Каде сте го јаделе најубавиот/најгадниот хамбургер?

  • Креатор на темата .Lost Angel.
  • Време на започнување
C

Crazy Diamond

Гостин
Исто како Тончи. Во "Флорида" прават многу убав хамбургер. :)
 
Г

Гучи

Гостин
Шоферските ми се некако... нехифиенски...
Продолжи 500 метри понатаму и пред бензинската Макпетрол сврти десно. Флорида сендвичарата кај КОЦЕ средното е мое омилено место за фаст фуд. Завршив пред 10 години а сеуште немам најдено повкусен сендвич од тие таму.
Па и у Флорида не се баш хигиенски, фаќаат пари па после одма лебчето :eek: иначе сендвичот не беше лош :)
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.262
Поени од реакции
3.613
Кралска среќа инаку на изгледа убав ми личи ама за онака дали е вкусен незнам а верувам дека и е вкусен :D
ахм ... супер е гарантирано :) Инаку братучед ми вика во австралија викале дека хамбургер не е хамбургер ако не ти течи од кечапот по раце :ROFLMAO:
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Во Вили и во струмица пред плоштадот тука кај кафичите има една сендвичара кај што ги прават плескавиците на тост и имаат лепче едно многу убаво со некои зачини убав мајонез и многу убави компири .. мислам 23ка се викаше сендвичарата
Дефинитивно таму најубав хамбургер сум јадел .. и надвор од Македонија некако не ми се свиѓаат хамбургерите многу им се чудни
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Шоферските ми се некако... нехифиенски...
Продолжи 500 метри понатаму и пред бензинската Макпетрол сврти десно. Флорида сендвичарата кај КОЦЕ средното е мое омилено место за фаст фуд. Завршив пред 10 години а сеуште немам најдено повкусен сендвич од тие таму.
Мислиш кај Дал Фуфо што беше порано, на самата бензинска?
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.075
Поени од реакции
776
"Кај Чичко Таљо" во Демир Хисар
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Парадизо во Прилеп !!
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Кај 'Чичко Стоилко' пред околу 15 години.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Најубав хамгбургер сум јадел у Magic во Лептокарија:D
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.472
Поени од реакции
13.968
Кај чичко Гено, кога идиш од Велес према Градско по регионалниот пат, првиот ресторан шо е, за 50 денари ти става плескавица, помфрит, салати и се останато. Абе прсти да излижеш. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom