Огласи за цимер/ка

Член од
8 август 2011
Мислења
6
Поени од реакции
0
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Член од
4 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам цимер за скопје, по можност блиску до електро (Карпош 2) пишете ми приватна ако има некој како мене.. Ајм фром битола :D
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Цимерка во Штип?

:helou:Ako ima nekoja devojka ,po moznost 18/19(ama ok e i ako e nesto postara) koja od Oktomvri ke uci na Ekonomski fakultet vo Stip,koja ima stan i bara cimerka,ili pak nema stan ama nema drustvo za sedenje na stan,neka mi odgovori,pa...

Napisi mi nesto za tebe i mozebi ke se dogovorime.:wink:

P.S.Ne sum nekoj perverzen tip koj saka samo da te namami,devojka sum 100%.:pipi:
Zdravo! Jas se vikam Simona i ke sum 1godina fakultet vo stip na Medicina pa isto kako tebe trazam cimerka ako se uste baras i ti pisi mi nesto poveke za tebe pa moze da se dogovoreme pozdrav!
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Zdravo! Jas se vikam Simona i ke sum 1godina fakultet vo stip na Medicina pa isto kako tebe trazam cimerka ako se uste baras i ti pisi mi nesto poveke za tebe pa moze da se dogovoreme pozdrav!
Девојката веројатно веќе дипломирала. :D
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Барам цимер/ка за стан во Карпош 2, супер опремен со сѐ што треба. Месечни трошоци: 100е + сметки. Кој/а е заинтересиран/а нека ме бара по приватна порака или на Фејс.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
BUMP

Барам цимер/ка за стан во Карпош 2, супер опремен со сѐ што треба. Месечни трошоци: 100е + сметки. Кој/а е заинтересиран/а нека ме бара по приватна порака или на Фејс.
Некој/а заинтересирана? Станот е со голема дневна соба, спална соба со 2 кревети + помала соба во која може да биде преместен едниот кревет и така двајцата да бидеме во различни соби. Кујна и купатило со сѐ што е потребно и тераса. Anyone?
 
М

Мартин`

Гостин
Некој/а да бара цимер? Во близина на електро факултетот (К 1, 2, 3)? :)
Контакт по приватна или имате фб кај мене во потпис. ;)
Барам цимер/ка за стан во Карпош 2, супер опремен со сѐ што треба. Месечни трошоци: 100е + сметки. Кој/а е заинтересиран/а нека ме бара по приватна порака или на Фејс.
BUMP
Некој/а заинтересирана? Станот е со голема дневна соба, спална соба со 2 кревети + помала соба во која може да биде преместен едниот кревет и така двајцата да бидеме во различни соби. Кујна и купатило со сѐ што е потребно и тераса. Anyone?


Морав без лутење :pos:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
НекојА да не бара цимерка во Скопје со стан во близина на медицинскиот факултет ?
За колешка прашувам иначе, не за мене :D
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Cimerki baraat cimerka za vo stan vo Micurin-Skopje.stanot e 110m2.se naoga pozadi avtobuska
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
ITNO SE BARA CIMERKA

Stanot se naoga vo Micurin-Skopje.Se naoga pozadi avtobuska
3 cimerki se im treba uste edna ..
Kontaktirajte me tuka
 
Член од
30 октомври 2011
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ve molam pomognete, baram cimerka za stan vo avtokomanda, zainteresiranite neka mi pisat!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom