Tип на денот (Читај правила во прв пост)

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
дортмунд-1
вердер-1
арсенал-1
ман.ј-1
ливерпул-1
лил-1
палермо-1
њукасл-1
200=5100

њукасл малку е заебана превисок коеф.имат а се во топ форма после м.сити да не е некоја дупенка би требало лесен кец да е
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.009
Поени од реакции
5.326
ливерпул колку не ми се игра тоа е чудо едно, ќе те заебат кога најмалку очекуваш
Истото е и кај мене.. Од преска се мислам дали да ја играм утре ама сепак се решив да не ја ставам!
За утре
вардар - 2
арсенал - 1-1
палермо - Н2+
Вердер - Келн - гг3+
Астон Вила - Норвич - 3+
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
утре ќе размислам што и како ќе правам, сега сум доста уморен, како и да е нема да останеме без уплатен тикет : D
Хехе, да да мора нешто да се лупне, викенд е има утакмици:D Јас мислам МанУтд, Реал, Баерн и Барса има над 2:) само ќе ги разгледам малце подобро да видам дали ќе ги играм сите 4:)
 
Г

Гучи

Гостин
Има некој шо прати мк. фудбал? Што се дешава со Работнички, толку ли се слаби? Имаат 4 порази по ред и утре играат со Вардар, ме влече накај 1 :) што мислите?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Шо му даваат олку голем коефицент на Вардар за победа? Исти терен, во многу подобра форма се, поголема мотивација.... Ајде скопјани, кажете некое инфо. :D

Има некој шо прати мк. фудбал? Што се дешава со Работнички, толку ли се слаби? Имаат 4 порази по ред и утре играат со Вардар, ме влече накај 1 :) што мислите?
Во исто време, само мене шо ме влечит на 2че. :)
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
Има некој шо прати мк. фудбал? Што се дешава со Работнички, толку ли се слаби? Имаат 4 порази по ред и утре играат со Вардар, ме влече накај 1 :) што мислите?
Не ризикуј МК - Лига ... :)
 

B92

Член од
14 октомври 2011
Мислења
331
Поени од реакции
129
11 Октомври - Шкендија 2 , 2.15

Денеска во 11 играат ! Ја играв 2 , 2.15 коеф и се ЧУДАМ !​

Овие 4 бодови имаат , многу слаби играат , немаа да играат во Прилеп , ќе се игра натпреварот на НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН - Струмица .​

Шкендија нема проблеми со повредени играчи или играчи кои немаа да играат због картоните!​

Плус се очекуваа инвазија во Струмица од тетовчани .​

Многу подобра екипа има Шкендија , и мислам ќе тепа и тоа со 2-3 разлика !​
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Шкендија ќе ја играм јас 2ка уште денеска ја гледам

од ситните на vamos real има викендов доста избери ја правилната :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
за утре го закачив задар 2 друго утре ке смислам а секако ке пробам на помал влог
Хајдук 4+
и
Сарбрикен 1 многу добри утакмици за сингл
 

Kajgana Shop

На врв Bottom