Бесплатен аранжман за 500 лица за квалификацискиот турнир во Гетеборг!

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
па ќе одат шминкери и партиски пиуни..место да пратат од навивачки групи преставници
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Абе нема ли МЖ линија до Гетеборг :pos:
Абе остај со МЖ ако тргаат до Српска граница од Скопје им требаат околу 10-12 саати, па во Гетеборг ќе стигнат кога нашиве веќе ќе си ги пакуваат куферите за назад :icon_mrgr:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ау, ова со автобус ли било? Јас па директно отидов до последните мислења на темава не го видов првиот пост.

Види аватар <-
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ау, ова со автобус ли било? Јас па директно отидов до последните мислења на темава не го видов првиот пост.

Види аватар <-
Па вие сеирџии бам темава да мавате сеир а сте го испуштиле најголемиот сеир незнаете дека со автобус идат :icon_mrgr:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Се израдува ти на авион, а?
Добивам заклучок дека не си патувал со автобус/кола до скандинавските земји (без навреда, само сакам да доловам поента) затоа што да имаше патувано ќе знаеше дека средство превозно на 4 тркала до скандинавија не доаѓа во предвид. Како поминати во машина за перење ќе бидат кога ќе стигнат. :)

Не е радување туку нормално е да помислиш на авион кога гледаш патување во Шведска.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Добивам заклучок дека не си патувал со автобус/кола до скандинавските земји (без навреда, само сакам да доловам поента) затоа што да имаше патувано ќе знаеше дека средство превозно на 4 тркала до скандинавија не доаѓа во предвид. Како поминати во машина за перење ќе бидат кога ќе стигнат. :)

Не е радување туку нормално е да помислиш на авион кога гледаш патување во Шведска.
Uste da nema nikade pauza , tuku direktna linija :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Uste da nema nikade pauza , tuku direktna linija :pos:
види ова не знаеш како ќе е подобро, со паузи подолго ќе патуваат, вака кошмарот побрзо ќе заврши :pos:
 
I

Iblis

Гостин
Добивам заклучок дека не си патувал со автобус/кола до скандинавските земји (без навреда, само сакам да доловам поента) затоа што да имаше патувано ќе знаеше дека средство превозно на 4 тркала до скандинавија не доаѓа во предвид. Како поминати во машина за перење ќе бидат кога ќе стигнат. :)

Не е радување туку нормално е да помислиш на авион кога гледаш патување во Шведска.
Технички имам до пред скандинавија, со доста прекини(ова ми се важи?)
Е сеа авион, сигурен сум дека некој ќе дојде и со авионче, ама кој ли ќе биде тоа :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Технички имам до пред скандинавија, со доста прекини(ова ми се важи?)
Е сеа авион, сигурен сум дека некој ќе дојде и со авионче, ама кој ли ќе биде тоа :D
Па имаше мислам по агенции аранжмани ама 400-500 евра чинеа.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Побрзо Миле Стојковски ќе стигне до Лондон со количка отколку овие до Шведска :icon_mrgr:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891
Навивачите кои ќе бидат избрани, треба да бидат присутни на автобуската станица најдоцна до 7:00 часот во среда на 4 април 2012 година од каде организирано ќе се упатат кон Гетеборг.


Од 4 до 6-ти кој иде има да се клацка у автобус :pos:
 
М

Мартин`

Гостин
Колку саати одприлика се патува до Шведска знае некој ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom