Најсекси жени/девојки на Балканот

Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Алал вера друже ми го разубави денот па и ноќта.
Радвам се дека ти се допагат. Тоа ми е целта. Аjде утре или покасно ке постирам други.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Радвам се дека ти се допагат. Тоа ми е целта. Аjде утре или покасно ке постирам други.
Еве други просечни и несосема просечни бугарски девоjки од колекциjата



















 
Член од
10 јули 2010
Мислења
127
Поени од реакции
45
Еве други просечни и несосема просечни бугарски девоjки од колекциjата




















Момче доста ја тупиш со овие бугаркиве.Темата ти гласи најсекси жени на Балканот не на Бљгарија.
 

Tzeentch

Дискретен Херој
Член од
6 октомври 2011
Мислења
581
Поени од реакции
347
Момче доста ја тупиш со овие бугаркиве.Темата ти гласи најсекси жени на Балканот не на Бљгарија.

Не мрчи, или постирај други или тише.
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Ај малце сега па на србинки,македонки,хрватинки така да обрнеме,јас знам дека бугарките се најразголени и кај има све што сакаш да стиснеш али да не ги запоставиме и по другите земји.Инаку,во источна Македонија таму Струмица,Берово се ви се девојчињата како по Бугарија,сите се онака "Напети " :D
slika-stanija-dobrojevic-cica-sa-naslovnice-maxima-foto-video-slike-8453-1-3.jpg SORAJA.jpg SORAJA.jpg Ај малку од Survivor,можеби таму не изгледаше многу убава у лице али женскава пука....Станија Добројевич(не сум сигурен за презимето)...опасна зајачица :D
И Сораја,можда на некои не ви е убава во лице, али женава пука во тело иако има нешто и пластично :P
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Момче доста ја тупиш со овие бугаркиве.Темата ти гласи најсекси жени на Балканот не на Бљгарија.
Вака друже али jас барам и после постирам. Каква ми е вината дека вие почти ништо не постирате. И Бугариjа е во Балканот и мислим дека нема лимит на постиране. Надевам се и вие да постирате повеке.Мислам важно е да доволно окото. :)

Дилjана Попова - глумица и модел




















 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Финтата е што дур чекаш аЛтобус пример, поминват појаки парчиња, ама бидејќи не ги гледаш на теве-у, не се доволно атрактивни.

А од тие на теве-у, ево од спортскот план.

Драгана Косјерина од спортклуб шо коментира

гугл ит.
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Вака друже али jас барам и после постирам. Каква ми е вината дека вие почти ништо не постирате. И Бугариjа е во Балканот и мислим дека нема лимит на постиране. Надевам се и вие да постирате повеке.Мислам важно е да доволно окото. :)

Дилjана Попова - глумица и модел




















Оваа да има плава коса и ќе биде иста како Камерон Дијаз :D
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.115
Поени од реакции
8.224
Иако сум жена, верувам имам право на мислење :)

1. Катарина Шишмановиќ



2. Каролина Гочева


 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Иако сум жена, верувам имам право на мислење :)

1. Катарина Шишмановиќ



2. Каролина Гочева


Ааа за Катаринчето супер шо ти текна и јас си мислев сега некоа водителка од Србија,али за Каролина не се баш согласувам,ептен исушена ми е...Нели ја имаше на првиот магазин на Крема како демек најубава али ич не ми е згодна на мене...
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.115
Поени од реакции
8.224
Ааа за Катаринчето супер шо ти текна и јас си мислев сега некоа водителка од Србија,али за Каролина не се баш согласувам,ептен исушена ми е...Нели ја имаше на првиот магазин на Крема како демек најубава али ич не ми е згодна на мене...
Па на сликиве, не е исушена :) Убава е.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Еве уште малце слики
Деница Стоjанова- модел



















 
L

Löwe

Гостин
Значи како напињате со Блгаркиве, а една нема згодна/секси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom