UEFA Champions League 2011/2012

Статус
Затворена за нови мислења.

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
Едно е сигурно, нема да има прскалки.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.035
Поени од реакции
6.061
Реал влегува во продолжението со резултатот од првото полувреме 2-0, со головите на Олич!

Зоранеееееееееееее!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Во судиското продолжение во МИНХЕН... РЕАЛ влегува со предност од 2-0 против Марсеј

:tapp:

Калински, со душа те чекам !!!
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Mnogu mrazam vakvo podlizuvanje!

Кое подлизување бре човеку ? тоа е вистински фан, макар и да не го мисли искрено.


Сега сфаќам како им е навивачиве на Реал,Челзи,Арсенал .

Пред 4-5 години поништен чист гол на Шевченко, сега историјата се повторува - судијата во главна улога.




имав симпатии и ја респектирав Барса, али после утакмицава веќе нема да ги гледам со истите очи!

Нема да ви честитам оти не заслуживте и се надевам нема да ја освоите ЦЛ!
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Незнам дали некој тим предизвикал волку многу контроверзии колку што има предизвикано Барселона.

Све убаво има кажано Мурињо, секоја реченица му е на место.


А целата таа контроверзоност, еве како ја опишува еден од најдобрите напаѓачи.

 
R

Rigel Kent

Гостин
Кое подлизување бре човеку ? тоа е вистински фан, макар и да не го мисли искрено.


Сега сфаќам како им е навивачиве на Реал,Челзи,Арсенал .

Пред 4-5 години поништен чист гол на Шевченко, сега историјата се повторува - судијата во главна улога.




имав симпатии и ја респектирав Барса, али после утакмицава веќе нема да ги гледам.

Нема да ви честитам оти не заслуживте и се надевам нема да ја освоите ЦЛ!

Pa podlizuvanje e zatoa sto se fativte za eden penal koj sepak go imase , no mozese sudijata da progleda niz prsti.Posle prviot natprevar koga ne bese doduden penal sega sudijata bese povnimatelen.

Ne moze so defanziva da se parira na edna vakva kompaktna ekipa kako Barca.

Zosto mislis deka site ja mrazat Barsa?

Zatoa sto e NAJDOBRA!

Nekogas go mrazea i Milan vo 90-te , sega ja mrazat Barca , sfakam ne e lesno da imas protivnik kako Barca koj ne ti dava ni malce nadez deka ke uspees , toa frustriracki potpolno jasno.
 
B

Beck's

Гостин
Кое подлизување бре човеку ? тоа е вистински фан, макар и да не го мисли искрено.


Сега сфаќам како им е навивачиве на Реал,Челзи,Арсенал .

Пред 4-5 години поништен чист гол на Шевченко, сега историјата се повторува - судијата во главна улога.




имав симпатии и ја респектирав Барса, али после утакмицава веќе нема да ги гледам со истите очи!

Нема да ви честитам оти не заслуживте и се надевам нема да ја освоите ЦЛ!
ne pa vie zasluzivte:pos:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Pa podlizuvanje e zatoa sto se fativte za eden penal koj sepak go imase , no mozese sudijata da progleda niz prsti.Posle prviot natprevar koga ne bese doduden penal sega sudijata bese povnimatelen.

Ne moze so defanziva da se parira na edna vakva kompaktna ekipa kako Barca.

Zosto mislis deka site ja mrazat Barsa?

Zatoa sto e NAJDOBRA!

Nekogas go mrazea i Milan vo 90-te , sega ja mrazat Barca , sfakam ne e lesno da imas protivnik kako Barca koj ne ti dava ni malce nadez deka ke uspees , toa frustriracki potpolno jasno.


Како така неможе ? Интер не играше дефанзивно ?

и ако е најдобра тогаш зошто не се први во ЛаЛига ?


Титула да не видите да даде господ!!
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Aко ова е фудбал... Значи до толку судиите се плашат од барса и одма им свират пенал скоро во секоја ситвација..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom