SOTW Натпревар #10 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Тема: Ликови од игри
Дискусија овде
 
B

BrunoFresh

Гостин
Не треба да го едитира модераторот, треба сам да знајш. Значи ако знаеш што значи SOTW ќе знаеш и до кога треба да биди датумо на пријавување и на гласање. Еве јас ќе ти кажам, SOTW = Signature of the Weak, што значи до Сабота вечер 23:59 пријавување.Гласање цела Недела и еве пошо закасни малце со темава, тогаш нека биди гласањето и Понеделник. Значи Недела од 00:00 до Понеделник 23:59.
Поздрав и среќно до сите учесници !
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Пред некое време имаше ликови од игри...или игри така нешто. Кој и да е победникот на наредната надела да се обиде со некоја поразлична тема...не е интересно се исти теми.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Пред некое време имаше ликови од игри...или игри така нешто. Кој и да е победникот на наредната надела да се обиде со некоја поразлична тема...не е интересно се исти теми.
сеа демек карактери од игри. Остај нека заврши вака сеа чим почна.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.860
Поени од реакции
7.086
Значи ако знаеш што значи SOTW ќе знаеш и до кога треба да биди датумо на пријавување и на гласање. Еве јас ќе ти кажам, SOTW = Signature of the Weak
Поздрав и среќно до сите учесници !
Една мала исправка брат се пишува

Signature of the WEEK (a Weak значи слаб)

Он:
До крајниот рок и јас ке склопам нешто во фш одамна го немам отворено и не би било лошо да склопам нешо да не испозабраам све живо и диво :D
FatalCore ( Интересна креација но недостаток на ефекти на позадината и добар RenderPlacement :/ за сеа најдобар според мене )
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Сакате SOTW а не си ги бркате темите.
Отворена е темата за гласање.
Еве како ќе изгледаше мојот потпис да стигнев на време :D
 
B

BrunoFresh

Гостин
Сакате SOTW а не си ги бркате темите.
Отворена е темата за гласање.
Многу мразам кога некој се пријавува тука само за да ПОБЕДИ. Нели немаше рекламирање на потписи. Абе нека се пријавува за кеф, а не да победи некој ради тоа што нашол 6 души да му гласаат ...педерски пообеди има. Искрено затоа се откажуваат многу души во овие правци. И најлошата може да победи само ако имаш 1000 души да гласаат за тебе,а нормално тие без разлика која е поуба, ќе гласаат за тој што му е пријател. :) Е затоа се помалце и помалце пријавувања има, и пропаѓа SOTW Овде.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Многу мразам кога некој се пријавува тука само за да ПОБЕДИ. Нели немаше рекламирање на потписи. Абе нека се пријавува за кеф, а не да победи некој ради тоа што нашол 6 души да му гласаат ...педерски пообеди има. Искрено затоа се откажуваат многу души во овие правци. И најлошата може да победи само ако имаш 1000 души да гласаат за тебе,а нормално тие без разлика која е поуба, ќе гласаат за тој што му е пријател. :) Е затоа се помалце и помалце пријавувања има, и пропаѓа SOTW Овде.
Тоа е тоа, ја си напраив потпис од онака, не го ни пријавив :D
 
B

BrunoFresh

Гостин
Уште подобро, затоа се откажуваат...јасно ти е тоа тебе се надевам. Наместо да се игра 4FUN Како што е ...тие ...ај нема везе :)
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.860
Поени од реакции
7.086
И што ќе добијат доколку добијат победа ? Знаењето јас пак ќе си го имам а они арчеле време на барање гласови пф место да разгледаат некој тут ,да се подобрат . . безврска али јас не гледам на победа тука го правам ова за забава и релаксација и секако арчење на слободното време :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom