#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Видете што ми пиша еден Кромањонец

Elshani ‏ @Elshani2010
@FlameOfSpirit shutup you have no clue of whats going on there,arresting 65year old lady collectively punishing albanians + no eveidence

:rolleyes:
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
2.860
Креаторот на видеото може да брише коментари. Ако го прочита ова, го замолувам во утрешниот ден да биде максимално активен на ЈуТјуб.
Најубаво е да ги забрани коментарите

@ Cobe Иди edit your profile и таму доле ке најдеш facebook,после ке се снајдеш :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Дали стискањето retweet, е доволно?
 

-A-

Член од
5 јануари 2009
Мислења
11
Поени од реакции
15
Добри сте вие , ја твитер неам , па се трудам да дејствувам кај стигнам :cautious:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Креаторот на видеото може да брише коментари. Ако го прочита ова, го замолувам во утрешниот ден да биде максимално активен на ЈуТјуб.
Подобро видеото да се забрани за коментари. Самото по себе сведочи многу, кажува многу. Всушност имате и слики и под него цел еден опис. Нема потреба од кавги во коментари помеѓу македонци, грци, албанци, срби. Ако го знае некој креаторов на видеото нека му сугерира да ги тргне коментарите за да не се упропасти делото.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
Видете што ми пиша еден Кромањонец

Elshani ‏ @Elshani2010
@FlameOfSpirit shutup you have no clue of whats going on there,arresting 65year old lady collectively punishing albanians + no eveidence

:rolleyes:
Прати го на спиење мисир еден.:D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498

Kajgana Shop

На врв Bottom