Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
глеам скоро сите ја имате Levante 1 ....ама ко шо глеам скоро 35минута Real Sosiedad водат.....ај да не зборам пред време.:)
 
Член од
12 април 2010
Мислења
1.602
Поени од реакции
890
чудно но денес не видов некој да го спомне монтпелиер
нели е тоа кец?
Виде сега :)
Лориент не е наивна екипа,а Монпеље оваа година се решија да се бркаат у првенство изгледа.

Иначе турциве пак местат на големо,и трабзон и галатасарај 2ки се засега..една би требало да сврти ако не и двете.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Grasshoppers незнам и 1X дали ќе ја фатам, а камоли 1 :)
БРАТ поРетардирана екипа немат овие ме имаат искинато и од пред1 месец не ги ни гледам али ај може ке свртат а и црвен лапнаја
 
Член од
12 јуни 2011
Мислења
551
Поени од реакции
297
Ман. Сити че ни го начука вечерва на сите и тоа Јако !

ве молам не го бришете постов како доказ :)
 
Член од
26 август 2008
Мислења
134
Поени од реакции
24
БРАТ поРетардирана екипа немат овие ме имаат искинато и од пред1 месец не ги ни гледам али ај може ке свртат
Знам пред некое време некој беше ја постирал пак Grasshoppers, ја пишав и пак паднав ...
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
овие јаро сега најдоја бод да земет:mad:од последните 9 гостувања кај хонка само 1 бод имет
и глеам сите на Грасхоперс игретама не го пишам зш како никоја друга екипа ми имат земано пари
Cuenca vs Imbabura 1 со хен
реков за Грасхоперс не е готово ама некако на неубо ојт работава убо шо ми дојде умот да не ги бркам поке:)



Universidad De Chile 1
 
А

Анноун

Гостин
ни серкл бриж , ни кортријк не влезе прелаз .

Но затоа пак Андерлехт губи дома 1:0 на полувреме од моќниот нисколигаш Boom. Инаку коефициентот за 1 беше 1.05. За 2-1 минимум 40 најверојатно
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.627
Поени од реакции
10.340
убо сите ќе излезат пак само малага ќе ме падни кој к*р најдов неа да ја пишам 2 пати со ред ме паѓа :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom