Каде може да најдам? (Општи прашања)

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Здраво, гледав низ Скопјево ни наше деновиве, ама никако да најдам Swiss Gear ранци за лаптоп. Или е до мене или навистина нема никаде. Ако има некој што видел низ IT „продавнициве“ нека сподели кај може да се најде.
Фала ви однапред :)
Имаше порано во Дуна на први спрат во ГТЦ, не знам дали има уште.
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Здраво Дечки :D
Ќе може ли некој да ми каже каде во Скопјево, можам да испечатам ваков натпис на маица.
Бидејќе не ми се верува, дека некаде се продава.

Благодарам однапред.
images1.jpg
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Да знае некој во Веро центарот дали има цвеќара, за букетчиња и глупости, со свежо цвеќе, нормално :) Или негде околу да има некоја асална - ГТЦ мејби? :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Да знае некој во Веро центарот дали има цвеќара, за букетчиња и глупости, со свежо цвеќе, нормално :) Или негде околу да има некоја асална - ГТЦ мејби? :)
Да има ама колку ти е паметно незнам од причина што цената е малце....
Зашто не отидеш на цветен? Мислам дека сега е кај последна 23ка кај Нова Македонија.
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Да има ама колку ти е паметно незнам од причина што цената е малце....
Зашто не отидеш на цветен? Мислам дека сега е кај последна 23ка кај Нова Македонија.
затоа што никако не ми е уз пат тоа...треба уште рано да идам на бранење дипломска, а пред тоа ќе мора и ова да го завршиам...кај шо беше цветен - спроти на макпетрол зградата нема останато некоја цвеќарка? :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
затоа што никако не ми е уз пат тоа...треба уште рано да идам на бранење дипломска, а пред тоа ќе мора и ова да го завршиам...кај шо беше цветен - спроти на макпетрол зградата нема останато некоја цвеќарка? :)
Јок, нема ништо веќе таму.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Здраво Дечки :D
Ќе може ли некој да ми каже каде во Скопјево, можам да испечатам ваков натпис на маица.
Бидејќе не ми се верува, дека некаде се продава.

Благодарам однапред.
Прегледај го приврзокот 38347
Се продаваат. Имаш кај Градски Парк, спроти него. Кога идеш од Ѓорче кон Центар на семафорите десно, и одма во тие зградите од лево имаш. А дали прават незнам. Знам дека продаваат.
--- надополнето: 26 декември 2011 во 09:39 ---
Каде можам да најдам јакна како на Бејн во филмов?
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44

материјалов на нет го најдов како coroplast, го користат кај нас за настрешници... ако има некој видено кај се продава и цена нека пише.
Исто така ми треба и нешто како мрежа, решетка, како на следната слика
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Каде во Скопје може да купам и која цена се знаме на Црна Гора, Кореја, Јапонија, Унгарија и Италија сите со иста димензија?
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Каде во Скопје може да купам и која цена се знаме на Црна Гора, Кореја, Јапонија, Унгарија и Италија сите со иста димензија?
Унипрес какво ти душа сака знаме такво ќе ти направат

ПС Па мислам дека ти имам кажано
 

Kajgana Shop

На врв Bottom