#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
IGNORE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TROLLS DIE WHEN YOU DONT FEED THEM !!!! ;)
A be nie kje gi ignorirame, ama shto pravime ako nekoj stranec zeme i chita?
Nashite tweetovi kje se gubat vo moreto gluposti shto kvaziintelektualcive gi pishuvaat.

Македонци од Америка ни се придружуват на Твитер ! VAMOS !!!!!!!!!
Linkovi prijatel, linkovi!:icon_lol:

(y)
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Почнаа на фб да се жалаат СПоР бил интернетот во последниве два саати :D
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.509
Поени од реакции
58.929
Преименувајте ја темава во „Twitter for dummies“ :)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Оние што ве нервираат, simple, не им реплицирајте, само блок.

Тие се само ноу лајфери со :вид_на_диплома: во рл.
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Оние што ве нервираат, simple, не им реплицирајте, само блок.

Тие се само ноу лајфери со :вид_на_диплома: во рл.
Абе че ги растепам :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Кој е бе овај
Jovan Petrov @jpetrov
Кога се чека на ред „извинете имам една итна работа“ не е начин да се прескокне редот #spreadthetruth

Expand

 
Член од
3 мај 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.662
Полека изгуби на интензитет, ама веројатно дека се потрошија луѓево. Како и да е растур направивме :)

Останаа само овие педерчињава исфрустрирани полни со хумор, веројатно циркузанти и кловнови јаделе за доручек сабајле па од таму така смешни :facepalm:

Очигледно некого смртта на 5 млади луѓе е простор да покажат со какви стенд ап комеди способности располагаат. Ама тоа се 10 во 1000 луѓе

Браво Македонијо за денешнава акција ! Ако ваква сплотеност секогаш покажуваме, каде ќе ни биде крајот ? ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ќе го повториме пак ова :)
--- надополнето: 5 мај 2012 во 23:59 ---
Полека изгуби на интензитет, ама веројатно дека се потрошија луѓево. Како и да е растур направивме :)

Останаа само овие педерчињава исфрустрирани полни со хумор, веројатно циркузанти и кловнови јаделе за доручек сабајле па од таму така смешни :facepalm:

Очигледно некого смртта на 5 млади луѓе е простор да покажат со какви стенд ап комеди способности располагаат. Ама тоа се 10 во 1000 луѓе

Браво Македонијо за денешнава акција ! Ако ваква сплотеност секогаш покажуваме, каде ќе ни биде крајот ? ;)
Хаха ти ептен добро им пиша :)
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Добро бе 90% од твитовите со #spreadthetruth хаштаг се глупости и немаат врска со целта, и што е најтрагично ги некои од нив што ги твитаат се оние што во текот на денов твитаа за радикализам. (не се членови на форумов)
Значи мора све ние да упропастиме, да ти се плукнам менталитетот. Ај да се неколку ќе речеш игнорирај, ама сите почнаа со заебанции :rolleyes:
Али нема везе колку сме толку, послем може и јас ако ме одблокира системот поради лимтот да направам неколку retweets и неколку свои. Не треба да се откажеме уште првите денови. Покажавме дека за краток период можеме да се организираме, браво кајганџии!
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Како муви на гомно се собраа веќе не ми се отвара твитер одма во очи ми влеват глупостите на некои мајмуни.
Утре продолжуваме цела нека пишуваат ако немаат друга барем нека зголемат рејтинг :icon_mrgr: ние утре напаѓаме со нашата тема, слики, и видеа. ;)
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534

Kajgana Shop

На врв Bottom