Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Дечки ај некој ако може да ми најде лого од такви карти што ги носат официјалните лица.На пример на натпревари што ги носат на врат како идентификација.

Вакво нешто само што ги носат официјалните лица на натпревари.Ваљда од ФФМ е. Благодарам однапред
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
218
Поени од реакции
22
Каде можам да ја најдам на интернетов „ Избрани дела “ од Харалампие Поленаковиќ ?
--- надополнето: 30 април 2012 во 22:36 ---
Каде можам да ја најдам на интернетов „ Избрани дела “ од Харалампие Поленаковиќ ?
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Каде можам да ја најдам на интернетов „ Избрани дела “ од Харалампие Поленаковиќ ?
--- надополнето: 30 април 2012 во 22:36 ---
Каде можам да ја најдам на интернетов „ Избрани дела “ од Харалампие Поленаковиќ ?
google.com
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Дечки ај некој ако може да ми најде лого од такви карти што ги носат официјалните лица.На пример на натпревари што ги носат на врат како идентификација.

Вакво нешто само што ги носат официјалните лица на натпревари.Ваљда од ФФМ е. Благодарам однапред
Ај објасни убаво, сакаш шема за ИД картица на ФФМ или го сакаш логото на ФФМ. НАвистина не те разбирам што сакаш да кажеш.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.537
Поени од реакции
696
Каде може да најдам ЕВТИНИ шешири.

Од оние обични сламени шешири од по 150-200 денари !

Частам еден за тој што ќе ми одговори !!! :)
Појди во петок или вторник под Кале оној циганскиот пазар што го викаат таму сигурно ке најдеш нови шешири
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
218
Поени од реакции
22
Дали ја иманекој „ Разговор или прави человек“ од Џинот ?
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Ми треба контакт/телефон или адреса (па може и населба нешо воа ноа) од атењето на Ношпал. Барам по нетов и не може да се најде :/
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
194
Поени од реакции
101
Audio prodavnica za slusalki.Potocno kade mozam da najdam QPAD slusalki ili Sennheiser slusalki?Nekoja prodavnica za ovie 2 marki?Nema vo anhoch,set,amc...
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Моден креатор е Ношпал, претпоставувам дека го бара Александар оти спомна ателје, односно имаше обид да спомне.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Каде може да најдам ЕВТИНИ шешири.

Од оние обични сламени шешири од по 150-200 денари !

Частам еден за тој што ќе ми одговори !!! :)
Во Џамбо, Базаро, на пазар :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom