Ракометари Кајганџии! [пријавување во тек]

Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Hm gledam poznati faci majkata, Pozdrav do Acid i Simonm barem vas ve poznav do sega. Ex kapiten na Vardar Mladinci i prva generacija na MRK Vardar :)
а кој беше друже ти, кажи може ке се препознаеме, горе доле тука сите се сеќаваме еден на друг од старите времиња хех - исто во мрк или вардар во тие години да не имаш играно?
 
Член од
26 март 2012
Мислења
18
Поени од реакции
6
а кој беше друже ти, кажи може ке се препознаеме, горе доле тука сите се сеќаваме еден на друг од старите времиња хех - исто во мрк или вардар во тие години да не имаш играно?
Tebe ne bi mozel da te poznaam po nikot, jas sum Nikola. Nekoja generacija pred Simon i Acid
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Bingo i od fakultet normalno :)
Одма ми текна, ej! :)
Само од каде ти лево крило? Повеќе си за лев бек (барем така беше порано, колку што ми текнува) :)

Да не играш уште активно? Или ако не, до кога играше? :)
 
Член од
26 март 2012
Мислења
18
Поени од реакции
6
Одма ми текна, ej! :)
Само од каде ти лево крило? Повеќе си за лев бек (барем така беше порано, колку што ми текнува) :)

Да не играш уште активно? Или ако не, до кога играше? :)
Pa koga ke vidis ja igram ustvari na site pozicii, a bek sum igral samo poradi pusta trenerska zelba. Vo prv tim sekogas bev krilo ili centar
--- надополнето: 29 март 2012 во 15:06 ---
Pa koga ke vidis ja igram ustvari na site pozicii, a bek sum igral samo poradi pusta trenerska zelba. Vo prv tim sekogas bev krilo ili centar

a inace ne igram od 2005 godina.
 
Член од
26 март 2012
Мислења
18
Поени од реакции
6
Pa koga ke vidis ja igram ustvari na site pozicii, a bek sum igral samo poradi pusta trenerska zelba. Vo prv tim sekogas bev krilo ili centar
--- надополнето: 29 март 2012 во 15:06 ---



a inace ne igram od 2005 godina.

Одма ми текна, ej! :)
Само од каде ти лево крило? Повеќе си за лев бек (барем така беше порано, колку што ми текнува) :)

Да не играш уште активно? Или ако не, до кога играше? :)

Ti so prajs inace so rakometot? Sudis uste ili?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
879
Не прочитав дали ќе играме скоро, ама јас да си се пријавам :)))
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.353
Не прочитав дали ќе играме скоро, ама јас да си се пријавам :)))
Ништо од играње оваа недела.Евентуално следната,али да не испадне ко минатата. 9 души си игравме на еден гол,ко викторија.На 3 напади се мењавме.
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
23
Поени од реакции
12
Ќе се собереме оваа недела, така?
Еве како што гледам сега за сега сме бар 5 души :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Без мене неделава, ќе трчам полумаратон во сабота... Тешко дека следниот ден ќе можам да правам било што :pos:
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
23
Поени од реакции
12
Епа во недела во 10 навечер во расадник, само да не бидеме само ја и Никола. Нека се изјаснат другите да видиме дали ке има кворум.
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
ако сакате, јас ќе дојдам со екипа од факс што играме ФИНКИ, една пријателска на ФОРУМ КАЈГАНА да му напраиме, во недела терминот што ни е ?

ние отприлика имаме 6-8 играчи и 2 голмани , зависи кои ќе дојдат.

симон, никола, мац? како ви изгледа предлогов, башка и нас ни е многу од корист. фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom