Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Туфф ќе ми копаш сега од минатото и ќе ми даваш ти на мене совети.Бах од женско совет,јас само се слушам самиот себе.Ако бев тогаш тинејџер кој беше желен за внимание сега баш ми е гајле кој ме слуша кој не.Фала за предлогот но не ми треба една кукла можам самиот да се контролирам и да не правам голема работа што правам јас.Ако толку си заинтесирана за мене не грижи се можам да ти дадам дозвола да направиш некоја квази биографија за мене.Но во животот имаш попаметна работа од мене,си имаш човек за кој ќе треба да се грижиш а не со мене :)
Знаеш шо е најстрашно шо ти сеуште си желен за внимание и не ти давам само јас совет, туку сите апла ти кажуваат дека си смешен со филмањето :pipi:
Те жалам, искрено.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Знаеш шо е најстрашно шо ти сеуште си желен за внимание и не ти давам само јас совет, туку сите апла ти кажуваат дека си смешен со филмањето :pipi:
Те жалам, искрено.
Од жалење јас ништо не сум добил.А немам воопшто должност да ти објаснувам што сум и кој сум и фала што се замараш толку со мене.Твојата помош мене ама ич не ми треба.Ако нешто што сум направил сам е да бидам инвидуален и да освојам било која девојка на светот.Јас сум бил ваков онаков,а пред некое време те читав дека напиша дека неможеш да живееш без шеќерчето твое.Јас си живеам комфортен живот,сум благодарен на татко ми што обезбедил за живот но јас мора да го продолжам тоа што тој го почнал.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Знаеш шо е најстрашно шо ти сеуште си желен за внимание и не ти давам само јас совет, туку сите апла ти кажуваат дека си смешен со филмањето :pipi:
Те жалам, искрено.
Македонка некој знае добро да готви, како тебе, некој се разбира во све како Purple Puma, некој не се разбира во ништо како мене, а некој знае како треба со жените како Стеф, незнам што толку го напаѓаш, почнувам да сумљам да не ти е симпатија.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Извини што неможев да те запознаам,шизав со 3-4 девојки.Плус тоа не е место за разговор таму се игра и ги пробуваш своите способности на денсање :)
Абе ја може и не сум те познал иако двајца ми личеа на тебе .... Затоа ќе те прашам да не носеше црна кошула или џемпер со бели и црни (или сини) линии ?:)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Од жалење јас ништо не сум добил.А немам воопшто должност да ти објаснувам што сум и кој сум и фала што се замараш толку со мене.Твојата помош мене ама ич не ми треба.Ако нешто што сум направил сам е да бидам инвидуален и да освојам било која девојка на светот.Јас сум бил ваков онаков,а пред некое време те читав дека напиша дека неможеш да живееш без шеќерчето твое.Јас си живеам комфортен живот,сум благодарен на татко ми што обезбедил за живот но јас мора да го продолжам тоа што тој го почнал.
Видов кој си и каков си со жените :pos:
--- надополнето: Nov 24, 2011 5:19 PM ---
а некој знае како треба со жените како Стеф, незнам што толку го напаѓаш, почнувам да сумљам да не ти е симпатија.
Не си сериозен нели?:icon_lol:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Абе ја може и не сум те познал иако двајца ми личеа на тебе .... Затоа ќе те прашам да не носеше црна кошула или џемпер со бели и црни (или сини) линии ?:)
Бев со плав џемпер не сакав да делувам премногу сериозно.
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=139617222809005&set=a.112238168880244.13821.100002821854575&type=1&theater
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Бев со плав џемпер не сакав да делувам премногу сериозно
хммм.... Можно е да не си бил ти значи ќе сум се обрукал ако сум дошол ..... :)
Иначе мислиш дека кошулата отсликува поголема сериозност од џемперот??? Не мислам на свадбарска кошула секако :icon_lol:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
хммм.... Можно е да не си бил ти значи ќе сум се обрукал ако сум дошол ..... :)
Иначе мислиш дека кошулата отсликува поголема сериозност од џемперот??? Не мислам на свадбарска кошула секако :icon_lol:
Па другар ми облака црвена кошула и црни панталони и му се лепат заради неговиот јазик на тело.Јас сеуште сум млад и се чувстувам како мало дете и неможам да делувам сериозно освен со мојот бизнис.Секако дека одликува поголема сериозност иако немора да значи.Повеќе е до карактерот,како ги правиш да се чувстуваат кога си со нив.Колку и да е убава една слика таа без рамка е ништо.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Па другар ми облака црвена кошула и црни панталони и му се лепат заради неговиот јазик на тело.Јас сеуште сум млад и се чувстувам како мало дете и неможам да делувам сериозно освен со мојот бизнис.Секако дека одликува поголема сериозност иако немора да значи.Повеќе е до карактерот,како ги правиш да се чувстуваат кога си со нив.Колку и да е убава една слика таа без рамка е ништо.
Колку години си ако не е тајна ? А тоа со црвената кошула ми е дискутабилно искрено ... еве нека кажат и девојките шо мислат ;)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Па другар ми облака црвена кошула и црни панталони и му се лепат заради неговиот јазик на тело.Јас сеуште сум млад и се чувстувам како мало дете и неможам да делувам сериозно освен со мојот бизнис.Секако дека одликува поголема сериозност иако немора да значи.Повеќе е до карактерот,како ги правиш да се чувстуваат кога си со нив.Колку и да е убава една слика таа без рамка е ништо.
Jaс мислев темава е за сеир,ти мртов сериозен да си бил...
btw што бара навистина темава во чек дис аут ? :icon_lol:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Jaс мислев темава е за сеир,ти мртов сериозен да си бил...
btw што бара навистина темава во чек дис аут ? :icon_lol:
Можеби ќе бидам сериозен кога ќе ме ставите во течен азот и ќе направите статуа од неа и на плоштад да ја има и пак ќе има насмевка на моето лице.До толку сум сериозен.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Можеби ќе бидам сериозен кога ќе ме ставите во течен азот и ќе направите статуа од неа и на плоштад да ја има и пак ќе има насмевка на моето лице.До толку сум сериозен.
Сериозен си колку што и темава е сериозна,секој втор те дупчи од заебаање,а ти или не сакаш да го увидиш тоа или не можеш :pos:
Дај бе пријателе не биди до толку за нигде,земи уозбили се и дупи нешто стварно,а не само да дупиш во сон...ма којзнае и дали на тоа мислиш ти.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Сериозен си колку што и темава е сериозна,секој втор те дупчи од заебаање,а ти или не сакаш да го увидиш тоа или не можеш :pos:
Дај бе пријателе не биди до толку за нигде,земи уозбили се и дупи нешто стварно,а не само да дупиш во сон...ма којзнае и дали на тоа мислиш ти.
Пред да бидеш ваков неверник треба да ја прочиташ целата тема ..... Тогаш ќе видиш дека има и позитивни совети од кои можеш и да научиш нешто ;)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Стеф man , help out dude !!

Како да ја натерам да го испуше и да голтне ?????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom