Трето полувреме

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Одличен трејлер!

п.с гласот на Ката прав ужаш...аф аф
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Постерот ѕверски, трејлерот ѕверски, музиката ѕверска, актерите ѕверови... Што повеќе да кажам?

:cuc:

Пак да си прашам, знае некој барем отприлика кога ќе биде премиерата?
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Постерот ѕверски, трејлерот ѕверски, музиката ѕверска, актерите ѕверови... Што повеќе да кажам?

:cuc:

Пак да си прашам, знае некој барем отприлика кога ќе биде премиерата?
Напролет..
Имам покана:cool:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Постерот ѕверски, трејлерот ѕверски, музиката ѕверска, актерите ѕверови... Што повеќе да кажам?

:cuc:

Пак да си прашам, знае некој барем отприлика кога ќе биде премиерата?
Колку што слушнав би требало некаде април или мај да биде, али ништо не е официјално уште.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Премиера мислам дека негде на почеток на есен. Иначе Катарина Ивановска не е убава во живо, не дркајте толку.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Премиера мислам дека негде на почеток на есен. Иначе Катарина Ивановска не е убава во живо, не дркајте толку.
Јас слушнав април на снимањето кажаа нешто...
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Прв пат овој Сашко го видов на тв кога беше гала бингото и од таму ми нема некој голем впечаток оставено, ми беше некако досаден, али сега ќе го видиме во филмов. ;)
 

Chanel

I feel like a tiny bird with a big song!
Член од
22 мај 2011
Мислења
478
Поени од реакции
307
Со нетрпение ја чекам премиерата. Филмот многу ветува. Прв македонски филм од светски ранг :)
 
P

PewDiePie

Гостин
Со нетрпение ја чекам премиерата. Филмот многу ветува. Прв македонски филм од светски ранг :)
Е сега......не би рекол дека е прв,ама дека со право очекуваме да постигне најголем успех до сега,тоа да. :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Е овој филм ќе ги сруши сите рекорди на гледаност кај нас. Со сигурност го симнува Манчевски од листа и 3D посетеноста која се должи само на новината, а не на филмот.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А јас пак уствари не сфатив која е улогата на Тони Михајловски и кој лик го глуми во филмот, па ако може да се најде некој добар човек да ме просветли? :)
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.877
Поени од реакции
1.089
А јас пак уствари не сфатив која е улогата на Тони Михајловски и кој лик го глуми во филмот, па ако може да се најде некој добар човек да ме просветли? :)
Најстариот/возрасниот играч на фудбалскиот тим Македонија е улогата на Тони.Во филмот мислам се вика Панчо. Доколку ми текне уште нешто во врска со него во филмот ќе пишам.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
Цела Битола статисти во филмот :D
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
А јас пак уствари не сфатив која е улогата на Тони Михајловски и кој лик го глуми во филмот, па ако може да се најде некој добар човек да ме просветли? :)
Панчо, најстариот фудбалер во тимот, кој е вистинско дете во душа. Бега од дома т.е. од жена му за да игра фудбал а работи како келнер во една меана и секад има некои шали.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom