Парфеми

Член од
12 октомври 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1
Предлози за машки парфеми кој ги користите или знаете некој добар парфем од вашите пријатели ! :);)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.768
Поени од реакции
14.041


моментално овој го користам одличен е(y)

пред некој месец од парфимерија земав само примерок од парфем во едно мало тубиче,подобар парфем немам видено уште го чувам ама незнам како се вика :(Колку да го пофалам парфемот и јас сам неколку девојчиња ми дадоа комплименти дека убаво мирисам додека го користев тој парфем
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1
пред некој месец од парфимерија земав само примерок од парфем во едно мало тубиче,подобар парфем немам видено уште го чувам ама незнам како се вика :(Колку да го пофалам парфемот и јас сам неколку девојчиња ми дадоа комплименти дека убаво мирисам додека го користев тој парфем

Ќе треба да одиш пак во таа парфемерија и да си прашаш, ... а за STR8 имам и јас користено али незнам точно кој беше, мислам дека пакувањето беше зелено... а Многу го фалат вој кој ти моментално го користиш ! :)
 
Член од
12 јуни 2011
Мислења
551
Поени од реакции
297


моментално овој го користам одличен е(y)

пред некој месец од парфимерија земав само примерок од парфем во едно мало тубиче,подобар парфем немам видено уште го чувам ама незнам како се вика :(Колку да го пофалам парфемот и јас сам неколку девојчиња ми дадоа комплименти дека убаво мирисам додека го користев тој парфем
Дојдов на темава само за да се пофалам со тој парфем, кога гледам уште вториот пост е со тој парфем. Ептен е јак го зедов пред 1 месец. Топ !
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053

овој го користам неколку години не е нешто скап (1500/100ml) ама доста ми се допаѓа и сум добил доста комплименти.

еднаш купив


(3500) и се заебав, воопшто не се осеќаше, а и .. ни пола не го дотрошив мајками ми го бутна ми го искрши додека чистела.
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
6
Поени од реакции
1

UNITED COLORS OF BENETTON
Истото пакување само со портокалово-зелена боја го користи Мајка ми ... Чудо од парфем колку трае, со недели на алиштата ! :):)
Мислам дека ова е добар предлог за да си купам ваков ... Фалааа :)
--- надополнето: Oct 12, 2011 7:32 PM ---
Прегледај го приврзокот 34949
Mnogu moken parfem, plus i ne e mnogu skap za sekojdnevno koristenje ;)
Хихихи таман да го објавам, затоа што во моментов го користам овој .... да да добар е , и има привлечна цена околу 350-400 денари е ... :);)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom