Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Еве едно интересно клипче од нашиот Лео!!
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Mi se dopagja toa sto ima mnogu fanovi na barca ama 90% od postovite se prevzemeni od fcbtransfers.blogspot.com. Bi mozele direktno linkovite da gi stavate a ako tolku nekoj se grizi dali drugite znaat angliski slobodno moze da gi prevede.
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Just for the record ... јас сакам да ја направам новата тема за Барселона.:pipi:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Just for the record ... јас сакам да ја направам новата тема за Барселона.:pipi:
Имаш највише постови на оваа тема, мегу првите фанови си на Барса фан клуб кајгана, имаш одлични постови, и да не го дрвам веќе......ти си тој што треба да ја отвори новата тема... !!!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Фергусон: Реал се смешки



Менаџерот на Манчестер Јунајтед и еден од најдобрите на сите времиња Алекс Фергусон ги нарече Реал несериозен тим и ги отпиша од борбата за Лигата на Шампионите.
Стварно незнам како менаџерот на Реал Пелегрини планира да го одбира стартниот состав, бидејќи нема никаков баланс меѓу нив. Веќе му кажав на Роналдо уште пред да си замине дека ќе заврши како централен дефанзивец, бидејќи тие и немаат таков играч.“
“Воопшто не му завидувам на Пелегрини затоа што има можност да бира во таков тим.“
Од друга страна тој повторно ја посочи Барселона како главен кандидат за освојување на ЛШ.
“Кај нив е сосема поинаква приказната. Тие имаат фантастична средина и оваа сезона повторно ќе бидат најголема опасност за сите против кои ќе играат во ЛШ.“ - заврши Ферги со анализата на двата шпански гигната.
Тој при тоа напомена дека Харгрејвс веројатно ќе се врати во декември од повредата и навести дека Валенсија има потенцијал да го замени Роналдо.
 

BrokenWings47

Yesterday
Член од
5 мај 2009
Мислења
150
Поени од реакции
0
Фергусон: Реал се смешки

Менаџерот на Манчестер Јунајтед и еден од најдобрите на сите времиња Алекс Фергусон ги нарече Реал несериозен тим и ги отпиша од борбата за Лигата на Шампионите.
Стварно незнам како менаџерот на Реал Пелегрини планира да го одбира стартниот состав, бидејќи нема никаков баланс меѓу нив. Веќе му кажав на Роналдо уште пред да си замине дека ќе заврши како централен дефанзивец, бидејќи тие и немаат таков играч.“
“Воопшто не му завидувам на Пелегрини затоа што има можност да бира во таков тим.“
Од друга страна тој повторно ја посочи Барселона како главен кандидат за освојување на ЛШ.
“Кај нив е сосема поинаква приказната. Тие имаат фантастична средина и оваа сезона повторно ќе бидат најголема опасност за сите против кои ќе играат во ЛШ.“ - заврши Ферги со анализата на двата шпански гигната.
Тој при тоа напомена дека Харгрејвс веројатно ќе се врати во декември од повредата и навести дека Валенсија има потенцијал да го замени Роналдо.
Правилно кажал и според мене.! :smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
dobro e sto kaseras zaminal na pozajmica a ne e kupen od juve,i bi bilo uste podobro narednata godina da se vrate vo barsa poispecen
sega so zaminuvanjeto na hleb trebe uste eden igrac da se zima od sredniot red
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Јас мислам дека ќе земеме играч од средниот ред, кој ќе биде ќе видиме.:toe:
Но би сакал да го видам во Барса Ибрахим Афелај.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Јас мислам дека ќе земеме играч од средниот ред, кој ќе биде ќе видиме.:toe:
Но би сакал да го видам во Барса Ибрахим Афелај.
ja bi sakal nekoj pokorpulenten...
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Абе гоче го уништивте хлеб,а што убаво играше во арсенал,а во барса на клупа,сеа потпиша за штутгарт мислам:uvo:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Абе гоче го уништивте хлеб,а што убаво играше во арсенал,а во барса на клупа,сеа потпиша за штутгарт мислам:uvo:
epa sea nekoj mora na klupa....i ne se pokaza tolku za da igra od tie sto gi spomna ADVISOR
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
Големиот Сер Боби Робсон почина утрово

Бог да го прости :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom