Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.603
Поени од реакции
35.050
Самоувереноста кога во просторија полна со луѓе влегува со став како да е во сопствената куќа, со посебен сјај во очите и елегантност споена со машка цврстина да го прати движењето.:vozbud:
Кога те гледа се топиш како свеќа под неговиот поглед,
Кога стои те влече како магнет, кој знае да изгледа примамливо и кога не прави и не зборува ништо.
Дефинитивно има нешто и во гласот покрај во стасот и ставот ...
Секси е маж кој знае што сака.
Зрел маж, да знае да се носи со себе,а и со мене и е сексо-повикателен кога ќе ми упати еден „онаков„ поглед, ќе ме стимулира да го нападнам со еден стисок на рака, кој буди пеперутки и други ѕверки во мене ;) само со неговото присуство...
Најсекси е кога не се труди да биде секси, а тоа избива од секоја негова пора.
Алфа мажјак кој со поглед соблекува, цврсти раце со кои приоѓа од зад грб и те прилепува за неговото тело, некој кој шепоти на уво додека страсно бакнува, не бира место и време за водење љубов.
Харизматичен, шармантен, истовремено нежен, а сепак доминантен!;)
:pipi::pipi::pipi:
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Алфа мажјак кој со поглед соблекува, цврсти раце со кои приоѓа од зад грб и те прилепува за неговото тело, некој кој шепоти на уво додека страсно бакнува, не бира место и време за водење љубов.
Харизматичен, шармантен, истовремено нежен, а сепак доминантен!;)
:pipi::pipi::pipi:
Ја од овие АЛФА мажјак ќе да сум, тука се пронаоѓам себеси .
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Dobro sredena frizura,stegnato cicence ne mnogu golemo topcesti gazinja zadolzitelno 15 ka stikla,a za karakter manje vazno ke se dogovorime naknadno ! :)
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Незнам зашто многу се палам на женски стапала, на вакви секси стапала мислам притисокот над 200 ми се качува :D

 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
malce.......znaci ne debeli tuku epten malce popolni
a sto velis za dolzinata mali ili golemi stapala?????
Ај не заебавај, не бива момчето да носи 41 а девојката 44, пошто те сватив во оваа смисла.
 
Член од
8 октомври 2011
Мислења
249
Поени од реакции
65
Не е битна надворешната убавина, минлива е, битно е она што го има во главата, тоа е трајно.
vistinska rewtkost se takvite mazi sto mislat kako tebe.......site se popaleni an fizicki izgled zadnici faci......preku glava mi se vise
--- надополнето: Nov 24, 2011 12:47 AM ---
Ај не заебавај, не бива момчето да носи 41 а девојката 44, пошто те сватив во оваа смисла.
ne......mislev dali se poseksi pomali ili pogolemi stapala kaj devojkata za Lyon Bold Italic? a moze i drugite mazi da vidam sto mislat
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
vistinska rewtkost se takvite mazi sto mislat kako tebe.......site se popaleni an fizicki izgled zadnici faci......preku glava mi se vise
--- надополнето: Nov 24, 2011 12:47 AM ---

ne......mislev dali se poseksi pomali ili pogolemi stapala kaj devojkata za Lyon Bold Italic? a moze i drugite mazi da vidam sto mislat
Сите се убави на 18 до 30 години, али потоа .
Но размислувањето останува, ако е паметна на 20 ќе биде уште попаметна на 30 и понатака.
Мали, средни или големи стапала, кој гледа на тоа, искрено мене не ми е важно.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
vistinska rewtkost se takvite mazi sto mislat kako tebe.......site se popaleni an fizicki izgled zadnici faci......preku glava mi se vise
--- надополнето: Nov 24, 2011 12:47 AM ---

ne......mislev dali se poseksi pomali ili pogolemi stapala kaj devojkata za Lyon Bold Italic? a moze i drugite mazi da vidam sto mislat
Кога некој прв пат го гледаш го забележуваш изгледот надворешен, да не се лажеме, или што би се рекло изгледот ќе ме привлече но карактерот ќе ме задржи
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Кога некој прв пат го гледаш го забележуваш изгледот надворешен, да не се лажеме, или што би се рекло изгледот ќе ме привлече но карактерот ќе ме задржи
Ајдеее, кажа нешто епохално и ти. :D
 
Член од
2 март 2008
Мислења
84
Поени од реакции
10
sto najveke ve pali kaj maskite->ljubov i seks

Ова за розевото беше шега, така?

Розевата е женска боја, значи колку и да те пали - помири се со фактот дека „дечкото во розевата маица“ е хомосексуалец.
Немора да значи, имам 2-3 розеви маички и баш топ стојат, и според тебе сум хомо така :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom