#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

H

HITCH

Гостин
Shqipe Z. Neziri @Shqipe_Neziri
Reading tweets in #Macedonia by @Fingerprint83, makes me realize the huge damage already caused by Jankullovska/MK gov't. #spreadthetruth

.. ма да ти го начукам до в џигер тогаш да видам како ќе го твиташ тоа " makes me realize the huge damage..."
https://twitter.com/#!/Shqipe_Neziri стаете и се.. :rolleyes:
Инаку имам и многу невусни приватни пораки на твитер, ептен ми се загнаа мене. Не ми даваат да дишам, не можам да твитам, ама се пцуеме во пораки.

Јас сум Fingerprint83!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Прашање до поискусните твитерџии:
Дали на твитер постојат групи, на пример група „Кајгана“, каде што може да се најдеме сите и полесно да се поврземе?
Да, оди на #kajgana и од лево ќе ги видиш сите, затоа што вчера твитавме со овој хаштаг и не регистрираше.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.785
Поени од реакции
13.160
брејвик ако има фан пејџ на твитер давајте одма :)
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Не паѓајте на провокации, само кон тоа што го пишувавме одете си (y) Какви емоции, сплотеност на кајгана, Пеп си отиде :place: Уф кој ден ..... Мачорке, Гавазова те мерка. :ROFLMAO:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Инаку имам и многу невусни приватни пораки на твитер, ептен ми се загнаа мене. Не ми даваат да дишам, не можам да твитам, ама се пцуеме во пораки.

Јас сум Fingerprint83!
Хич не е жива ако не се пцуе со некого :D Отследи ги и нема да можат да те смараат по пораки.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Прашање до поискусните твитерџии:
Дали на твитер постојат групи, на пример група „Кајгана“, каде што може да се најдеме сите и полесно да се поврземе?
Може со хаштаг. Еве пример #кајгана. И на секој твит #кајгана да се пишува.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Shqipe Z. Neziri @Shqipe_Neziri
Reading tweets in #Macedonia by @Fingerprint83, makes me realize the huge damage already caused by Jankullovska/MK gov't. #spreadthetruth

.. ма да ти го начукам до в џигер тогаш да видам како ќе го твиташ тоа " makes me realize the huge damage..."
https://twitter.com/#!/Shqipe_Neziri стаете и се.. :rolleyes:
без пцуења и директни навреди бе !!! Не паѓајте на нивно ниво! Мудро и културно тролајте ги и спопикувајте им го. Ко Сајбер на оној претходно!

И не ставајте Albanians у твитовите, пак ќе пишам! Radical Islam само, то је то!

направив save the search, ќе има и за мемоари! :D
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
ЗАПАМТИТЕ !!! НЕ ПАЃАЈТЕ НА ПРОВОКАЦИИ !! НЕ ВРЕЃАЈТЕ АЛБАНЦИ !! КОНЦЕНТРИРАЈТЕ СЕ НА РАДИКАЛЕН ИСЛАМ , ЏИХАД , ТЕРОРИЗАМ , СМРТ НА ХРИСТИЈАНИ !!!

НЕ ОБРНУВАЈТЕ ВНИМАНИЕ НА ПРОВОКАТОРИ И ТРОЛОВИ ОД БИЛО КОЈА НАЦИЈА !!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Видето за 2 милиона Tweets, нека се стави на насловна на КАЈГАНА!!!!!! и нека се сподели на Facebook, може и кај Миленко/Јанко да се прати!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom