Кики I see bright orange BMW's in our future, do you? :D
едит
И Крејзи со портокалово БМВ мх мх
хахаха Ме изнасмеа... Ако не е цело портокалово, барем машничката да му биде. :D
ЕДИТ: Ќе ни бараат после влијателните крукче, ама немаааа. :P
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: `V`
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.433
Тешко дека луѓе од Центар неизлезени го виделе тоа место. Се кладам дека и да ги пуштиш по обиколница нема да знаат да стигнат па и GPS да има колата.
Доста често поминувам од таму, и откога се случи сево ова, не сакам ни да погледнам во тој правец (помалце од 3км ми од дома). И кога ќе помислам колку често сите акаме натаму за викенди, ај на пивце, сега не сакам ни на Кеј да седам.
Во шумава едвај Македонец да видиш сега, дете - никако.

Слушнав некои викаат - па 5 души се само, не е некоја ОГРОМНА работа. Можеби не е, за тој од Свирипичино што видел муџа само на вести......
 
M

Moon Child

Гостин
Несакам ни да видам дали и мене можеби ми стиснал Follow илија димовски (намерно е со мали букви). Ужасно неможам да го поднесам :pos:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Тешко дека луѓе од Центар неизлезени го виделе тоа место. Се кладам дека и да ги пуштиш по обиколница нема да знаат да стигнат па и GPS да има колата.
Битно знаат да напраат хаштаг, шо ги боли.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom