Што после свршување (sex)

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
секогаш има две ситуации:

или некаде се брзам и само се облачам за 2-3 мин и OUT (вообичаено)

или долго лежење и паѓање во сон
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
ReCharge the battery edno 15 min pola saat i pak i pak i pak....
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
после свршување цигара ОБАВЕЗНО! и секогаш знае да ми се пријаде БЛАГО - очајно ми се јаде благо после свршување...
 
Член од
27 септември 2011
Мислења
240
Поени од реакции
337
Малку галење, љубење... потоа цигара и ако нема втора партија чао-пријатно.
 

Scorpion_MKD

Бездомник
Член од
19 април 2011
Мислења
36
Поени од реакции
88
Чешање мадиња после свршување.... Уффф многу јак филм уште се лепи она што знојаво што лигаво по раце и ми доаѓа да паднам у транс. Може на некој ке му се чини како лоша навика ама мене ...... немам зборови (y) После палам цигара се враќам у живот :cool: гледам да извлечам уште една партија :sneaky: се нафрлам на нежни допири,милувања,бакнувања по однапред одредени ерогени зони :X3: Ако партнерката не сака уште а тоа е реткост и чиста случајност идам под туш и онака кулирам а после тоа се разбира у кревет на спикање како мало детенце :sleep::sleep::sleep:
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Право по благо трчам,по цела тегла слатко од јагоди или цел пакет политанки можам и се побркувам ми иде да се фрлам преку тераса скокам низ стан а пред се го проверувам кондомот да не е пукнат негде зашо еднаш беше пукнал малце и додека да добие таа се тресев ненормално.Инаку млад сум,18 ипол години(хормони уште ми работат) ,женска ми е 19 и ретко се случува тоа да имаме однос зашо мора да се криеме кога ги нема моите или нејзините али обавезно еднаш неделно го имаме.После свршување независно дали кај мене или кај неа право за фрижидер се фаќам јадам благо па тек ондак орално за да се крене и за наредна партија пријателот у гаќи :P
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Ко некој фрик сум после свршување.Морам да слушам музика :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: И цигарче нормално
 
I

Iblis

Гостин
Понекогаш после свршување искључувам компјутерот, бришам хистори и палам цигара...
Редоследот ти нема смисла, препорака за следен пат, отвори си инкогнито прозорче, не ќе мораш да бришиш хистори, па гаси компјутер и запали цигарче кога ти одговара.
Thats how we pimps roll :cautious:
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Редоследот ти нема смисла, препорака за следен пат, отвори си инкогнито прозорче, не ќе мораш да бришиш хистори, па гаси компјутер и запали цигарче кога ти одговара.
Thats how we pimps roll :cautious:
хаха и јас сега ќе напоменував хронолошки ред да биде :Р
инаку ако се работи за мастурбирање прво после свршување рестартирам со палец комп,зашо еднаш на сред свршување ми упаднаа па се полепив по маусот хаха :P
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.326
Поени од реакции
7.789
Гушкање.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
11.823
Редоследот ти нема смисла, препорака за следен пат, отвори си инкогнито прозорче, не ќе мораш да бришиш хистори, па гаси компјутер и запали цигарче кога ти одговара.
Thats how we pimps roll :cautious:
Го ебав распоредот де, иначе не знам тоа како се отвара прв пат слушам...
 
I

Iblis

Гостин
Го ебав распоредот де, иначе не знам тоа како се отвара прв пат слушам...
Се е во детаљите брате;) Скоро сите понови пребарувачи имаат опција да отвориш инкогнито прозорче, -но кукиз, но хистори фтв
ctrl+shift+N за хром.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Се е во детаљите брате;) Скоро сите понови пребарувачи имаат опција да отвориш инкогнито прозорче, -но кукиз, но хистори фтв
ctrl+shift+N за хром.
ццццццц пазете на тастатурите и мониторите... тешко е после чудото да се избрише, а да не се познаваат траги :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom