Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
ВЕДНАШ, ВЕДНАШ ТОЈ ПРИНЦ ДА СЕ ТРГНЕ ОД МОДЕРАТОР, ВЕДНАШ ... Ве молам подржете ме, ова веќе излегува од контрола.
А значи тој бриши ко че го напишам вистинското име за Планинариве
 
Член од
19 март 2012
Мислења
300
Поени од реакции
367
ВЕДНАШ, ВЕДНАШ ТОЈ ПРИНЦ ДА СЕ ТРГНЕ ОД МОДЕРАТОР, ВЕДНАШ ... Ве молам подржете ме, ова веќе излегува од контрола.
И после да ни го затворат форумов зошто они ке протестираат пред влада дека го тргнале како модератор ....немој те молам
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.355
Поени од реакции
86.558
најнови вести, судот веке пресудил по 150 години затвор за убијциве што се во притвор, бадијала овие протестирет, пресудата е веке донесена
Ова вистина е или се шегуваш?
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.665
Поени од реакции
21.091
ВЕДНАШ, ВЕДНАШ ТОЈ ПРИНЦ ДА СЕ ТРГНЕ ОД МОДЕРАТОР, ВЕДНАШ ... Ве молам подржете ме, ова веќе излегува од контрола.
Не за друго , не може на ignore да се стави зашто е модератор !!! Дискриминација !!!!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Затоа реков дека веќе се менува тоа, шупелко неначитана.
Јас веќе учев на Тетовскиот, универзитет кој се доби со многу ќотек и лежење затвор.
лол, тоа друг да лажеш батка...

или со ќотек го добивте и школото у Шемшево, давајќи му име на балист !?
или паралелките у Велес !?
или имињата на школите што сега ќе ги сменат у Сарај !?

се што сте посакале ви е дадено...
 

Makaveli_Gunner

The_Motherfucker*
Член од
4 февруари 2011
Мислења
647
Поени од реакции
274
Ооо колку само се лажеш дека во Тетовскиот универзитет се едуцирате и добивате знаење, мене смешно ми е тоа да го наречам универзитет :icon_lol:
2000 eвра брат и ете ти диплома знаење огромна :D просто можеш да бидеш доктор професор на науки со таа диплома
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
А? Што сакаше да каже авторот?
Ај бе уште ти фалиш на темава.

“Ќе се видиме во шума“?
Мислам стварно? :facepalm:

Се видовме у шума(Радуша), се видовме и у село(Арачиново) во двете изгубија! УЧКиците. Единствено убиваа од заседи како пич*ици!
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
А значи тој бриши ко че го напишам вистинското име за Планинариве
Имаат скрипта, ставај спејс или некој знак, или па за да не биде навредливо пишувај шќиптари, како што они сами се нарекуваат.
 
Член од
22 април 2012
Мислења
146
Поени од реакции
20
А? Што сакаше да каже авторот?
Ај бе уште ти фалиш на темава.

“Ќе се видиме во шума“?
Мислам стварно? :facepalm:
Види моме, поентата е дека Бугарите спровоцираа Комитите и они уместо кон албанците удриха бугарскиа посланик. Па кажи не е ли то добро, се пак су се добро сударили бугари и албанци са Монстерите на Македониа? Или нешто грешам...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Те читам и не ми се верувам што г...а јадеш :facepalm: кој не ви дозволил образование ??? Кој? Или свесни сте за тоа дека образован човек не прави глупости, размислува со своја глава, па такви вас не ви требаат? Нормално, дека некој едуциран нема да искоци и да коЉе и пуЦа со каљаш по улици... образовани вас не би требаат... ете затоа сте прости, а не зашто некој не ви дозволува.... какви гомнарии само посра тука... еј не ми се верува...
Не го храни !! Игнорирај го ! Нели му ги читаш постовите ! практички си го лади со нас !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom