Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
S

Stef Bachatero

Гостин
Сериозен си колку што и темава е сериозна,секој втор те дупчи од заебаање,а ти или не сакаш да го увидиш тоа или не можеш :pos:
Дај бе пријателе не биди до толку за нигде,земи уозбили се и дупи нешто стварно,а не само да дупиш во сон...ма којзнае и дали на тоа мислиш ти.
Де до толку се интересирате за мојот љубовен живот што јас само сакав да помогнам.Мојата сексуална желба си е моја и никој не може да ми каже што сум јас.А тоа што ме зезаат мене,се зезаат самите себе и имаат проблем со моето размислување.Ако имате проблем со нешто решете си го на психијатар па после може да зборуваме.
--- надополнето: Nov 24, 2011 6:16 PM ---
Стеф man , help out dude !!

Како да ја натерам да го испуше и да голтне ?????
Па можеби хигиената не ти е на високо ниво.Избричи се,измиј ја главичката.Па потоа кога ќе имаш секс со неа,задоволи ја и запали ја доволно многу и кога ќе биде во таа фаза однеси го пенисот до неа и самата ќе си посака.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Пред да бидеш ваков неверник треба да ја прочиташ целата тема ..... Тогаш ќе видиш дека има и позитивни совети од кои можеш и да научиш нешто ;)
Сине ти ако си до толку неспособен и не знаеш како да се пуштиш на некое пиЌе,твој проблем,читај ја темава и барај совети од Стефчо,мене не ми требаат знам како иде целата процедура околу пуштањето,си дојдов на мал ремет,пошо темава е и за тоа,реметење,не за џабе е во ЧДА сместена,во ред ?
--- надополнето: Nov 24, 2011 6:19 PM ---
Де до толку се интересирате за мојот љубовен живот што јас само сакав да помогнам.Мојата сексуална желба си е моја и никој не може да ми каже што сум јас.А тоа што ме зезаат мене,се зезаат самите себе и имаат проблем со моето размислување.Ако имате проблем со нешто решете си го на психијатар па после може да зборуваме
Не се интересирам бе,само штом сите те реметат,зошто да не и јас ок ?
Твојата сексуална желба е толку голема што ни на кукла на дување не знаеш дундата да ја најдеш,дај не се прај Дон Жуан,ама она апла ептен си смешен,дај разбуди се од сонот и увиди ја целата работа околу тоа колку си избедиран и искомплексиран,па тука ќе си лечиш фрустрации,во чек дис аут :pos:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Сине ти ако си до толку неспособен и не знаеш како да се пуштиш на некое пиЌе,твој проблем,читај ја темава и барај совети од Стефчо,мене не ми требаат знам како иде целата процедура околу пуштањето,си дојдов на мал ремет,пошо темава е и за тоа,реметење,не за џабе е во ЧДА сместена,во ред ?
--- надополнето: Nov 24, 2011 6:19 PM ---

Не се интересирам бе,само штом сите те реметат,зошто да не и јас ок ?
Твојата сексуална желба е толку голема што ни на кукла на дување не знаеш дундата да ја најдеш,дај не се прај Дон Жуан,ама она апла ептен си смешен,дај разбуди се од сонот и увиди ја целата работа околу тоа колку си избедиран и искомплексиран,па тука ќе си лечиш фрустрации,во чек дис аут :pos:
Ако некој што има комплекси си ти брат јас немам никакви комплекси.Не сум ни навредил човек нема ни да навредам камоли да се замарам со нешто што не е вредно.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Сине ти ако си до толку неспособен и не знаеш како да се пуштиш на некое пиЌе,твој проблем,читај ја темава и барај совети од Стефчо,мене не ми требаат знам како иде целата процедура околу пуштањето,си дојдов на мал ремет,пошо темава е и за тоа,реметење,не за џабе е во ЧДА сместена,во ред ?
--- надополнето: Nov 24, 2011 6:19 PM ---

Не се интересирам бе,само штом сите те реметат,зошто да не и јас ок ?
Твојата сексуална желба е толку голема што ни на кукла на дување не знаеш дундата да ја најдеш,дај не се прај Дон Жуан,ама она апла ептен си смешен,дај разбуди се од сонот и увиди ја целата работа околу тоа колку си избедиран и искомплексиран,па тука ќе си лечиш фрустрации,во чек дис аут :pos:
Јака самодоверба нема што .... Каубојски став .....Ма ти си профил што ако ги следи советите на Стеф далеку ќе догураш .....
П.С Ја промаши целата поента ама ај ...........
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Де до толку се интересирате за мојот љубовен живот што јас само сакав да помогнам.Мојата сексуална желба си е моја и никој не може да ми каже што сум јас.А тоа што ме зезаат мене,се зезаат самите себе и имаат проблем со моето размислување.Ако имате проблем со нешто решете си го на психијатар па после може да зборуваме.
--- надополнето: Nov 24, 2011 6:16 PM ---

Па можеби хигиената не ти е на високо ниво.Избричи се,измиј ја главичката.Па потоа кога ќе имаш секс со неа,задоволи ја и запали ја доволно многу и кога ќе биде во таа фаза однеси го пенисот до неа и самата ќе си посака.
Сеа вреѓаш ли ме да го ебам ??
Се е средено , избричено , измиено .. и го мијам пред неа со влажно крпче за да се увере и па неќе , вика у главата си имала представа дека куро бил нечист , општо ..

Сака да го прима у гз , неќе у уста .. шо е проблемо , како да го решам тоа ????
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Стефан е најдоблесната личност на форумов. Стопати е поучтив, поблагороден и попозитивен од било кој од нас што сере(ше) на темава. Никогаш никого не навреди ниту му се налути иако имаше безброј причини за тоа. Не постои цинизам кој може да го исмее она што Стеф го има во себе -- љубов, искреност и добрина. Му се восхитувам на кроткоста и воспитанието и во овој момент престанувам да серам на оваа тема. Од почит и љубов кон Стефан.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Стефан е најдоблесната личност на форумов. Стопати е поучтив, поблагороден и попозитивен од било кој од нас што сере(ше) на темава. Никогаш никого не навреди ниту му се налути иако имаше безброј причини за тоа. Не постои цинизам кој може да го исмее она што Стеф го има во себе -- љубов, искреност и добрина. Му се восхитувам на кроткоста и воспитанието и во овој момент престанувам да серам на оваа тема. Од почит и љубов кон Стефан.
Апсолутно се согласувам со тебе, се си има свои граници, едно е да се зезаш но некои почнаа да го вреѓаат за неговиот изглед, стварно нема смисла не сме мали деца, а Стеф во ниту еден момент не се налути, свака ти част Стеф, било кој друг да беше ќе попиздеше одма :)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Стефан е најдоблесната личност на форумов. Стопати е поучтив, поблагороден и попозитивен од било кој од нас што сере(ше) на темава. Никогаш никого не навреди ниту му се налути иако имаше безброј причини за тоа. Не постои цинизам кој може да го исмее она што Стеф го има во себе -- љубов, искреност и добрина. Му се восхитувам на кроткоста и воспитанието и во овој момент престанувам да серам на оваа тема. Од почит и љубов кон Стефан.
Amen to that.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Сеа вреѓаш ли ме да го ебам ??
Се е средено , избричено , измиено .. и го мијам пред неа со влажно крпче за да се увере и па неќе , вика у главата си имала представа дека куро бил нечист , општо ..

Сака да го прима у гз , неќе у уста .. шо е проблемо , како да го решам тоа ????
Можеби не е доволно опуштена со тек на време ќе се среди,можеби бившиот ја терал на премногу и се згадило.Ако веќе толку се гади прашај и речи дека тоа е нешто како ти кога и даваш задоволство на неа и ако не ти дава тогаш прекини да и даваш оралка и готово.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.543
Кегел вежби за жени за зацврстување на пелвисот.Ако се сеќаваш на таа женската со јога што ја имаше во Вест таа е добар инструктор за тоа.Работа е во контрола на дишењето и кога имаш секс со партнерот,тој да ја контролира играта и да ти каже кога ќе добиеш оргазам.
Значи кога ќе имам секс, да чекам партнерот да ми каже кога да доживеам оргазам , ништо да не преземам на своја рака...У право си за ова, ако пробам сама, гарант ќе заебам работа.

И не ги слушај хејтерите, ти љубоморат, ти си супер дечко, најискрено.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Значи кога ќе имам секс, да чекам партнерот да ми каже кога да доживеам оргазам , ништо да не преземам на своја рака...У право си за ова, ако пробам сама, гарант ќе заебам работа.

И не ги слушај хејтерите, ти љубоморат, ти си супер дечко, најискрено.
Па ако е добар љубовник треба малце да ја зачини салатата малце.Тоа е за да добиеш оргазам да комшиите те слушаат.Нека учи малце за женската анатомија и за женскиот оргазам ќе научи многу.Се што треба е да те натера да се опуштиш и да ја игра неговата игра.Да научи да се го контролира движењето и ти твоето и да ти кажува перверзни работи.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Незнам што е толку смешно кога една од најглавните работи што сите идат во една врска е секс,за што друго би фатил девојка да ја гледам колку е убава ли или да ми кажува колку сум интелегентен самите треба да си знаеме што сме во една врска и да не сме психијатари на самите себе зашто ќе си ја уништуваме врската.Смешно ли е што секоја жена би те оставила за некој подобар љубовник а ти тоа да не го знаеш?Смешно ли ти е да незнаеш дека девојка не доживеала оргазам само го излажала за да не ти каже дека си лош во кревет?
Или повеќе ти е смешно што денес толку тинејџерки се ебат што нашава влада ништо не прави да ги едуцира?Тоа ли е смешно или смешно е што ако имаш девојка ни самиот не знаеш што ја прави среќна а тоа е 30 цм под папокот.
 
С

сашенко

Гостин
Продолжи бе, само толку ли имаш? Може ке ти текне зошто се насмеав;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom