Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Вака некој кога ќе пише или каже во овој фазон се гледа дека е ептен да не кажам глуп ќе кажам нема сватено дека топката се врти на сите страни , исто како и коцката е ова НИКОГАШ АМА НИКОГАШ не се знае кој ќе победи ( освен во одредени случаи ) ама дефинитвно Челзи - Ливерпул тој меч не спаѓа таму и никогаш не се знае што може да се случи на такви утакмици затоа не биди сигурен толку ;)
Ја знам дека денес Челзи ке победи..ке видиш после кај 7 часот;)
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Алмериа-1
ПСЖ-1
Штутгарт-1
Луцерн-1
Џенова-1
Јувентус-1
за 100 добивка 1150 :)
 

dojcino

Pretty Girls from your city for night
Член од
25 септември 2011
Мислења
113
Поени од реакции
21
Дечки поздрав до сите и кој сака да се регистрира преку мене на bwin нека ми пиши име и презиме и мејл адреса и после од ко ќе се регистрирате минимално треба да депозитирате 10 евра и ќе ви дадат други 15 гратис.... Воедно ќе ви кажам и финта за цело време да сте во добивка :) поздрав до сите форумџии
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Дечки поздрав до сите и кој сака да се регистрира преку мене на bwin нека ми пиши име и презиме и мејл адреса и после од ко ќе се регистрирате минимално треба да депозитирате 10 евра и ќе ви дадат други 15 гратис.... Воедно ќе ви кажам и финта за цело време да сте во добивка :) поздрав до сите форумџии
Кажи ми ја у инбокс финтата
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
1.990
Ја знам дека денес Челзи ке победи..ке видиш после кај 7 часот;)
Нов Нострадамус на повидок?? хаха а на што гледаш? грав , леќа? хахаха Значи не сакам да навредам ама како може ЈАС ЗНАМ хахаха , јас сум фан на Ливерпул ама не можам да кажам Ливерпул сигурно тепа хаха .. останува да видиме јас можам само да се надевам да тепа. Ако ти е толку веќе сигурна стави цела плата , продај куќа , стан и остави се на Челси ...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Поарно дајте ми ги мене парите отколку што ке ги давате за џабе на кладилница ...се однесува за тие што ке ја уплатат Ливерпул 2ка :tapp:
Верувам дека истото си го мислел и за Баерн-Дортмунд.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.033
Поени од реакции
2.099
Нов Нострадамус на повидок?? хаха а на што гледаш? грав , леќа? хахаха Значи не сакам да навредам ама како може ЈАС ЗНАМ хахаха , јас сум фан на Ливерпул ама не можам да кажам Ливерпул сигурно тепа хаха .. останува да видиме јас можам само да се надевам да тепа. Ако ти е толку веќе сигурна стави цела плата , продај куќа , стан и остави се на Челси ...
БЛА БЛА сставив веке се на Челзи
--- надополнето: Nov 20, 2011 2:09 PM ---
Верувам дека истото си го мислел и за Баерн-Дортмунд.
не пратам германија :)
 
М

Мартин`

Гостин
Челзи - Ливерпул Д1
Андерлехт - Сент Труден Д1
Севиља - Атлетик Д1

61 коеф.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom