Најчудно и најинтересно додворување

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
После неколку пијачки другар мој со некоја девојка излегува надвор а јас сум сведок на најоткаченото шмекање EVER

тој - Ја гледаш месечинана ?
таа- Ја гледам
тој - Можам да ја фатам ?
таа - Не
тој - А тебе можам ?
таа - Пробај

За жал моето смеење ко ментален им го прекина првиот kiss ама не моежев да издржам
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
25
Поени од реакции
29
Тошо, ти си бе? :pos:
Не бе ја сум Зоран брат му на Горан :icon_mrgr: (К - 15) :icon_lol:
--- надополнето: 13 декември 2011 во 08:58 ---
Многу вештачки ова додворувањава што ги прочитав. За во К-15 би одговарале, ама за во живо.... o_O
Батка ја фаќаш за коса, и лупаш главата три пати у ѕид:tapp: и твоја е до гроба (К - 15 фора што би требало да пали, само така треба со ова младинава денес) :свиркам:
 
A

AnFem

Гостин
Секакви шетаат по светов...

Он: Ќе ти ја цицам крвта!
Јас: Може менструалната?


Ах да, мојот начин во пијана состојба:
Јас: Ги гледаш ѕвездите?
Он: Да!
Јас: Епа брат, јас ништо не гледам!
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Секакви шетаат по светов...

Он: Ќе ти ја цицам крвта!
Јас: Може менструалната?


Ах да, мојот начин во пијана состојба:
Јас: Ги гледаш ѕвездите?
Он: Да!
Јас: Епа брат, јас ништо не гледам!
Оригиналност и уникатност се бара не некоја бледа копија од интернет
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Здраво јас сум Стефан,многу сум религиозен и ја почитувам жената,немам секс на првиот состанок,на вториот можеби а на третиот со сигурност ти гарантирам.Преферирам вистински жени,што се предизвик,не некои лесна женска,ако си кучка и феминистка давам гратис муабет :)
 
A

AnFem

Гостин
Здраво јас сум Стефан,многу сум религиозен и ја почитувам жената,немам секс на првиот состанок,на вториот можеби а на третиот со сигурност ти гарантирам.Преферирам вистински жени,што се предизвик,не некои лесна женска,ако си кучка и феминистка давам гратис муабет :)
Пушти ме со муабети, алергична сум на патетика. Ете ти ја темата во ЧДА, таму дели совети на кој му се „потребни“, таму (кој има живци и време) нека те ребри.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Fala ti sto mislis deka ova e patetika,koga nema vrska nikakva so pstetika.Ako ne razbiras sala tvoj problem resi si go do prijatelkite feministki koi neznaat sto e feminizam,kamoli da znaat sto e negovata cel.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Според мојот часовник, ти не носиш долна облека на себе...
Што?? Носиш??
Аааа... изгледа е понапред 5-10 минути...
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Удварање?
Удварање беше процес пред 30 години кога жените имаа помали плати и помали права.

Денеска ја си искачам со ставот: "ако е пичка ко шо се прае нека ме части она мене"
Али овој став е само за тврдокорните женски шо имаат став, мене машко не ми треба, мажите се кученца што лаат за внимание итн итн.

Добро е што се уште има мили девојчиња што ко ќе ги видиш сакаш да ги гушнеш а не да ги згазиш под земја од ќутек.
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
556
Удварање?

Добро е што се уште има мили девојчиња што ко ќе ги видиш сакаш да ги гушнеш а не да ги згазиш под земја од ќутек.
Фала Богу, убаво забележано.
Има толку разлика од девојка до девојка што е фрапантно.

Не практикувам агресивно пуштање, повеќето девојки тоа ги одбива. Постепено, запознавајќи ја девојката е најдобро.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Пушти ме со муабети, алергична сум на патетика. Ете ти ја темата во ЧДА, таму дели совети на кој му се „потребни“, таму (кој има живци и време) нека те ребри.
Не го сваќај порешно СТЕФ само ти се пушта, внимавај само опасно шмеќерче е:)
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
735
Поени од реакции
704
Испагаме со еден другар во еден кафич и онака се потпираме на шанк, доѓат две девојки и ово оно да се запознеме ни велат..... нема проблем се запознавме али овие многу нападни да ти бидат. Почнаа .. де откопчај палтото да видам каква кошула носиш, каков парфем користиш, со каква кола сте дојдени. Спонзоруши.
И оваа едната му вели на другар ми
- де да те помирисам на вратот .. хм многу убав парфем користиш како се вика?
Овој ко од пушка
- не користам никаков парфем ја со ракија се мачкам:pos:
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Еве едно многу јако.. и приоѓаш,и и викаш

Извини,ми должиш пијачка.

Зашто ти должам пијачка ?

Па кога те видов,ми падна мојата.

И она е твоја брате,и ќе те воли до гроба :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom