Manchester United v Liverpool; 11-02-2012; Kick off: 12:45; Day 25 Old Trafford

Како ќе заврши натпреварот


  • Вкупно гласачи
    124
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Добро де... остај сега за Сабота во 16:00 ќе го продолжеме муабетов, и тогаш ќе сватиш што сакав да ти кажам, која е разликата меѓу Ман Утд и Ливерпул !
Уште не ја знаеш разликата? Алал да ти е :confused:

Но,сепак муабетов ќе го оставам за в сабота,тука имаш право...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Уште не ја знаеш разликата? Алал да ти е :confused:

Но,сепак муабетов ќе го оставам за в сабота,тука имаш право...
18+5 = 23 (Ливерпул) ..... 19+3 = 22 (Манчестер Јунајтед) еве ти ја разликата !
П.С. само немој да те барам со интерпол после натпревар, да те нема 1 недела !
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
18+5 = 23 (Ливерпул) ..... 19+3 = 22 (Манчестер Јунајтед) еве ти ја разликата !
П.С. само немој да те барам со интерпол после натпревар, да те нема 1 недела !
Ај леле душиче, првин викавте кога ќе освоите 19 премиер лигашки трофеи вратете се , се вративме!
Сега па сметаат нив како што им чине на г'зот... Епа вие ако сакате така сметајте се, јас ќе ти кажам од другата страна т.е. оние луѓе кои што не сметат само ЛШ и Премиер Лига,туку вкупно сите трофеи..
Колку што знам Ливерпул има 66 трофеи... додека пак Манчестер Јунајтед има 69 трофеи .....
И сеа шо прајме?



Друга работа која е разликата .... години уназад додека јас гледам фудбал,јас немам видено Ливерпул да е јак конкурент за освојување на Премиер лига... :confused:
Дури и во последно време се бори за влез во ЛШ, додека пак другата екипа Манчестер Јунајтед, секоја година е конкурент за освојување на Премиер лига...
Сеуште не ја разбра разликата?



ААА и уште нешто...
19
19
19
19
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.032
Ма смешни ми се деца и луѓе мои години кои не ни памтат кога се освоило премиер последен пат па ми зборат за титули, патетика. Ама кога немаат за што друго, тоа е.
 
S

Stivie G

Гостин
Ај леле душиче, првин викавте кога ќе освоите 19 премиер лигашки трофеи вратете се , се вративме!
Сега па сметаат нив како што им чине на г'зот... Епа вие ако сакате така сметајте се, јас ќе ти кажам од другата страна т.е. оние луѓе кои што не сметат само ЛШ и Премиер Лига,туку вкупно сите трофеи..
Колку што знам Ливерпул има 66 трофеи... додека пак Манчестер Јунајтед има 69 трофеи .....
И сеа шо прајме?



Друга работа која е разликата .... години уназад додека јас гледам фудбал,јас немам видено Ливерпул да е јак конкурент за освојување на Премиер лига... :confused:
Дури и во последно време се бори за влез во ЛШ, додека пак другата екипа Манчестер Јунајтед, секоја година е конкурент за освојување на Премиер лига...
Сеуште не ја разбра разликата?



ААА и уште нешто...
19
19
19
19
Добро бе, зш секогаш се правеш најпаметен да си а? Не само сега туку од ко сам на форумо цело време така се однесуваш. Почнуваш да провоцираш и после ко ќе снемаш аргументи наеднач бегаш или ќе напишеш нешто сосем трето. Нели гледаш дека тој ти кажа дека одбраната е јака а ти немајки друг аргумент ми даваш некои си табели со гол разлика. Ако имаш аргумент на тоа што ги пишал да пишеш, пиши, ако не, не ми бркај баби и жаби
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Ај леле душиче, првин викавте кога ќе освоите 19 премиер лигашки трофеи вратете се , се вративме!
Сега па сметаат нив како што им чине на г'зот... Епа вие ако сакате така сметајте се, јас ќе ти кажам од другата страна т.е. оние луѓе кои што не сметат само ЛШ и Премиер Лига,туку вкупно сите трофеи..
Колку што знам Ливерпул има 66 трофеи... додека пак Манчестер Јунајтед има 69 трофеи .....
И сеа шо прајме?



Друга работа која е разликата .... години уназад додека јас гледам фудбал,јас немам видено Ливерпул да е јак конкурент за освојување на Премиер лига... :confused:
Дури и во последно време се бори за влез во ЛШ, додека пак другата екипа Манчестер Јунајтед, секоја година е конкурент за освојување на Премиер лига...
Сеуште не ја разбра разликата?



ААА и уште нешто...
19
19
19
19
Да ти кажам вака брат, немам многу време за губење на глупости, во Сабота во 16:00 ќе ти објаснам се што и како, и зошто сме подобар тим од вас !
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не знаев дека табелата се брои од 5то - 6то место па надолу :pos:

Абе убаво си беше форумов едно време 16+...

Тој ќе кажел кој бил подобар клуб a последниот пат кога Ливерпул ја освои лигата не бил ни во план :icon_lol: Aбе живеете во фрустрации последниве години па уште провоцирате со 5 титули кои прашање на време е само кога Манчестер ќе ги стигне. Или па да се изразам поинаку, поголеми се шансите Манчестер да освои уште 3 пати ЛШ отколку вие уште еднаш. И што е најтрагично, го знаете тоа и ве јаде одвнатре па мора да активирате вакви одбранбени механизми :icon_lol: Немојте бе и фановите на други екипи почнаа да ви се смеат више.

Нели беше вратете се кога ќе имате 18 титули :pos: Барем не ја правете истата грешка ко идиотските фанови ваши пред 10 години, па после во дупки да се криете.

Ајт, пис.





 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.328
Поени од реакции
10.652
Не знаев дека табелата се брои од 5то - 6то место па надолу :pos:

Абе убаво си беше форумов едно време 16+...

Тој ќе кажел кој бил подобар клуб a последниот пат кога Ливерпул ја освои лигата не бил ни во план :icon_lol: Aбе живеете во фрустрации последниве години па уште провоцирате со 5 титули кои прашање на време е само кога Манчестер ќе ги стигне. Или па да се изразам поинаку, поголеми се шансите Манчестер да освои уште 3 пати ЛШ отколку вие уште еднаш. И што е најтрагично, го знаете тоа и ве јаде одвнатре па мора да активирате вакви одбранбени механизми :icon_lol: Немојте бе и фановите на други екипи почнаа да ви се смеат више.

Нели беше вратете се кога ќе имате 18 титули :pos: Барем не ја правете истата грешка ко идиотските фанови ваши пред 10 години, па после во дупки да се криете.

Ајт, пис.






Да дај Господ маж ти за Сити да навива а децата за Ливерпул. И едно 7-8 да ги имаш
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Добро бе, зш секогаш се правеш најпаметен да си а? Не само сега туку од ко сам на форумо цело време така се однесуваш. Почнуваш да провоцираш и после ко ќе снемаш аргументи наеднач бегаш или ќе напишеш нешто сосем трето. Нели гледаш дека тој ти кажа дека одбраната е јака а ти немајки друг аргумент ми даваш некои си табели со гол разлика. Ако имаш аргумент на тоа што ги пишал да пишеш, пиши, ако не, не ми бркај баби и жаби
Улетуваш падобрански (i like it :icon_lol: )
Читаш не дочитуваш или се правиш на Тошо :))))
Јас му реков дека одбраната не ви е на ниво на кое вие ја правите....
Брзо потезно отворив rezultati.com и видов шо видов :cool:
Препрочитај ги неговите постови и размисли зошто вака реагирав.
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 19:21 ---
Да ти кажам вака брат, немам многу време за губење на глупости, во Сабота во 16:00 ќе ти објаснам се што и како, и зошто сме подобар тим од вас !
No cry. Ok?!
:vozbud:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.520
Поени од реакции
20.630
Грешно ти е името на темата ... треба да пишува Лузерпул , како второ очекувам лузерот Суарез да јаде по некоја копачка и како трето нормално дека ќе победи Манчестер Јунајтед .

Живееме за да играме фудбал другите живеат за да не победат нас .

Glory Glory Manchester United
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.834
Поени од реакции
14.195
Него имате приметено во лузерпул има само 1 црнец,кој не ни игра :cenzura:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Улетуваш падобрански (i like it :icon_lol: )
Читаш не дочитуваш или се правиш на Тошо :))))
Јас му реков дека одбраната не ви е на ниво на кое вие ја правите....
Брзо потезно отворив rezultati.com и видов шо видов :cool:
Препрочитај ги неговите постови и размисли зошто вака реагирав.
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 19:21 ---


No cry. Ok?!
:vozbud:
хах... изгледа ти имаш плачено па сеа прашуваш дали и јас, не брат, извини не сум плачко како вас од Скумски ! ;) ајде попишувај уште малце нешто, па после 15:45 во Сабота ќе те нема цела недела да комментираш !

Грешно ти е името на темата ... треба да пишува Гејчестер , како второ очекувам црнецот Евра да јаде по некоја копачка и како трето нормално дека ќе победи Ливерпул .

Живееме за да играме фудбал другите живеат за да не победат нас .

Гори Гори Гејчестер Јунајтед !
Во право си, потполно те подржувам... хахах ;)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Овде е крајот на дискусијата,мислев ќе ми парираш ама ништо од бизнисот :icon_lol:

Little kids :cautious:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.520
Поени од реакции
20.630
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom