Навивачки трофеи

bootboy

Skopje Bootboys!!!
Член од
29 декември 2008
Мислења
624
Поени од реакции
346
Ќе пишам и тука... Децата учат во ОУ Крсте Мисирков и се 7-мо и 8-мо одделение. Секоја чест на шипците за акцијата.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
10.171
Поени од реакции
18.094
хах..коа ги направија коа ги изгубија..нити се официјална подгрупа нити ништо...исто ко обична маица да сте земале..
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
A koj e kriv tuka ? Daj ne se praite pametni, ne sme nie krivi sto sekoj 2 si prai maica cpb i ic ku*ot ne ne boli :D

Podobro ne nosi rekviziti, koga nemozes da gi branis ;)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
10.171
Поени од реакции
18.094
не реков дека сте криви нешто што зимате..едноставно маиците на нашите групи се популарни и достапни многу,има повеќе маици него членови додека кај вас се ограничени..Сакам да кажам дека ништо посебно не сте направиле,следен пат украдете си маица што изгледа убаво за низ град :D ова цпб ченто си нема благе везе..да си направам сам маица моја и да ми ја земете и да се фалите после.Иначе и нас да ни беше ривал некој од Фа,Цпб или група како комити многу е лесно да се зимаат реквизити..поготово од основнци.
 

Комити Ѓорче

СКОПСКИ МАНГУП
Член од
10 август 2011
Мислења
61
Поени од реакции
92
Чист пример Шверцери :)
Точно, Шверцери воопшто не носат реквизти на себе низ Скопје. Без малку никогаш не се видени со реквизти надвор од Чаир.

Значи не носат реквизити затоа што неможат да ги бранат истите, веројатно затоа не носат, се плашат.
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.453
Поени од реакции
5.861
Точно, Шверцери воопшто не носат реквизти на себе низ Скопје. Без малку никогаш не се видени со реквизти надвор од Чаир.

Значи не носат реквизити затоа што неможат да ги бранат истите, веројатно затоа не носат, се плашат.
Земај ти реквизити и оди низ Чаир на прошетка.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не се пали одма. Само му реплицирав на членот погоре, а репликата беше на место.
Не ми ставај слике што свите ги виделе, немам намера да навлагам у дискусија каква што се води овде, со пцуења и со триста чуда. Продолжите си вие.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom