Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
V

Viktoranius

Гостин
Честито победа ѕверови. Се знае дека Ливерпул не е истиот во премиер и во ЛШ. А плус тоа и навивачите кога почнаа да пеат песната, се наежив у пм.:)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Честито победа ѕверови. Се знае дека Ливерпул не е истиот во премиер и во ЛШ. А плус тоа и навивачите кога почнаа да пеат песната, се наежив у пм.:)
You'll never walk alone,секогаш тука ќе бидат навивачите на Барселона.:smir:
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
mozan da kazam deka cabi alonoso = rikelme mnogu jak slobodno mozam da kazam deka go resi real vo sredinata zaedno so maskerano melea a slabata realizacije na liverpul opsto e slabata igra na bocnite poziciii sepak na kraj spored moe glediste e deka rezultatot e realen zatoa sto ne igrase real tuku samo roben bea slabi vo sredinata a da ne im e pepe ne znam po kolku gola ke jadat od sekogo a kanavaro e drvo poarno da posadat edno drvo na santijago bernabe otkolku toj da igra
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
неззз да бидам горд на англиски екипи а не навивам за нив.Тоа секоја чест што успеаја лани ама ДА СИ ГОРД незз не е Македонска лига па да бидам горд.Можам да бидам горд на екипата за која навивам...за друго незнам
E ај сфати ме.....Рушеа лани...Рушат оваа година се пред нив...а над нив т.е првак на Анг. погоди кој е?Е тоа ме прави горд!поздрав извинете за оф топик
 
M

Mario Gómez

Гостин
Мајсторска тактика на тренерот од Ливерпул.Ги оставија на овие од Реал да се издуват и на крај им го закопаа на поштен начин...
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
честито победа.манчестер ќе го папате на ОТ од НАС!!(срѕ за офтопик)

за роџо беше ова
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
E ај сфати ме.....Рушеа лани...Рушат оваа година се пред нив...а над нив т.е првак на Анг. погоди кој е?Е тоа ме прави горд!поздрав извинете за оф топик
te razbiram coek i mene angliskite ekipi mi se najinteresni i sekogas sum za niv koga Liverpool ne e vo natprevaruvanjata
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
ок ајде бидите си горди.Ја на пример никогаш не би можел да бидам горд на Реал Мадрид а исто и навивачите на Реал не би биле горди на Барса.Ајде можеби не е толку големо ривалството помеѓу екипите во Англија па како што е во Шпанија или Италија.
 

QuoVadisXX

Vadis47
Член од
24 февруари 2009
Мислења
43
Поени од реакции
0
Честито Победа
Браво за Ливерпул Силни сте :).!:smir:
 
G

Gray Foxx

Гостин
ок ајде бидите си горди.Ја на пример никогаш не би можел да бидам горд на Реал Мадрид а исто и навивачите на Реал не би биле горди на Барса.Ајде можеби не е толку големо ривалството помеѓу екипите во Англија па како што е во Шпанија или Италија.
Големо е ривалството, ама не знам зошто немаат попримено од вистинското ривалство-она во Англија.
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
ок ајде бидите си горди.Ја на пример никогаш не би можел да бидам горд на Реал Мадрид а исто и навивачите на Реал не би биле горди на Барса.Ајде можеби не е толку големо ривалството помеѓу екипите во Англија па како што е во Шпанија или Италија.
ne dobro toa da ama jas na primer ne se zamaram sega da gi plukam navivacite na Manchester,Chelsea,Arsenal sekoj si saka razlicen klub jas si navivam za Liverpool i voopsto ne se zamaram sto napravile nasite protivnici me interesira samo klubot i rezultatite koi gi postignuva eve i koga gi pobedivme Manchester i Chelsea ne trcav kaj niv vo funclub da im se smeam toa e toa sekoj covek razlicno si saka da ja proslavi pobedata :helou:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Честитки момци ја наметнавте својата игра и победивте се гледаме на Енфилд вие сте во предност но нема да се предадеме
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Силување во Мадрид :)
Добра утакмица,ептен цврста,но тоа е нормално за вакво дерби помеѓу две од трите најтрофејни во Лигата на Шампионите.Според играта и шансите на двата тима,најреално ќе беше нерешено,али Еврејчето спука гол и ни даде голема предност пред реваншот.Не е уште ништо готово,Реал е голем клуб и нема така лесно да се предаде,али наша предност покрај водството ќе ни биде и најдобрата публика во светот.
Има време за реваншот,сеа треба да се победи Middlesborough за колку толку да останеме во чекор со ѓупците.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom