Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Член од
4 март 2011
Мислења
708
Поени од реакции
727
Se uste nema cvrsti dokazi, duri i Amerikanskiot ambasador takva izjava dade, a inace ako se dokaza deka stvarno tie se zlostornicite, togas javno treba da gi strelaat, i toa jas ke aplaudiram, bez razlika sto e po nacionalnost..
Дури и американскиот амбасадор така изјавил???
Па зарем американскиот амбасадор во Македонија е надлежен да одредува дали се доволно доказите или не? И од кога треба нему да му веруваме, а не на надлежните институции, како на пример судот?
 
K

kalimer0

Гостин
Ме интресира нешто за протестов. Имаше некое албанско знаме или сите беа верски?
Затоа во светскиот спам треба да се каже дека се работи за албански муслимани бидејќи неможе муслиманите да бидат терористи во државава а Албанците јагниња.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Со денешниот протест муслиманите Албанци пратија порака дека им објавуваат војна на христијаните.
Без да скапираат дека најмногу штета ке си нанесат сами на себе.
Христијаните ке се справат со нив!
Каде е сега Принц ,истиот тој што вчера ја објаснуваше потребата да оди на протест?
Зошто молчи ,нема што да каже?
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
И после некој ќе рече дека Милошевиќ, Младиќ, Караџиќ... биле убици ! :facepalm:
Патем на просторот на целиот западен Балкан единствени кои можеа докрај да се справат со Муслиманите беа Србите(Четниците), арно ама се појавија одникаде оние црвените предавнички шпиони-Кумровци и посраа се !
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
tie se TERORISTI, tie so bombi gi napagaat civilnite objekti niz cela Turcija, ova ne e isto sto go zboruvas..
Ne geldam nekoj vo Skopje nekoj taka da si napravi, da rusat mostovi,da srusat zgradi skoli, gradinki itn,kako sto e vo Turcija, terorizmot vo Turcija e vistinski terorizam,za niv nema mesto vo Turskoto opstestvo..

Подобро мост д абутнат него да убијат 5 момчиња и извини ако ти имаш вишок од население и народ јас немам. За мене секој живот на Македонец е бесценет!
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Џани Факдапајс
Му ги гледате знакчињата за биорадиоактивност , доле лево на јакната :D

Тоа се става на медицинско ѓубре од биоматеријал , кој знае шо абортиран експеримент бил овој :pos:
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Se uste nema cvrsti dokazi, duri i Amerikanskiot ambasador takva izjava dade, a inace ako se dokaza deka stvarno tie se zlostornicite, togas javno treba da gi strelaat, i toa jas ke aplaudiram, bez razlika sto e po nacionalnost..

Американската администрација е нејголемо лајно! Косоварите за некоја година ке го потврдат!
 
P

Princ

Гостин
Каде е сега Принц ,истиот тој што вчера ја објаснуваше потребата да оди на протест?
Тука сум повремено, ве читам.
Зошто молчи ,нема што да каже?
Нема што да се каже засега. Прашај нешто, ќе ти одговорам ако ме заинтригира прашањето.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
142
Со тој што плука и го повредува нашиот народ можеме да се справиме на многу начини,само треба да го избереме вистинскиот ,рационалниот,најдобриот за нас.
Ајде ти како постар/а кажи каков е рационалниот начин за справување со 5 убиства и 10 000 радикали??????
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Тука сум повремено, ве читам.

Нема што да се каже засега. Прашај нешто, ќе ти одговорам ако ме заинтригира прашањето.
Дали се каеш што излезе на протест?
 

Казаки

Атаманот - Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.526
Поени од реакции
1.967
Ах бе македонче...празно бладање 760 страни... ме интересира каде ви беше толку заинтересираноста околу „соживотот“ кога беа амнестирани првообвинетите за хашките случаи од страна на Груевски и компанија!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom