Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Многу ми е жал за Ливерпул ич немаа среќа али јбг..
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.592
Поени од реакции
6.958
:(:(:(:(:(:(:( ... (i taka do beskraj)
Stvarno mi e mnoooogu mnoooogu maka za ona so go snajde LIVERPOOL vecerva, stvarno ovie imaa sreka mameto nivno ... Mnogu mi se krena verbata deka mozda REDS ke pominat u finale po golot na TORRES, ama penalot so go naprai Hyypia bese smesen i naiven i toa niv gi skrati. Se nadevam deka MAN.UTD. ke go odmazdi na LIVERPOOL u finaleto i ke go ostai CELZI so prazni race ... !!!* ;)

YOU'LL NEVER WALK ALONE (remember that)
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
imate dovolno srekja..vrpocem i so toa stignavte do vamu.
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Ај да се надеваме на некоја титула наредната сезона!!Само Рафа да остане, да се донесат неколку квалитетни фудбалери!!За натпреварот вечер можам да кажам дека загубивме само по наши грешки,ама што е тука е:smir:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Нема да коментирам за натпреваров.. нема стварно што да се каже... А тој циганот шесторица да го носат да даде Господ.

До година со повеќе среќа ( или ако може да кажам според вечерашниов натпревар, малку среќа ни е доволно )
 
Член од
30 април 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
ајде без тажење, следната година наш е пехарот,нема бегање!!! :)
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
ајде без тажење, следната година наш е пехарот,нема бегање!!! :)
А бе секоја година така се тешиме!!!Со неколку квалитетни играчи да се донесат,мислам реално ќе биде да се бориме за титула во премиер лигата:smir:
 
Член од
30 април 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
па ке ја земиме бе! квалитетна екипа сме,само усте тро треба,мислам дека ова година со иди,ќе прајме парче!!
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.400
Поени од реакции
1.825
Жалам за поразот, добар фудбал се играше вечерва.
п.с. Човече каков гол на Бабел:vozbud: .
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.510
Ах Рафа ... играч како Бабел не се чува за на крај :P

бтв... браво за играта
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.786
Поени од реакции
5.540
Aх Рафа ... играч како Торес не се вади ...
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Ах Рафа ... играч како Бабел не се чува за на крај :P

бтв... браво за играта
Е тоа и мене не ми е јасно:tapp: Мислам дека оваа сезона Бабел требаше да добива многу повеќе шанса во првите 11!!:smir:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
aj sega rafa e kriv koj asistirase za prviot gol benaju znaci ispraven poteg na rafa se bese ok samo sudiite bea katastrofa tie kopilinata italijanski zato gi kaznija site vo italija oti samo se prodava e toj pedero ruski gi ima kupeno kako mozi prviot gol da ne svirni ofsajd i posle dosuden penal na celzi vo prodolzenie 3 razlicni fudbaleri go mavaat po noze hypija a toj na 2 metra od situacijata i ne sviri penal navistina stramota na 3 minuti do krajot ne svirnat ocigleden korner za liverpul i 20 sek porano svirna kraj zalam navistina no toj sudija ne treba da sviri vo 2 liga italija pa kamoli polufinale vo liga na sampioni.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom