Фан клуб: Милан

Саше?


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето ќе се затвори: .
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.756
Поени од реакции
11.723
Баерн, Бенфика, Реал, Челзи, Апоел и Арсенал можни противници на Милан во 1/8 финале :) .

П.С. Утре е ждрепката или петок?
Наредниот петок.
Баерн, Бенфика, Реал, Челзи, Апоел и Арсенал можни противници на Милан во 1/8 финале :) .

П.С. Утре е ждрепката или петок?
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.542
Поени од реакции
756
Јас од сега го посакувам Баерн. АПОЕЛ би било бинго, ама сакам да се одмериме со Баерн.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Ви Благорам за одговорот :).
Инаку моја желба е Бенфика. Да играме против Аксел Витсел, екс Мистер Икс :)
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Уф, колку ли би ми било ќеф со Баерн да се паднеме, а и со Челзи ама не до толку колку со Баерн!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Баерн,Бенфика,Реал,Челзи,Арсенал,Апоел.
Крајно време е и ние да имаме среќа во ждрепката па да ни се падне еден од двата болдирани тимови.Ако не ни се падне некој од тие 2 тима тогаш моја желба е Арсенал.

Ова е за Марли.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Самите си ја кроите судбината после ќе плачете како со Манчестер пред две години!Дај нека ни падне некој лесен противник кај што може да се уиграме па после нека паѓаат Баерновци,Мадридовци и све остало во куп!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Челзи ги посакувам, а нема да се лутам ни на Арсенал.. Бинго е Апоел или Бенфика, ама ние немам толку среќа..
--- надополнето: Dec 7, 2011 10:11 PM ---
Челзи ги посакувам, а нема да се лутам ни на Арсенал.. Бинго е Апоел или Бенфика, ама ние немам толку среќа..
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Само да ги избегнеме Енглезиве и Реал зашто ќе биде заебано се друго е супер. Јас би сакал или Бенфика или АПОЕЛ али како по обичај добиваме поквалитетен тим уште во 1/8 финале мислам ќе ни падне Баерн , али си знаат баварците како поминувале против Милан години наназад па така уверен сум дека и овој пат ако треба да мерат куриња со нив глатко ќе ги поминat.
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
598
Поени од реакции
406
Па како ни се заредија Англичаниве ништо чудно Челзи да ни се падне. Желба ми се Арсенал а потајно си се надевам на Апоел или Бенфика. Али ај дај што даш
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Aјакс отпадна шанса да се земе Ериксен :D :pos:
Апоел или Бенфика ќе се падне редно е господ да ни помогне да дојдеме до 1/4 финале :sneaky:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Самите си ја кроите судбината после ќе плачете како со Манчестер пред две години!Дај нека ни падне некој лесен противник кај што може да се уиграме па после нека паѓаат Баерновци,Мадридовци и све остало во куп!
Нешо као го споредуваш тој Милан на Дињо и Бориело со овој на Ибра или така ми се чини ? Само Реал да не падне,све друго можеме да пројдеме ,нема што да плачеме си знаеме до кај ни е опашот, Со сите други можеме да се мериме,једино Барса и Реал се потешки..не е Чезена ова Милан е !
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Нешо као го споредуваш тој Милан на Дињо и Бориело со овој на Ибра или така ми се чини ? Само Реал да не падне,све друго можеме да пројдеме ,нема што да плачеме си знаеме до кај ни е опашот, Со сите други можеме да се мериме,једино Барса и Реал се потешки..не е Чезена ова Милан е !
Добро си реков тоа со Манчестер кој како сфати,ти изгледа не сфати! :)
Оди види што пишувавте тогаш и што пишувавте после утакмицата со Манчестер особено втората!! :)
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Добро си реков тоа со Манчестер кој како сфати,ти изгледа не сфати! :)
Оди види што пишувавте тогаш и што пишувавте после утакмицата со Манчестер особено втората!! :)
Тоа кажи им го на децата што пишувале тогаш ,знам јас добро што сум пишувал не генерализирај ако незнаеш.. а сега ако ти е страв Апоел да не ни падне ондак нез што да ти кажам :) поздрав
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Јас сакам Манчестер да ни се паднат а што викате?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom