Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
Ццц.Вечито вака победувате бе.до кога бе вака педерски.Ама затоа и утре Манчестер ке тепа и чадите се!
лол ти цела сезона за челзи и сеа кога изгубија шанси за титула за манчестер почна да навиваш


честито победа се надевам ке освоите и ке ги тепате манчестер

Y. Benayoun
звер
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
YOSI
Bravo
Cestito!!!!
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
у последен момент
ама ЈБГ
оваа сезона треба ние да сме Шампиони
:toe::toe:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
lelelelee mi se razubave vecerta....sea da gi vidme so ke pravat bez berbatov,roony,skols,vidic.....
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ajde sega pretisokot e kaj man,i onaka ke igraat so dosta izmenet sostav
pa posle da gi vidam tija navivacite na man dali ke gi ima po netov
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Честито победа, алал да ви е, само продолжите со победите. :wink:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Лелеле денес може напраив 1000 ден сметка од јавување за резултат... на гости сум цел ден и надвор и не бев во можност да ја гледам али битно 3 БОДА СИ СЕ НАШИ :)

Ајмооо утре педерчињата да го лапнат од А. Вила и у среда другите педерчиња на Енфилд :)
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Јас можам да кажам само едно, да уживаме во победата и на првото место а на педерчињата моментално му се тресат ножињата и поубаво вака шо победивме во 92 малце поголем шок за нив.
 

milanez4e

Milan Per Sempre
Член од
8 март 2009
Мислења
393
Поени од реакции
22
Беееенајууунннн и гооооооооооолллллллл во 92 мин. бравооооо:bravo: ,,,,, елал да му е как што знам на последните натпревари тој е јунакот на Бенитез,не знам зашто не го става мислам дека веке сватил дека бенајун треба да игра од 1 минута...наппред Ливерпул со срека ,, ајде утре надевајте се манчестер да искаре барем нерешено, а да исгубе па ке треба да славете цел ден..:pos2:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Беееенајууунннн и гооооооооооолллллллл во 92 мин. бравооооо:bravo: ,,,,, елал да му е как што знам на последните натпревари тој е јунакот на Бенитез,не знам зашто не го става мислам дека веке сватил дека бенајун треба да игра од 1 минута...наппред Ливерпул со срека ,, ајде утре надевајте се манчестер да искаре барем нерешено, а да исгубе па ке треба да славете цел ден..:pos2:
повреден беше 3-4 недели
ама мозок е!

бабел по кој знае кој пат докажа дека е шутрак и мивка невидена. зошто бе го плаќаат него :(
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
:pos2:

како им се мењаат секоја недела коментарите

да сумирам малку
пред три четири недели беа 7 бода и ќе го убиваа сонот на ливерпул за титула па се смееа.
после бидна 4 бода, и не им беше гајле што примија 4 комада дома, него битно имале 4 бода предност
после се намали на 1, битно биле први и имале натпревар помалку
:pos2:
сега више не се ни први, ама ќе се врателе утре...
да прекинеа со такви коментари може и немаше да дојде до ова. изгледа малер ги тера од нивните навивачи
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Па ако имаш предвид, дека сите го маваат на роналдо, тоа и нема да ти биде нешто чудно кај нив.

инаку, не се слагам за бабел ... мислам дека е неверојатен играч само треба повеќе да добива шанса. во ливерпул не ја добива таа подршка за да може да го покаже сите квалитети со кои располага, штета што не дојде во Арсенал али што знаеш... јас се надам дека ќе ви го земеме еден ден и така и така не сте задоволни од него а и двете странични позиции ви се зафатени со Риера и Кајт.

мило ми е што сте пред факчестер, искрено ми праи задоволство и се надам дека пред последно коло ке ја имаме таа можност да ви завршиме голема работа за титулата во пл.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Па ако имаш предвид, дека сите го маваат на роналдо, тоа и нема да ти биде нешто чудно кај нив.

инаку, не се слагам за бабел ... мислам дека е неверојатен играч само треба повеќе да добива шанса. во ливерпул не ја добива таа подршка за да може да го покаже сите квалитети со кои располага, штета што не дојде во Арсенал али што знаеш... јас се надам дека ќе ви го земеме еден ден и така и така не сте задоволни од него а и двете странични позиции ви се зафатени со Риера и Кајт.

мило ми е што сте пред факчестер, искрено ми праи задоволство и се надам дека пред последно коло ке ја имаме таа можност да ви завршиме голема работа за титулата во пл.
јас се молам да почне да дава голови за да може да се продаде. инаку никој жив нема да го купи. пропала инвестиција е, парите што се дадени за него никогаш нема да бидат вратени. едноставно бабел не ги поседува оние квалитети кои се мислеше дека ги има. не е за шансата што не ја добива..или ја добива ама нема капацитет да ја искористи. доволно е едно полувреме да процениш дали еден фудбалер знае да згази топка, да се загради, пас..и она што се вика фудбалска интелегенција. погледнете какви предиспозиции има, а погледне те го јоси, не дека даде гол, чисто играта негова и играта на бабаел. разлика небо и земја. бабаел дури не знае ни да трча.

бенитез е тренер-менаџер. меѓудругото он е тој кој треба да донесе заработка на клубот кој го менаџира. има играчи над кои го гради тимот и се недопирливи, има и такви добри кои ги носи за да ги разигра како после би заработил на нив. тоа е менаџирање.
со бабаел ниту го разигра, ниту ќе го продаде. пошто детето е утка.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Babel ima samo 21 godina....i premlad...benajun ima 26 27 neznam tocno....sepak babel e golema idnina za liverpool samo treba da dobiva poveke sansa!!!inace i benjun zalsuzuva mesto vo prv tim nema zbor!!!
 
T

the Carpenter

Гостин
Треба да се однесе на позајмица Балел некаде. Една година. Можеби тоа ќе го повреди неговото его, оти многу рано се почувствува како ѕвезда.
И да, сеуште тврдам дека Бабел е (не) класичен напаѓач, треба да му се даде шанса во шпицот.
На негови години, Тиери Анри (идолот на Бабел) не беше ништо поарен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom