Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Вам дефинитивно не ви е ич лесно...

А бог да ги прости убиените, лесна им земја.
 
М

Мартин`

Гостин
Аууу страшно јас мислев за возрасни луѓе се работи, вака 18/19/20 години за мотиви зошто би биле убиени ми е чудно ..
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Друже ако се убива само заради некоја причина секој ден ќе има по 1000 убиства.
Сигурно има причина и за ова дилери и наркомани има насекаде.
Еве дај ми ти ваков пример во Европа вакво убиство на 5 дваесет годишници.
Јас ова со дилери и мафијаши не можам да си го објаснам освен со некој психички болен да ги убил.
Брат,кузнае што правеле,брз кеш,ова она,не трпи такви секој...можда ќерка силувале на некој,од кај знаеш,или сестра,или убиле некого,неможеш да донесуваш заклучок дека се греота,вака,така,а утре на вести да слушнеш 10 пати полошо дека направиле,и тогаш сите ќе пишувате,ако им е,малце им е....тоа сакав само да кажам,не е убаво да избрзуваш со заклучоци(не зборам само за тебе)

(од ракав го истресов ова,не дека нешто сум слушнал,туку метафорично кажувам,почекајте,па утре ќе даваме заклучоци и мислења)

све најдобро.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Абе не ми јадете од курот бе дегени едни забегани....умреле деца од 18години они се занимаваат што била причината....момците се мирни дечки немаа никаква врска ни со мафија ни со бело затоа не грешете душа бе ццц....ЛЕСНА НЕКА ИМ Е ЗЕМЈА
Од кај знаеш?
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.188
Поени од реакции
21.878
Брат,кузнае што правеле,брз кеш,ова она,не трпи такви секој...можда ќерка силувале на некој,од кај знаеш,или сестра,или убиле некого,неможеш да донесуваш заклучок дека се греота,вака,така,а утре на вести да слушнеш 10 пати полошо дека направиле,и тогаш сите ќе пишувате,ако им е,малце им е....тоа сакав само да кажам,не е убаво да избрзуваш со заклучоци(не зборам само за тебе)

(од ракав го истресов ова,не дека нешто сум слушнал,туку метафорично кажувам,почекајте,па утре ќе даваме заклучоци и мислења)

све најдобро.
на муабетот, ми го зеде зборот
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Можно е сепак млади се .. не ме чуди ако некој ненормален ги средил и за банална работа.
Да кренеш 5 души... и да ги однесеш на место кај што не минува никој - за да ги убиеш, не ми стои баш на банална работа...
 

Казаки

Атаманот - Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.526
Поени од реакции
1.967
Утрешните извештаи ќе бидат:

- Причините непознати
- Убијците непознати
- Истрагата е во тек...

кој сака по 100че?
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Никој не помисли на крвна освета?
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.845
Поени од реакции
5.143
Ова е класична егзекуција, страшно, се наежив!!!
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Лол какви коментари на темава, да не ве чуваат во стаклено звоно па незнаете што се случува надвор.

Ја само знам пет души не ги носат на темно место и ги стрелаат во глава за разонода, така да сигурно има нешто. Само да не е нешто меѓуетничко, за друго кур ме боли.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom