Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
клуб бриж 1
стандард 1
легија х2
стеауа х2
онака за 30 го пишав колку да биде интересно инаку понудава денеска за никаде.
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
клуб бриж 1
стандард 1
легија х2
стеауа х2
онака за 30 го пишав колку да биде интересно инаку понудава денеска за никаде.
Denes ako nemas ponuda be druze neznam koga ke imas, pa ima super koeficienti za igra osevn na Az mnogu e forsiran pa nema sansi da go igram za toj koeficient, inaku imas super kvoti i na lazio psg salke..... i drugi
 
А

Анноун

Гостин
дубл

стандард - ворскла 1-1
рен - селтик 1-1

уплата 150 , добивка 1050.
го видов ракометот металург во додатокот па посигурно ливче направив.

рен 1 , стандард 1 и металург 1 (8-4 засега)

рен малку троа комбиниран тим имаат извадено , без монтањо и питројпа , се надевам знаат што прават.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.679
Поени од реакции
9.295
Denes ako nemas ponuda be druze neznam koga ke imas, pa ima super koeficienti za igra osevn na Az mnogu e forsiran pa nema sansi da go igram za toj koeficient, inaku imas super kvoti i na lazio psg salke..... i drugi
Браво брат...Од кога ти го прочитав постов ја тргнав АЗ и не зажалив. Макаби ја имам 1 сега во моментов, а после Спортинг 1&3+, Стоук 1, Лацио 2, ПСЖ 2 и Атлетик 1.
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
АЈДЕЕЕ АЗ СО ТЕБЕ СМЕ.100 пати мислев дали да го стам и накрај го стадов.Ај можи ќе победи 2-2 е :)ВЕТАР ВО МАГЛААААААААА
Туку лацио,псж и стоке да тепет или самоубиство не ми бегат
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
АЈДЕЕЕ АЗ СО ТЕБЕ СМЕ.100 пати мислев дали да го стам и накрај го стадов.Ај можи ќе победи 2-2 е :)ВЕТАР ВО МАГЛААААААААА
Туку лацио,псж и стоке да тепет или самоубиство не ми бегат
Lazio psg i stouk All in ne se zamaraj dobitno e toa ;) inaku jas gi cekam uste lazio i psg :D i imam nesto na golovi na drugo izigrano
--- надополнето: Oct 20, 2011 6:58 PM ---
Lazio psg i stouk All in ne se zamaraj dobitno e toa ;) inaku jas gi cekam uste lazio i psg :D i imam nesto na golovi na drugo izigrano
Eve go i Briz, denes site 1X sepak potcenuvate angliska ekipa ;)
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
828
Поени од реакции
785
Lazio psg i stouk All in ne se zamaraj dobitno e toa ;) inaku jas gi cekam uste lazio i psg :D i imam nesto na golovi na drugo izigrano
--- надополнето: Oct 20, 2011 6:58 PM ---

Eve go i Briz, denes site 1X sepak potcenuvate angliska ekipa ;)
Се надевам.Туку како ми е мака за Аз отепанине,а се мислев дали да ги стам или не,нелогичен ми беше коефициентон али то е,ај другово ќе влези ваљда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom