Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ако тепа Цонга ќе ги чекам уште Роже и Фиш ама ми праите бедови сеа со овој Фиш бе буљаши едни
Ако брат остај ги, готов е Монако само нека не се предаде Фиш или да го заебе повредата:)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Ја не сфаќам зашо Макаби е underdog .. 2.15 за чиста двојка и хендикеп -2,5 ...

Погледнете highlights од дуелот со Реал Мадрид да видете Фармар што им направи , во огромна форма игра . Tarance Kinsley е неизвесен пошто се здоби со повреда минатиот викенд и е клучен за Ефес . Ако он не игра , целиот товар паѓа врз Вујачич , играч шо не го сметам за нешто посебно иако играше за ЛА . Турците имат уште едно тајно оружје , кое иде од клупата Ilyasova , ама Макаби игра ко екипа , импресионирам сум од нив. Макаби исто го имат под кошот ова животно : http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=TEL&pcode=JXX нигерскио геец :D .

Mакаби + 2,5 @ 1.90 6/10
--- надополнето: Nov 10, 2011 2:09 PM ---
Ако тепа Цонга ќе ги чекам уште Роже и Фиш ама ми праите бедови сеа со овој Фиш бе буљаши едни
прво овоа нигерчето шо излезе од памучните плантажи на Јужна Луизијана , да го фанеме .. да не му се асовите , досега ќе губеше , ич не ми е сигурен ,а уште него го чекам , го имам дабл со Ферер ...
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.243
Друже ако имаш у близина Аристократ или Бет Поинт оди таму боље уплати си ако уплаќаш на повеќе пари,Жалгирис е 1.4 а Ефес 1.9 !
Знам друже, али овие се коефициенти од Бет365, јебига помали се знам, али штедам на бензин, па компензирам некако :) Али ипак 1.9 не сретнав во кладилниците во Гвг, најголем беше 1.80 во Бетсити, Аристократ и Бетпоин немаме. Позз
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Во вториот сет после 2-2 играше добро но и Троицки беше многу изморен претрча многу спринтови знаев дека ќе падне понатаму убава квота беше и затоа го играв.Еве и Швајцарија тепаше ја имав и сингл и врзано за вечер па ќе видиме понатаму.
Монако е во животна форма и јас верувам дека може да тепа со Фиш,но Иснер ми мириса на 2ка дека ќе тепа на оваа екстра брза подлога многу е тешко дури и неверојатно да му направиш брејк или 2ка или + гемови.
се сложувам со тебе зато и реков за Иснер некако блесав ми е Лопез ке размислам на Швајцарциве и ја сум добитен Монако сега го пуштив па ке видиме
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Ја не сфаќам зашо Макаби е underdog .. 2.15 за листа двојка и хендикеп -2,5 ...

Погледнете highlights од дуелот со Реал Мадрид да видете Фармар што им направи , во огромна форма игра . Tarance Kinsley е неизвесен пошто се здоби со повреда минатиот викенд и е клучен за Ефес . Ако он не игра , целиот товар паѓа врз Вујачич , играч шо не го сметам за нешто посебно иако играше за ЛА . Турците имат уште едно тајно оружје , кое иде од клупата Ilyasova , ама Макаби игра ко екипа , импресионирам сум од нив. Макаби исто го имат под кошот ова животно : http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=TEL&pcode=JXX нигерскио геец :D .

Mакаби + 2,5 @ 1.90 6/10
--- надополнето: Nov 10, 2011 2:09 PM ---

Чиста 2ка Макаби вечер...:)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Ако тепа Цонга ќе ги чекам уште Роже и Фиш ама ми праите бедови сеа со овој Фиш бе буљаши едни
сакаш верувај сакаш не ама 1 особа ко ке ја видам по кладилнициве не можам утакмица да фатам за срека денес 2 пати ојдов го немаше и 2 пати фатив третиов пат пак го немаше па сеа ти види :)
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Ја не сфаќам зашо Макаби е underdog .. 2.15 за чиста двојка и хендикеп -2,5 ...

Погледнете highlights од дуелот со Реал Мадрид да видете Фармар што им направи , во огромна форма игра . Tarance Kinsley е неизвесен пошто се здоби со повреда минатиот викенд и е клучен за Ефес . Ако он не игра , целиот товар паѓа врз Вујачич , играч шо не го сметам за нешто посебно иако играше за ЛА . Турците имат уште едно тајно оружје , кое иде од клупата Ilyasova , ама Макаби игра ко екипа , импресионирам сум од нив. Макаби исто го имат под кошот ова животно : http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=TEL&pcode=JXX нигерскио геец :D .

Mакаби + 2,5 @ 1.90 6/10
--- надополнето: Nov 10, 2011 2:09 PM ---

прво овоа нигерчето шо излезе од памучните плантажи на Јужна Луизијана , да го фанеме .. да не му се асовите , досега ќе губеше , ич не ми е сигурен ,а уште него го чекам , го имам дабл со Ферер ...
Еве го брејкот на циганчето :):)
Не играјте на Монако , остајте да фатам буљаши :):)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
пишав во групата ај и тука за тие што не се таму
Во депортиво имате грешка во додатокот за хокејот Белорусија - Словенија обратно им е поставена ако можете да си ја уплатите ако не е сеуште блокирана 5.50 квота да тепа Белорусија е треба 1.30 да е како во спортлајф и на интернет.

од тенисите дубл уплатив кој може нека изигра

16:30 Niland C. - Kamke T. -21.5 (1.90)
16:30 Lammer S.(-1) - Zeballos H. HG1 (1.90)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
пишав во групата ај и тука за тие што не се таму
Во депортиво имате грешка во додатокот за хокејот Белорусија - Словенија обратно им е поставена ако можете да си ја уплатите ако не е сеуште блокирана 5.50 квота да тепа Белорусија е треба 1.30 да е како во спортлајф и на интернет.

од тенисите дубл уплатив кој може нека изигра

16:30 Niland C. - Kamke T. -21.5 (1.90)
16:30 Lammer S.(-1) - Zeballos H. HG1 (1.90)
бате кое време ја уплати ти
 

Kajgana Shop

На врв Bottom